Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko štajerce boli da je Olimpija šampijon?

Koliko štajerce boli da je Olimpija šampijon?

Je kak štajerc tuki? Kako gledate na tolo situacijo? Upam da se poberete, pa da se Zaho strezne. Zadn let mu pijača in ribe meglijo razum. Rabmo da se Maribor pobere, pa da mamo dve moštvi za boj za euro skupine.

Glej, sem čista štajerka, pa mi dol visi, kdo je šampijon. Nismo vsi mahjeni na nogomet in Zahoviča.

Boli mene….

Dol mi visi.

Vsi skupaj niso vredni, da jih pes poščije. Če jih damo igrat z evropskimi reprezentancami brez ene noge, bi izgubili.

Brez veze!


Enako. V bistvu jim privoscim, glede na to kar se je dogajalo, tega primitivca, pidpihovalca vandalov bi tako morali odstraniti.
Sicer nogometane maram. Tudi zaradi denarja, ki se v to vlaga. Vcasih je prav v posmeh stanju v svetu.

Mene boli za oba kluba. (široki o)

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Halooo ženske… Mariboru so pobrali vse, zdaj pa jim sami dajmo še nogomet… al kaj? Malo lokalpatriotizma vam ne bi škodilo…

atorica, taki provokatorji, kot si ti, s zaslužijo, da bi kdaj dobili po lapah.

Sice mi pa za nogomet in bitke med klubi dol maha – ker ne velja za neinteligenten šport ; akr se održa na tribunah, ko vidiš, kdo to hodi gledat in navijat – in tudi ljudje, ki ščuvajo huliganstvo med ljudi – tudi tukaj na forumu, kot avtorica, ki provocira. Posledice so pa uničen inventar, pomendrana, poscana in pokozlana, požgana okolica in narava okrog štadionov, kjer to pri nas poteka.

V tujini je to OK, huliganom doživljensko prepovejo vstop na tekme določenega kluba – so v registru. Že vedo, kako obdelat neinteligantna bitja, ki imajo neko tekmo samo kot ventil za sproščanje osebnih frustracij in nezadovoljstev, podkrepljeno z alkoholom so pa še nasilni do vseh, ki jim prekrižajo pot.

popravek… ker velja za neinteligenten šport…

mojega neo na fuzbal!
[img]http://www4.slikomat.com/13/0516/36a-tekma.jpg[/img]


Za nogomet mi dol visi. Za ostalo pa mi ne in postanem kar jezna. Vzeli so veliko, os Zavarovalnice Maribor da ne govorim o Dravskih. Lastiko si zlato kuro, ki je tu doma in dirigirajo, kako ravnati z njo. Tudi o tem, kako nic se be sme dati za sponzorska sredstva. Maribor naj kar crkne.

Sicer nism štajerc, ampak pomoje štajerce boli glih tolk, kot je ljubljančane lani, pa še prej 20 let vsako leto.

PODPIS !

a Boštjan se vam pa nič ne smili???

Boli jih bistveno bolj kot Ljubljančane tistih 13 let, od leta 1997 do danes, ko je bil prvak Maribor.
Za razliko od LJ Maribor JE nogometno mesto. In živi za nogomet.
Ampak dobro je, da se tu pa tam malo prefiltrira in začne na novo, z novo energijo.

Olimpiji privoščim naslov državnih prvakov. Škoda, da ne bodo nikoli imeli takšne podpore svojega mesta, kot jo ima NK Maribor.

Določena mesta so nogometna, določena pa ne. Tako to je. V LJ se za nogomet zanimajo skorajda samo priseljenci z juga, ostali žabarji pa polni predsodkov do tega športa. S tega vidika si Ljubljana ne zasluži, da ima državnega prvaka. Ljubljana ni vredna Olimpije. In ta klub si zaluži kaj boljšega kot nekega Zokija, ki se bo zdaj spet veselo šlepal na tujih uspehih. Je pa končno vsaj pokazal interes za nogomet ali končno dojel kaj nogomet je. Če je, če ni posredi samo denar. Mogoče mu nekega dne postane tudi to jasno, da njegov rokomet ne bo nikoli primerljiv z nogometom.

Dejstvo, da si čista Štajerka nič ne pomeni. Tako kot ne pomeni nič, če čisti Slovenec, idiot, tolče po “čefurjih”.
Nogomet ali imaš ali nimaš v srcu. Vseeno kje živiš.
Za primitivnega ga imajo ljudje, ki so na prenizkem intelektualnem nivoju, da bi sploh razumeli vse, kar nogomet je in kar predstavlja v svetu.

New Report

Close