Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jelena MasterChef

Jelena MasterChef

Koliko je pa to ena obupna ženska. Njeni komentarji so čisto v podnu. Ne navijam za nikogar, samo njeno obnašanje ne pelje nikamor. Groza od ženske.
Po mojem si zmago zasluži Darko.

Saj bo odletela naslednja ven. Anka je ze lahko manj spretna v kuhinji. Ni pa nesramna niti ne rine noz nikomur v hrbet. Jelena pa pocne ravno to. Nesramna in egoisticna babnica, ki bolj spominja na moskega kot zensko zaradi grobega obnasanja. Propadla tv voditeljica, neka kvazi slascicarka ki najbrz ne bo imela kaj dosti prometa po tem kar je v Masterchefu pokazala, mislim pa predvsem na gnil karakter. Zmago pa si zasluzi Darko. Tudi tisti najmlajsi je zelo dober in spreten. Jelena in Kamala pa cimprej adijo!

Mene pa Jelena in Kamala ne motita. Končno pa ne bo več treba gledati cmero Anko. Se mi zdi da se je v zadnji oddaji poskušala zresniti, ampak ji ni preveč uspelo.

nova
Uredništvo priporoča

Ja Anka je fajn laznjivka ali pa motena oseba. Koliko so pa njej skoz prste pogledali, da vstrajno zgubljajo tile mojstri kredibilnost .
Jelena kot Jelena pove direkt prez olepsevanja. Eni so pa pač bolj občutljivi. Taktike občutka,to pa je veščina. ..

Res je. Ugotavljam, da me v oddaji najbolj motijo ’tile mojstri’. 😉

Samo to bom rekla: TO JE SRAMOTA ZA ŽENSKE!

Se ne strinjam. Sramota za ženske je tista nesposobna cmera.

Jelena je seveda grozna ženska, Kamala tudi. Ampak Anka je pa podn. Tista manipulatorka, ki se šlepa od prve oddaje. Dvakrat je naredila surovega piščanca!!!!!!!! Že po prvem, bi jo morali vreči iz oddaje.

Meni je ob tej oddaji prišlo na misel, koliko so južnjakinje samozavestnejše od Slovenk.
Ta fenomen vidiš povsod, kjer so zaposlene južne sestre. One se znajo postavit zase, so najglasnejše..
Sprašujem pa se zakaj je temu tako. V čem je njihova vzgoja drugačna od naše? Se nam pozna vpliv avsto -ogrske in strožjih pravil?

Da vidim, če bo tema skočila gor.

O, pa res skoči gor?

Niso kriva strožja pravila, ampak karakter naroda. Na jugu velikokrat slisiš: Jao, sto si slatka, kako ti ovo dobro stoji, kako dobro kuvaš, ipd…
Pri nas pa je foušija na vsakem koraku. Iskrene pohvale so redkost.

Ponavadi ne komentiram. Ampak, tele južnjakinje,, se ves čas mečejo naprej, zadnjič je una bjonda še ponosno poudarila, da je balkanka. Una črna je eno oddajo nazaj kar po balkansk nakladala, kam smo prišli.Jasno, Alma … Gliha… Pa kak so se norčevale ves čas iz Anke.
Sicer se mi pa zdi, da so Anko fliknili ven čisto amatersko. Namenoma so dali za nalogo eno čorbo, da se ugotavlja le okus, ker vprašanje, če ne bi Anka naredila lepšo in boljšo jed kot una blonda . In bi moral južnjakinja ven pred Slovenko. Tega pa Alma ne dovoli. de..

Nisem obremenjena z narodnostjo in ne komentiram s tega vidika. Mi je pa Jelena čisto OK, zganja teater, ki ga večina ne razume, in popestri dogajanje. Meni je zanimiva, njen humor nam je OK, jo radi gledamo.
Ne zagovarjam je pa v primeru, ko postane žaljiva, to pa mislim, da bi lahko povedala drugače.

Se pa strinjam glede Ankinega šlepanja, nesprejemljivega surovega piščanca, igranja uboge žrtve in prelaganja krivde na druge!

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/tega-kar-je-meni-storila-jelena-ne-privoscim-nikomur

Jokcanje Anke si lahko preberete v gornjem intervjuju.

Da je Anka prišla tako daleč, ni kriva ona, ampak sodniki. Zaradi tega je ni bilo potrebno žaliti. Dejstvo je, da je Anka včeraj naredila boljše žlikrofe, ampak potem je štela samo omaka. A ne me jebat??? Pa namensko so unega postopača pred Anko z žlikrofi spustili na balkon, kljub temu, da ni imel popolnih žlifkrofov, saj bi drugače Anka šla naprej.
Skratka, nihče, nihče si ni zaslužil takšnih žalitev, kot jih je doživljala Anka. Pustimo ob strain to, da je občutljiva in hitro zajoče, ampak tega si ni zaslužila. Meni je bilo na drugi strain ekrana hudo, ko sem to gledala. Anka je prijazna ženska, ki nikoli, ampak res nikoli ni nikomur hotela nič žalega. Jelena pa je bila prav zlobna. Poglejte si njene grimase, ki jih zganja. Groza. Ne vem, kdo bi si želel imel tako negativnost v svoji bližini.

Ja, sodniki so krivi, da je ostala tako dolgo notri. Tudi približno ne spada med top 16, kaj šele manj. Ima pač večjo srečo kot znanje. In tudi jaz ne prenašam takih manipulatorskih in bogih bogih ženskic.

Jaz pa ne prenašam ljudi, ki mislijo, da lahko zinijo kar koli jim pade na pamet ter žalijo vsepovprek. Naj se njena ošabnost pogleda v ogledalo, kako zgleda pri svojih letih ter naj pogleda gospo Anko, ki je bila vedno top urejena od glave do peta. Razen seveda, se opravičujem, njenih plamenitih nohtkov. O groza, kaj se je zgodilo z njenimi ubogimi nohtki, revica bo mogla na manikuro. Res, a se ti v življenju lahko zgodi kaj bolj tragičnega?, kot da moraš kopat po zemlji?

Niso kriva strožja pravila, ampak karakter naroda. Na jugu velikokrat slisiš: Jao, sto si slatka, kako ti ovo dobro stoji, kako dobro kuvaš, ipd…
Pri nas pa je foušija na vsakem koraku. Iskrene pohvale so redkost.[/quote]

Se kar strinjam in ne gre samo za pohvalo, ampak tudi za kritiko. Ker na jugu ti bodo povedali tudi direktno, ko ga polomiš. In potem vsaj veš pri čem si. Če so pohvale so zaslužene, če je kritika, je pa tudi zaslužena. Pri nas pa, če si top ali poden, boš doživel približno enako reakcijo. V prvem primeru, da se ne boš preveč prevzel, v drugem, da ne boš užaljen.

Se popolnoma strinjam. Sodniki bi jo lahko poslali domov že, ko je bil test z jajci. Tam so tudi bolj tako na počez ugotavljali, katero je OK spečeno in katero ni.

Anka je po znanju daleč najslabša tekmovalka (od vseh) in da lahko pride med prvih osem, je definitivno nekaj narobe, ali s samo zasnovo šova, ali pa s sodniki, ki so jo načrtno držali not zaradi drame. In jo poslali domov šele, ko je bilo resnično očitno, da tam nima kaj počet.

Mah, dajte no. Anka je čisti psihopat, ki se skriva za masko cmerave žrtve. In vidim, da ji odlično uspeva. Ženska, ki, bodimo pošteni, sploh zares kuhat ne zna, se prijavi v resničnostni šov? To zmore le egocentrična oseba, oseba s prevelikim in zaslepljenim egom. In če dodamo še njeno kvazi “duhovnost” in opletanje s “poduhovljeno-energetskim izrazosllovjem”, pa sploh izgubi vso svojo kredibilnost. In če to ni dovolj, je pa dejstvo, da manipulira ves čas in za nameček še goljufa, laže, namerno, pretkano, hudobno. In ko se jo ulovi na laži in goljufanju, pa joka … joka in špila žrtve. Ona je žrtev? Ona? Sploh ni čudno, da ste, kar in kjer ste, nalagani, zamanipulirani v svojem življenju …

Jebena je ena koza, cvili za tiste nohte, to je isto, če bi šla na plavalno tekmovanje, pa bi skoz pizzdila zaradi frizure!
Pa še pressica je do drugih s tisto svojo debelo kanto!

Ni čas za sleve in cmere.
Definitivno so pa letos sodniki zelo neprofesionalni oziroma nekajkrat na pol. Kriteriji vidno padajo. A oni odločajo. Že zdavnaj bi lahko to dramo zaključili saj to ni noben Big brother. ….upam, da vidijo to lastniki licence

S temle se pa popolnoma strinjam. Anka je navaden Kalimero, ki ves čas igra žrtev in za vse kar se ji zgodi, išče krivca drugje.
Še ko je že drugič postregla surovega piščanca, je poskušala krivdo zvalit na Nino. In sedaj v intervjuju zatrjuje “Tega kar je meni storila Jelena, ne privoščim nikomur”!?!? Kaj pa ji je storila??
Skrajni čas, da se je poslovila – že zdavnaj bi se morala.

Anka bi morala že zdavnaj domov!
Tole je pa navadno spremevedanje: http://www.zurnal24.si/anka-dvakrat-zatajila-napako-sodniki-besni-clanek-270198

Pa kako lahko še vedno trdi, da ni ničesar spreminjala?

New Report

Close