Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi je skoraj žal da sem doma govoril o tem da nameravam narediti samomor.

Mi je skoraj žal da sem doma govoril o tem da nameravam narediti samomor.

Glede tiste zgodbe o mojem samomoru ugotavljam da ni bilo najbolj pametno doma govoriti.

Po tistem pogovoru glede mojega samomora sta se moja starsa popolnoma spremenila in to na slabse.

Verjetno sem se tudi jaz popolnoma spremenil po tistem pogovoru. Doma pravijo da potrebujem pomoc toda jaz vsakrsno “pomoc” zavracam.

Moja prihodnost zagotovo ne bo nic dobra oziroma lepa.

Starsi v sodelovanju z osebjem psihiatricne klinike Ljubljana Polje so mi popolnoma unicili moje zivljenje in mojo prihodnost.

Kaj bo z mano cez 15 ali 20 let? Preostalo mi bo samo se to da se bom ubil.

Že zadnjič sem ti rekla, da se postavi v vlogo staršev, kako bi bilo, če bi bil ti starš takemu otroku, kot si ti. Kaj bi ti naredil? Mar ne bi skušal pomagati svojemu otroku na najboljši možni način, ki bi ga poznal? Vsak starš hoče otroku samo dobro, tudi tebi.
Nauči se vživeti v druge ljudi (kako oni čutijo), kako se počutijo, pa ne boš imel nobenih problemov več.
Res pa je, da so srečanja s temi ljudmi lahko zelo hladna. To osebje ima samo polno problemov in običajno sploh nima potrebnega razumevanja in sočutja. Pa še vsi so v belem, ta barva že sama po sebi deluje hladno.
Se mi zdi, da če imaš probleme, da se je bolje zaupati župniku in prositi za molitev. Molitev pomaga. Pa naj se sliši še tako zastarelo. Ljudje so pozabili preverjen recept naših prednikov, ki so imeli bistveno težje življenje, kot ga imamo mi.
Sicer pa ravnokar berem knjigo “Stopnice do nebes”, priporočam vse knjige avtorice (so paranormalne, a resnične) 🙂

Če me ne bi poslali v Polje leta 2008 in 2012 ste o moji samomorilnosti zagotovo ne bi pogovarjali in tudi jaz ne bi odpiral / postavljal teme tukaj na ta forum.

Starša sta naredila zivljensko ko sta se odlocila da me posljeta v Polje. In teh njunih zivljenskih napak se na zalost ne da nic vec popraviti.

Ostane mi samo se to da naredim samomor. In slej ko prej bom samomor tudi naredil.

Samomor bo samo enkrat.

Razumeš angleško? Tukaj je dokumentarec o obsmrtnih izkušnjah.

https://www.youtube.com/watch?v=80h8B5qQvEE

Samomor bo samo enkrat. Ni nic slabega v tem da bo samomor samo enkrat.

Joj si dosadan. Starši niso naredili nobene napake ker so te poslali na zdravljenje. To vsekakor ni bila njihova kaprica ampak odločitev tvojega osebnega zdravnika. In sem prepričana, da je bil obisk bolnice nujen in da bi ga moral spet obiskati ker se je bolezen ponovila.
da boš pa naredil samomor pa nikakor ne verjamem ker nimaš jajc za to. Ti si se odločil, da so za tvoje stanje krivi drugi. Pa se hudo motiš za svoje stanje smo odgovorni izključno sami. Je pa res, da je lažje kriviti druge in se smiliti samem seb saj tako ti ni treba nič delati.
Lej ne bom te prepričevala kaj ti je storiti ker te ne poznam in ker si tega niti ne želiš. Pač ti je dolhčas in iščeš pravokacije.

Ja res je ne želim da me prepričuješ. Moje hospitalizacije leta 2008 in 2012 so bile popolnoma nepotrebne.
Polja nikoli več ne mislim “obiskati”. V enem delu tvojega sporocila pises kako se je bolezen ponovila in da bi bilo potrebno obiskati Polje v drugem delu sporocila pa pises kako mi je samo dolgcas in iscem provokacije.
Morala se bos odlociti: ali se je bolezen ponovila ali pa mi je samo dolgas in samo iscem provokacije.
Ti bi me poslala v psihiatricno kliniko Ljubljana-Polje samo zato ker naj bi mi bilo dolgcas in ker baje iscem provokacije.
Samomor bom prej ali slej tudi naredil.

Ja res je ne želim da me prepričuješ. Moje hospitalizacije leta 2008 in 2012 so bile popolnoma nepotrebne.
Polja nikoli več ne mislim “obiskati”. V enem delu tvojega sporocila pises kako se je bolezen ponovila in da bi bilo potrebno obiskati Polje v drugem delu sporocila pa pises kako mi je samo dolgcas in iscem provokacije.
Morala se bos odlociti: ali se je bolezen ponovila ali pa mi je samo dolgas in samo iscem provokacije.
Ti bi me poslala v psihiatricno kliniko Ljubljana-Polje samo zato ker naj bi mi bilo dolgcas in ker baje iscem provokacije.
Samomor bom prej ali slej tudi naredil.[/quote]

Jaz te ne bi nikamor poslala, ker mi dol visi zate. Trdim pa, da se stroka ni zmotila, če te je dvakrat poslala v bolnico. In očitno se ti bolezen po določenih letih ponovi. Ker pa se nimaš namena zdravit se tudi jaz strinjam, da je škoda, da te ponovno dajo v bolnico in da zasedaš prostor v njej ker je res veliko ljudi, ki si želijo in rabijo tovrstno pomoč. Me pa zanima zakaj stalno ponavljaš in govoriš da boš naredil samomor in kaj sploh od nas tujcev pričakuješ?
Če bom meni kdaj prišlo, da bom pomislila na samomor oziroma da ne bom videla druge poti verjemi, da tega ne bom obešala na veliki zvon. to počnejo ljudje, ki tega sploh nimajo namena narediti in kar nekaj prišejo v tri dni tako kot ti.
Prvi korak je, da si priznaš, da si bolan in da potrebuješ pomoč. Pa ni nujno, da je to polje. Lahko je kak dober psihiater verjamem pa da si te obcije dal že vse skozi.
Lahko rečem samo to uboga tvoja družina.

Te razumem! Bila večkrat na istem!

Zberi pogum in spokaj. Daleč stran! Samo stran!
Boš prestrašen, boš nebogljen…. samo pred tabo je vsee! Najdi si nekje nekaj…en cilj. Kar te veseli.

Vsak dan tukaj – je izgubljen dan. Ki te vleče na dno. Zberi pogum in pojdi. Slabše ne more bit.
Delat znaš, zdrav si. Naj ti krila zajadrajo ….iz tega gnilega slovenceljskega, zaplankanega folka!
In verjemi, imel boš srečo!

2008-2012-2016… Kot volitve…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ko berem tvoje komentarje, se mi sploh ne zdi logicno, da pises o Polju, o zdravljenju na psihi, o tem, da si bolan. Tvoji komentarji se mi zdijo kot komentarji ene zrele samostojne osebe, ki ve kaj hoce, samo to mi ni logicno, da hoces naredit samomor zato, ker te starci posiljajo v Polje. Nisi bolnik, verjemi, si sposoben fant, samo mogoce malo razocaran in zgubljen zaradi vsega, kar se ti dogaja. Po vsem bi clovek pricakoval, da si zmeden in neuravnovesen, ampak tukaj tega ne kazes. Kot je svetovala ena zgoraj, cim prej pobegni iz tega tvojega okolja, stran od tistih, ki te dusijo in ti jemljejo energijo. Ce bi ljudje delali samomore zato, ker nas blizja okolica ne razume, bi ga naredil vsaj vsak ta drugi, sploh v Sloveniji. Koliko nas je bilo in jih je se, ki nas je dusila okolica v kateri smo se kdaj znasli, pa nismo imeli pogojev ali izbire, da bi pobegnili. Tudi jaz sem se pri devetnajstih znasla v taki situaciji, v njej sem morala vstrajati deset let in kasneje se je podobna situacija ponovila, samo na sreco s krajsim rokom trajanja, ker sem sprejela odlocitev, ki bi bila lahko se bolj usodna in sem pobegnila iz tega zadusljivega okolja. Na sreco se je izkazalo, da sem v bistvu naredila zelo dobro zivljensko potezo. Zelim ti, da se tudi tebi to posreci.

Ko berem tvoje komentarje, se mi sploh ne zdi logicno, da pises o Polju, o zdravljenju na psihi, o tem, da si bolan. Tvoji komentarji se mi zdijo kot komentarji ene zrele samostojne osebe, ki ve kaj hoce, samo to mi ni logicno, da hoces naredit samomor zato, ker te starci posiljajo v Polje. Nisi bolnik, verjemi, si sposoben fant, samo mogoce malo razocaran in zgubljen zaradi vsega, kar se ti dogaja. Po vsem bi clovek pricakoval, da si zmeden in neuravnovesen, ampak tukaj tega ne kazes. Kot je svetovala ena zgoraj, cim prej pobegni iz tega tvojega okolja, stran od tistih, ki te dusijo in ti jemljejo energijo. Ce bi ljudje delali samomore zato, ker nas blizja okolica ne razume, bi ga naredil vsaj vsak ta drugi, sploh v Sloveniji. Koliko nas je bilo in jih je se, ki nas je dusila okolica v kateri smo se kdaj znasli, pa nismo imeli pogojev ali izbire, da bi pobegnili. Tudi jaz sem se pri devetnajstih znasla v taki situaciji, v njej sem morala vstrajati deset let in kasneje se je podobna situacija ponovila, samo na sreco s krajsim rokom trajanja, ker sem sprejela odlocitev, ki bi bila lahko se bolj usodna in sem pobegnila iz tega zadusljivega okolja. Na sreco se je izkazalo, da sem v bistvu naredila zelo dobro zivljensko potezo. Zelim ti, da se tudi tebi to posreci.

Nonstop najedas s tem. Naredi ze kar moras. Utrujas s tem. Ce se hoces fentat pa daj. Ce ne spostujes starsev ker ti hocejo pomagat si res nemogoc otrok. In nehaj tezit na forumu ker si nadlezen.

Polje,psihiatrija ne znajo pomagat.To so ustanove za hranjenje z zdravili in da kontrolirajo tvoje psihične težave.Lobijem nit malo ni v interesu odpravit vzroke oziroma zakaj do tega pride.

Potem pa imamo ogromno psihičnih bolnikov,ki še naprej imajo prisluhe,da jih zasledujejo,snemajo,podtikajo strupene tablete,vstavljajo sledilne naprave,… In produkt zdravljenj so tako umori,samoumori,vožnje po nasprotnem pasu,…

Poglej si primer kliničnega centra.Zdravstveni tehnik mnogo let hude psihične motnje.Vodilni so mu verjeli,da mu sodelavci nagajo,podtikajo stvari,zastrupljajo ga,ga snemajo,zasledujejo,… pomagati so mu začeli prepozno in ker seveda ne znajo pomagat je ta ubil zobozdravnico.

Nato imamo medicinsko sestro,ki je opravljala pripravništvo v polju,prav tako med priravništvom je imela prisluhe in privide,da se sodelavci norčujejo iz nje,zasledujejo,snemajo s kamero,pišejo o njej po spletu,… 2-3 leta neuspešno zdravljenje,šele nato so zdravila nekako prijela,se je ponovno zapsolila v kliničnem centru.Diagnoza se je stopnjevala in je še naprej slišala duhove,videla duhove,da jo sodelavci snemajo,zasledujejo,.. Uprava i medicina dela ji verjame.A lahko spet pričakujemo kako ubijanje? tem koliko ljudi je želelo in je naredilo samoumore,ker pač zdravstvo ne zna pomagat?

Psihologinja naredila neuspešen samoumor.Je na močnih zdravilih in še naprej zaposlena kot psihologinja v zdravstvu.

Kako je to mogoče?

Tako tudi pogledam ljudi na visokih položajih in se samo sprašujem kako je možno da taki psihopati so še vedno zapsoleni?Seveda na zdravniških pregledih ne opazijo motnje.

Pa pogledam drugo stran.Ljudje na hudih zdravilih,osebnimi motnjami so rekli ne zdravilom in zdravstvu si poiskali hobije,začeli športat,delat na osebni rasti,mditacije,joga in so zdravi.A tu si ustanove pripisujejo uspehe sebi in zapišejo,da je zdravljenje bilo uspešno.

Jap tako je to.

Avtor, si D iz T?

Ja res je ne želim da me prepričuješ. Moje hospitalizacije leta 2008 in 2012 so bile popolnoma nepotrebne.
Polja nikoli več ne mislim “obiskati”. V enem delu tvojega sporocila pises kako se je bolezen ponovila in da bi bilo potrebno obiskati Polje v drugem delu sporocila pa pises kako mi je samo dolgcas in iscem provokacije.
Morala se bos odlociti: ali se je bolezen ponovila ali pa mi je samo dolgas in samo iscem provokacije.
Ti bi me poslala v psihiatricno kliniko Ljubljana-Polje samo zato ker naj bi mi bilo dolgcas in ker baje iscem provokacije.
Samomor bom prej ali slej tudi naredil.[/quote]

Jaz te ne bi nikamor poslala, ker mi dol visi zate. Trdim pa, da se stroka ni zmotila, če te je dvakrat poslala v bolnico. In očitno se ti bolezen po določenih letih ponovi. Ker pa se nimaš namena zdravit se tudi jaz strinjam, da je škoda, da te ponovno dajo v bolnico in da zasedaš prostor v njej ker je res veliko ljudi, ki si želijo in rabijo tovrstno pomoč. Me pa zanima zakaj stalno ponavljaš in govoriš da boš naredil samomor in kaj sploh od nas tujcev pričakuješ?
Če bom meni kdaj prišlo, da bom pomislila na samomor oziroma da ne bom videla druge poti verjemi, da tega ne bom obešala na veliki zvon. to počnejo ljudje, ki tega sploh nimajo namena narediti in kar nekaj prišejo v tri dni tako kot ti.
Prvi korak je, da si priznaš, da si bolan in da potrebuješ pomoč. Pa ni nujno, da je to polje. Lahko je kak dober psihiater verjamem pa da si te obcije dal že vse skozi.
Lahko rečem samo to uboga tvoja družina.[/quote]Praviš da je škoda da me ponovno dajo v bolnico in da zasedam prostor v njej. Imaš popolnoma prav.

Samo zakaj si potem v enem prejsnem komentarju napisala da bi moral ponovno obiskati tisto sranje od psihiatricne klinike ljubljana polje ce resnicno mislis da me je skoda dati v bolnico.

Jaz nisem bolan in tudi nikoli nisem bi bolan. Če sem resnicno bolan potem sem zaradi fašisticnega Polja.

Samomor bo naredil takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.

Jaz te ne bi nikamor poslala, ker mi dol visi zate. Trdim pa, da se stroka ni zmotila, če te je dvakrat poslala v bolnico. In očitno se ti bolezen po določenih letih ponovi. Ker pa se nimaš namena zdravit se tudi jaz strinjam, da je škoda, da te ponovno dajo v bolnico in da zasedaš prostor v njej ker je res veliko ljudi, ki si želijo in rabijo tovrstno pomoč. Me pa zanima zakaj stalno ponavljaš in govoriš da boš naredil samomor in kaj sploh od nas tujcev pričakuješ?
Če bom meni kdaj prišlo, da bom pomislila na samomor oziroma da ne bom videla druge poti verjemi, da tega ne bom obešala na veliki zvon. to počnejo ljudje, ki tega sploh nimajo namena narediti in kar nekaj prišejo v tri dni tako kot ti.
Prvi korak je, da si priznaš, da si bolan in da potrebuješ pomoč. Pa ni nujno, da je to polje. Lahko je kak dober psihiater verjamem pa da si te obcije dal že vse skozi.
Lahko rečem samo to uboga tvoja družina.[/quote]Praviš da je škoda da me ponovno dajo v bolnico in da zasedam prostor v njej. Imaš popolnoma prav.

Samo zakaj si potem v enem prejsnem komentarju napisala da bi moral ponovno obiskati tisto sranje od psihiatricne klinike ljubljana polje ce resnicno mislis da me je skoda dati v bolnico.

Jaz nisem bolan in tudi nikoli nisem bi bolan. Če sem resnicno bolan potem sem zaradi fašisticnega Polja.

Samomor bo naredil takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.[/quote]
potem ti je očitno zdaj lepo, zakaj potlej jamraš,da bi naredil samomor. če ti je zdaj užitek in to kar imaš te osrečuje. Obdrži to in širi to še naprej – pa veliko zdravih otročkov še in na mnoga leta :)))

Praviš da je škoda da me ponovno dajo v bolnico in da zasedam prostor v njej. Imaš popolnoma prav.

Samo zakaj si potem v enem prejsnem komentarju napisala da bi moral ponovno obiskati tisto sranje od psihiatricne klinike ljubljana polje ce resnicno mislis da me je skoda dati v bolnico.

Jaz nisem bolan in tudi nikoli nisem bi bolan. Če sem resnicno bolan potem sem zaradi fašisticnega Polja.

Samomor bo naredil takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.[/quote]
potem ti je očitno zdaj lepo, zakaj potlej jamraš,da bi naredil samomor. če ti je zdaj užitek in to kar imaš te osrečuje. Obdrži to in širi to še naprej – pa veliko zdravih otročkov še in na mnoga leta :)))[/quote]

Jaz sem lepo rekel da mislim samomor narediti takrat to tega kar trenutno imam ne bom imel več.

Praviš da je škoda da me ponovno dajo v bolnico in da zasedam prostor v njej. Imaš popolnoma prav.

Samo zakaj si potem v enem prejsnem komentarju napisala da bi moral ponovno obiskati tisto sranje od psihiatricne klinike ljubljana polje ce resnicno mislis da me je skoda dati v bolnico.

Jaz nisem bolan in tudi nikoli nisem bi bolan. Če sem resnicno bolan potem sem zaradi fašisticnega Polja.

Samomor bo naredil takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.[/quote]
potem ti je očitno zdaj lepo, zakaj potlej jamraš,da bi naredil samomor. če ti je zdaj užitek in to kar imaš te osrečuje. Obdrži to in širi to še naprej – pa veliko zdravih otročkov še in na mnoga leta :)))[/quote]

Jaz sem lepo rekel da mislim samomor narediti takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.


potem ti je očitno zdaj lepo, zakaj potlej jamraš,da bi naredil samomor. če ti je zdaj užitek in to kar imaš te osrečuje. Obdrži to in širi to še naprej – pa veliko zdravih otročkov še in na mnoga leta :)))[/quote]

Jaz sem lepo rekel da mislim samomor narediti takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.[/quote]
ja no saj, iz tega je razumeti,da zdaj dokler to imaš, si še srečen, ko boš to izgubil, te bo pa ta izguba tega torej kar imaš sedaj, pognala v tako grouzno dejanje. zato ti pravim, drži to kar imaš in nej te osrečuje še naprej, celo povečaj to kar imaš – in tako potlej tega ne boš izgubil in ne boš naredil nič grozno usodnega s svojim življenjem. Ane – tako jaz to vidim logično… po tej tvoji razlagi, bi te izguba tega, kar imaš sedaj pahnila čez rob, dokler pa to imaš, pa še rad živiš … taka je tvoja razlaga :))

Jaz ti verjamem.O tem je govorila neka gospa po tv,ki je bila tam sicer prostovoljno zaprta pa se je izkazalo,da je tam zlo.Tudi pri njej so starši potegnili s psihiatri namesto z njo.Upam,da ti bo kdaj bolje in se rešiš blesavih staršev in odideš stran.Poskusi opustiti zdravila,če jih jemlješ

Jaz sem lepo rekel da mislim samomor narediti takrat ko tega kar trenutno imam ne bom imel več.[/quote]
ja no saj, iz tega je razumeti,da zdaj dokler to imaš, si še srečen, ko boš to izgubil, te bo pa ta izguba tega torej kar imaš sedaj, pognala v tako grouzno dejanje. zato ti pravim, drži to kar imaš in nej te osrečuje še naprej, celo povečaj to kar imaš – in tako potlej tega ne boš izgubil in ne boš naredil nič grozno usodnega s svojim življenjem. Ane – tako jaz to vidim logično… po tej tvoji razlagi, bi te izguba tega, kar imaš sedaj pahnila čez rob, dokler pa to imaš, pa še rad živiš … taka je tvoja razlaga :))[/quote]
Ne mislim ničesar širiti naprej. Še enkrat ti lepo rečem da nameravam samomor narediti takrat ko tega kar imam trenutno ne bom imel nič več. Tisto kar imam sedaj je več kot dovolj zame zato ničesar ne nameravam širiti naprej.
Ne vem kaj naj bi širil naprej.


Blesavih staršev? Poslušaj če nekdo ima pravico moje starše žaliti sem jaz tisti in nihče drug. Blesavi starši + blesavi “strokovnjaki” v Polju = “odlicna” kombinacija in ujemanje. Samo jaz imam pravico žaliti moje starše in nihče drug.
Moji starsi niso nic bolj blesavi od osebja ljubljanske psihiatricne klinike.
Psihiatricnih “zdravil” pa ze nekaj casa nic vec ne jemljem. Mi je zal da nismo tozili psihiatricno kliniko ljubljana-polje.
Morali bi jih toziti.


Blesavih staršev? Poslušaj če nekdo ima pravico moje starše žaliti sem jaz tisti in nihče drug. Blesavi starši + blesavi “strokovnjaki” v Polju = “odlicna” kombinacija in ujemanje. Samo jaz imam pravico žaliti moje starše in nihče drug.
Moji starsi niso nic bolj blesavi od osebja ljubljanske psihiatricne klinike.
Psihiatricnih “zdravil” pa ze nekaj casa nic vec ne jemljem. Mi je zal da nismo tozili psihiatricno kliniko ljubljana-polje.
Morali bi jih toziti.[/quote]
no vidiš kako si se lepo postavil za svoje starše in nisi pustil,d a ti jih kdorkoli žali. Lepo. Se mi zdi, da sploh ni vse tako črno kot pišeš in se boste prav lepo zmenili in rešili vse med vami vrez bolnic in se še skupaj lepo imeli 🙂

New Report

Close