Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek oblikovana zadnjica

oblikovana zadnjica

Zanima me, če je mogoče kupiti hlače, kavbojke ali kakšen drug model, ki oblikuje čvrsto zadnjico.
Največkrat so hlačni modeli taki, da ti zgladijo zadnjico z nogami in to mi ni všeč.
Rada bi kakšen model, ki ti že v tem, kako je izdelan poudari zadnjico in jo leči od nog.
Večina so modeli taki, da že tako brezoblično postavo, še bolj izničijo.

Zasledila sem, da v nekaterih trgovinah prodajajo modele tako imenovanih push up hlače za čvrsto oblikovano zadnjico.
Ne vem, če se to dobi v Sloveniji toda izbrane trgovine v Avstriji in Italiji take hlače prodajajo.

Salsa je imela pred leti take modele, push up. Mogoče imajo še.

nova
Uredništvo priporoča

V google vnesi kavbojke push up in imaš čudo enih zadetkov. Kot kaže, jih prodajajo tudi v Bershki (povem zato, ker znajo imeti bistveno prijaznejše cene kot v Salsi, če je to slučajno pomembno).

Kje pa so te trgovine- v Sloveniji.

Čist tko, enkrat sem pa res kupila za sprobo, kako delujejo te razne “telovadne prvine” jošk, trebuha in stegen. Pozabite na to, kot pravijo reklame. Kaj pa potem, ko se slečete, čvrsta zadnjica odpade na drug fotelj al kako? ))) In ko slečete te hlače, a šele potem dihate? Potem pa bereš vizavi, kako so druge umetne.
Verjetno je sam problem v kvoti kg? Ali ne? Morda le v učvrstitvi, ker se vam ne da pokončne drže držati niti s trebušnimi mišicami in bodo rešitev prav tako le neke hlače?
Želim povedati, da hvala, ker nas kdo spomne, da bi bilo dobro spet pretegniti kakšno mišico, vendar so energijsko prioritetne druge “mišice”, ki si jh nekoč ohranjal.

A kaj hodiš peš, po stopnicah, vsaj? Je pa za to, kar ti želiš, potrebno ogromno truda, pa niti ni nujno, ker so tudi riti, vsaka po svoje, oblikovane. Da bo rezultat, brez plastike, takšen, ki si ga želiš. Če realnost ni tuja.

A se da to po spletu naročiti.


Salsa je v galeriji Emporium, mogoče tudi v Emporiumu.
Berishka pa je tam, nasproti Emporiuma, v sklopu, kjer je tudi Zara, Stradivarius, Bear & Pull.

Mislim, da te znamke, ki imajo vstavljene vložke (ki btw res dodajo in dvignejo rito, videla pri prijateljici) dobiš v večini mest, ni nujno ravno dotična trgovina, a tam, kjer prodajajo ne najbolj poceni jeans. Lj. pa itak.

Seveda, samo moraš pa vseeno prej pomerit, sploh take hlače. Jaz imam pri kavbojkah razpon cifer od 26 do 29, pa še pri isti firmi mi ni vedno idealna ista cifra.

New Report

Close