Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri ugoden pralni prašek

Kateri ugoden pralni prašek

vam najbolj ustreza, da opere in tudi diši, zanima me tako za belo kot pisano perilo. Meni je Ariel predrag, je pa dober.
Kaj ustreza vam in zakaj. Vem, tema je bila večkrat obdelana, pa vseeno prosim za argumentriana mnenja. Lep dan, hvala.
belo – ?
pisano – ?

Meni je Lidlov čisto v redu, sploh ttiste posebne izdaji lepo dišijo. Kupujem pa za pisano, imam zelo malo belega, ppopolnoma v redu opere.

Vedno uporabljam šparov prašek Super. Za belo in pisano perilo.

Kupujem Faks ali Avo, ko je v akciji ali na popust s kuponi. Ariel in Persil sta mi precenjena, vcasih kupim Hoferjevega, zadnjic sem kupila nov Mercatorjev Dax, niso slabi. Ne dam pa iz principa za Ariel 4€/kg!

Evrospin – pralni prašek z vonjem po sivki, lepo opere tudi belo perilo in ugodna cena.

Ja perem pisano na 40 zRex tekočim. Belo Ava ali Faks.Sem zadovoljna.

Rex ali Dash. Cenenih in nekvalitetnih praškov iz Lidla ali Hoferja ne uporabljam.

Doma narejen!

Sparov po 1 eur/kg. Opere dobro. Precenjenih praškov ne uporabljam.

Doma narejen – receptVaš link

Perem z Arielom ali Avo, enkrat sem kupila prasek v Lidlu in Eurospinu, pa je prisla roba lisasta. Raje placam vec in hodijo otroci cisti v solo, kot manj pa so ze na zacetku tedna umazani.

Za belo iz Hoferja, za pisano iz Lidla Formil. Perilo diši, oprano OK, ne uporabljam mehčalca. Res pa je, da veliko peremo in nimamo zelo umazanega perila.
Kolegica, ki uporablja samo Dash ali pa še kaj podobno precenjenega, ima bele brisače popolnoma sivkaste. Pri nas je vse belo.

Otroci hodijo pa umazani v solo ane.

Otroci hodijo pa umazani v solo ane.[/quote]

Ja, vedno 🙂 🙂 Že od malega …


Tebi prav ali ne, je ZP Lidlov prašek ocenila kot enega boljših!

Sem zelo zahtevna perica in moje perilo je za vzor, vsi ga hvalijo, ko kakšne deset in več let stare stvari podarim naprej, se vsi čudijo, kako ohranjene so…
Tvoje lisasto perilo ni posledica praška, ampak stroja (če ne izpere dobro), pranja različnih barv skupaj, da se zabarvajo ali pa slabe kvalitete oblačil!


Tudi jaz uporabljam Rex.
Ta mi je še najbolje opral pobruhane pleničke, ko je otroček imel refluks. Persil se pri tej nalogi ni dobro obnesel. Rex je poceni, lepo diši in dobro opere.

New Report

Close