Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MODRI VAL, eno vpr.

MODRI VAL, eno vpr.

Čist tko, mal me firbec. V podpisu imaš tole: Več ljudi brez dlake na jeziku…in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet… Ampak, ali to velja, da lahko kvantaš samo ti ali še kdo drug Namreč, če kdo drug ga takoj potlačiš. Zakaj? Lej gola resnica je tudi brez dlake na jeziku pa je na maraš? ;)))

Ima hude težave sam z sabo,je zelo razcepljena osebnost.Nabavil si je ogromno knjig z verzi,googla odgovore,da izpade pameten,a mu nič ne pomaga in je sedaj še bolj jezen nase in zato vsakega napada.Jaz mu sploh več ne odgovarjam,njegove odgovore kar preskakujem,ker zdaj piše to,nato piše nasprotno svojemu odgovoru,da sebe vem potegne in da zopet pameten izpade.

Pač brez dlake na jeziku,pa gola resnica pomeni:Samo jaz imam prav in moja beseda je zadnja.

Goloriti si zmišljuje nonstop celo na osebni ravni stvari, ki si jih ne bi smel dovolit in je že ne vem kolikokrat pokazal, da je psihopat. Ne maram ga pa tudi zato, ker je o sebi povedal toliko, da takega človeka pa res ne moreš cenit.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

Je povedal resnico? Če ni, potem razumem, če pa je potem pa tebe ne razumem.

Kaj pa ostali, ki so/smo, brez dlake na jeziku, ali ko resnica lahko tudi boli? Ali gre samo zato, da se sogovornika potlači že v štartu. Samo potem tvoj rek ne zdrži, saj se takšni ljudje, ki bi še kaj po resnici in brez dlake na jeziku povedali, raje umaknejo. Tako ‘brez dlake na jeziku’ ostane samo še tebi, kar pa ni smiselno…. hmm…….

Je povedal resnico? Če ni, potem razumem, če pa je potem pa tebe ne razumem.

Kaj pa ostali, ki so/smo, brez dlake na jeziku, ali ko resnica lahko tudi boli? Ali gre samo zato, da se sogovornika potlači že v štartu. Samo potem tvoj rek ne zdrži, saj se takšni ljudje, ki bi še kaj po resnici in brez dlake na jeziku povedali, raje umaknejo. Tako ‘brez dlake na jeziku’ ostane samo še tebi, kar pa ni smiselno…. hmm…….[/quote]

Ne, ne gre za to in ne bom razlagal kaj dosti. Nekdo , ki ni sposoben imet rad svojih otrok in ne sprejema nobene odgovornosti do njih, ter vsakodnevno igra prismodo, zame pač ni človek. Tako stališče imam in ga ne bom spreminjal za nikogar. Zraven tega pa znori takoj in izgubi vsako kontrolo, ko ni nekaj po njegovo. Pa si lahko še sto vzdevkov zamenja in prihodnjič prismoduje pod srednjim spolom, bo zame ostalo enkao. Vsak drug pa kakor mu paše, me ne moti.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Meni se gornje bere ravno obratno: pametna kosa napušta ludu glavu 😉

Ti mi misli bereš. Povsem enako sem pomislila, ko sem prebrala podpis modregavala.

Modri val z svojimi odgovori ponovno sebe opisuje in na drugega poriva z upanjem,da prekrije kaj se z njim dogaja.Ojoj človek.

Modri val a maš ti kake strahove,da te ljudje tu napadajo,da je cel mon le ena oseba,uperjena na tebe?To so hude motnje.

Povej kako spiš,kako se prehranjuješ,kako preživljaš prosti čas,pa boš hitro dojel da nekaj ni OK.Ni vse tako kto si ti v glavi predstavljaš.Upam samo da ne delaš z ljudmi,da nebi še ti koga ubil.

Tako pozno vstajate v oskrbi? :-)))))

Če komu ni všeč kaj napišem, me komot preskoči, to sem že tisočkrat povedal. Repliciram lahko kogar hočem, na klamfarije se odzovem direktno, zagotovo pa nisem niti blizu temu, da bi koga omejeval in mu lahko prepovedoval pisat, ne? :-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tako pozno vstajate v oskrbi? :-)))))

Če komu ni všeč kaj napišem, me komot preskoči, to sem že tisočkrat povedal. Repliciram lahko kogar hočem, na klamfarije se odzovem direktno, zagotovo pa nisem niti blizu temu, da bi koga omejeval in mu lahko prepovedoval pisat, ne? :-))))[/quote]

Nič hudega,mapak za svojo nesrečo,svoje nezadovoljstvo,svoj neuspeh,… kriviš druge.,misliš da so drugi vse krivi,bolj se obremenjuješ z drugimi kot sam z sabo,misliš,da s eti oseba tule maščuje in odpira teme le da te provocira,tako ti misliš,da je vse le ena oseba,da so na MONu le ti in oseba katerega ne preneseš,ker mu gre bolje od tebe,ker mu želiš vse slabo,ne razumeš kako mu gre bolje od tebe,zakaj pa tebi gre vse slabo.Le zakaj je temu tako?Dokler si sam ne boš priznal in si pomagal,ne boš nič več dosegel.

Že ta tvoj odgovor kaže na hudo osebnostno motnjo:Pa si lahko še sto vzdevkov zamenja in prihodnjič prismoduje pod srednjim spolom.Celo ko ti odgovarjaš samemu sebi da si ti daš pod drugimi vzdevki prav.Nekaj je zelo hudo narobe.

Tako pozno vstajate v oskrbi? :-)))))

Če komu ni všeč kaj napišem, me komot preskoči, to sem že tisočkrat povedal. Repliciram lahko kogar hočem, na klamfarije se odzovem direktno, zagotovo pa nisem niti blizu temu, da bi koga omejeval in mu lahko prepovedoval pisat, ne? :-))))[/quote]

Nič hudega,mapak za svojo nesrečo,svoje nezadovoljstvo,svoj neuspeh,… kriviš druge.,misliš da so drugi vse krivi,bolj se obremenjuješ z drugimi kot sam z sabo,misliš,da s eti oseba tule maščuje in odpira teme le da te provocira,tako ti misliš,da je vse le ena oseba,da so na MONu le ti in oseba katerega ne preneseš,ker mu gre bolje od tebe,ker mu želiš vse slabo,ne razumeš kako mu gre bolje od tebe,zakaj pa tebi gre vse slabo.Le zakaj je temu tako?Dokler si sam ne boš priznal in si pomagal,ne boš nič več dosegel.

Že ta tvoj odgovor kaže na hudo osebnostno motnjo:Pa si lahko še sto vzdevkov zamenja in prihodnjič prismoduje pod srednjim spolom.Celo ko ti odgovarjaš samemu sebi da si ti daš pod drugimi vzdevki prav.Nekaj je zelo hudo narobe.[/quote]

A kdaj napišeš tudi dejansko kak prispevek? Ali mi zgolj slediš kot kuzlica s svojo obsedenostjo in natolcuješ o meni? :-))))) Če ti kdaj rata napisat kak prispevek ne glede na temo, da je vezan nanjo, mi prosim namigni, da si ti tisto bolno obsedeno z mano, nezmožno poštudirat en sam normalen in stalen vzdevek, da doživim presenečenje.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Nič hudega,mapak za svojo nesrečo,svoje nezadovoljstvo,svoj neuspeh,… kriviš druge.,misliš da so drugi vse krivi,bolj se obremenjuješ z drugimi kot sam z sabo,misliš,da s eti oseba tule maščuje in odpira teme le da te provocira,tako ti misliš,da je vse le ena oseba,da so na MONu le ti in oseba katerega ne preneseš,ker mu gre bolje od tebe,ker mu želiš vse slabo,ne razumeš kako mu gre bolje od tebe,zakaj pa tebi gre vse slabo.Le zakaj je temu tako?Dokler si sam ne boš priznal in si pomagal,ne boš nič več dosegel.

Že ta tvoj odgovor kaže na hudo osebnostno motnjo:Pa si lahko še sto vzdevkov zamenja in prihodnjič prismoduje pod srednjim spolom.Celo ko ti odgovarjaš samemu sebi da si ti daš pod drugimi vzdevki prav.Nekaj je zelo hudo narobe.[/quote]

A kdaj napišeš tudi dejansko kak prispevek? Ali mi zgolj slediš kot kuzlica s svojo obsedenostjo in natolcuješ o meni? :-))))) Če ti kdaj rata napisat kak prispevek ne glede na temo, da je vezan nanjo, mi prosim namigni, da si ti tisto bolno obsedeno z mano, nezmožno poštudirat en sam normalen in stalen vzdevek, da doživim presenečenje.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Oprosti,ampak ti imaš resno hude težave sam z sabo.Noben ti ne sledi,to se le v tvoji glavi kuha.Vse skupaj ponovno potrjuje in kaže,da ti spet tu pišeš pod raznimi vzdevki in odprl temo pod drugim vzdevkom.

Pa tudi ponovno si potrdil,da moji komentarji zate držijo kot pribito.In sedaj sem spet jaz kriv in ne ti.Če ti bo tako bolje še naprej pa še vedno za svoje nezadovoljstvo,nesrečo krivi drugi.

Zdravstvo ponovno bolnim ljudem ne zna pomagat,upam samo da ne boš koga ubil zaradi svojih temnih misli,prividov,prisluhov.

Joooj dajte ga pustit reveža, da ne bo še sam sebe pogrizel!

Vam povem sveto resnico: Poklicala me je prijateljica s katero sva šle nabirat šparglje ene 14 dni nazaj. Pa vse vmes vse sorte čvekale in sem povedala tudi, da tukaj čas zapravljam ter kateri nick imam. Pa si ga je privoščila, jaz o tem nič vedela… TOOOOK sve se narežale sedaj, da sem komaj iz wc-ja nazaj… Za posrat je revež potreben pozornosti! Dajte ga pustit, ne ga glodat naprej nam bo še ta ušel…

A kdaj napišeš tudi dejansko kak prispevek? Ali mi zgolj slediš kot kuzlica s svojo obsedenostjo in natolcuješ o meni? :-))))) Če ti kdaj rata napisat kak prispevek ne glede na temo, da je vezan nanjo, mi prosim namigni, da si ti tisto bolno obsedeno z mano, nezmožno poštudirat en sam normalen in stalen vzdevek, da doživim presenečenje.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Oprosti,ampak ti imaš resno hude težave sam z sabo.Noben ti ne sledi,to se le v tvoji glavi kuha.Vse skupaj ponovno potrjuje in kaže,da ti spet tu pišeš pod raznimi vzdevki in odprl temo pod drugim vzdevkom.

Pa tudi ponovno si potrdil,da moji komentarji zate držijo kot pribito.In sedaj sem spet jaz kriv in ne ti.Če ti bo tako bolje še naprej pa še vedno za svoje nezadovoljstvo,nesrečo krivi drugi.

Zdravstvo ponovno bolnim ljudem ne zna pomagat,upam samo da ne boš koga ubil zaradi svojih temnih misli,prividov,prisluhov.[/quote]

No vidiš, spet začneš kaj imam jaz? :-)))))) Glej, nimam časa za branje tvoje obsedenosti z mano in odzivi na to. Če napišeš kak prispevek kdaj v prihodnosti vezan na temo, mi namigni, da si to ti obsedeno z mano in mi slediš in natolcuješ. Se spomniš morda tiste serije alo alo, stori nekaoko tako kot v tisti seriji; “To sem jaz Leclerck” :-)))) Zmenjeno?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Oprosti,ampak ti imaš resno hude težave sam z sabo.Noben ti ne sledi,to se le v tvoji glavi kuha.Vse skupaj ponovno potrjuje in kaže,da ti spet tu pišeš pod raznimi vzdevki in odprl temo pod drugim vzdevkom.

Pa tudi ponovno si potrdil,da moji komentarji zate držijo kot pribito.In sedaj sem spet jaz kriv in ne ti.Če ti bo tako bolje še naprej pa še vedno za svoje nezadovoljstvo,nesrečo krivi drugi.

Zdravstvo ponovno bolnim ljudem ne zna pomagat,upam samo da ne boš koga ubil zaradi svojih temnih misli,prividov,prisluhov.[/quote]

No vidiš, spet začneš kaj imam jaz? :-)))))) Glej, nimam časa za branje tvoje obsedenosti z mano in odzivi na to. Če napišeš kak prispevek kdaj v prihodnosti vezan na temo, mi namigni, da si to ti obsedeno z mano in mi slediš in natolcuješ. Se spomniš morda tiste serije alo alo, stori nekaoko tako kot v tisti seriji; “To sem jaz Leclerck” :-)))) Zmenjeno?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Kakorkoli ti bo lažje.Še enkrat preberi svoje komentarje preberi in moje.Najprej si začel napadat,da te ena oseba zasleduje,pametuje,…nato ko se ti reče,da imaš težave,pa takoj kaj imaš ti.Saj si ti začel.Hehehehe.Jap bolan zdravstveni delavec,kateremu ni pomoči.Vsi so nekaj proti tebi,le jaz in ti sva na monu in le jaz tebe zasledujem.Jap imaš prav.Vse si zadel u nulo.Bravo.Čestitke.

Pusti ga no pri miru, ta tema je plod moje prijateljice, ki si ga je privoščila na račun teme plešavost. Jaz nisem o tem nič vedela dokler me ni poklicala. Sem misilila, da je kaj narobe ker skoraj ni do sape mogla, pol mi jo je od smeha še meni zmanjkalo…;-)))))) sem glih za glih na wc uletela;-)))) Jojoooojojoj babe!!!;-))))))

Valček sory, sem ji naročila naj več tega ne počne.

Tako pozno vstajate v oskrbi? :-)))))

Če komu ni všeč kaj napišem, me komot preskoči, to sem že tisočkrat povedal. Repliciram lahko kogar hočem, na klamfarije se odzovem direktno, zagotovo pa nisem niti blizu temu, da bi koga omejeval in mu lahko prepovedoval pisat, ne? :-))))[/quote]

“zagotovo pa nisem niti blizu temu, da bi koga omejeval in mu lahko prepovedoval pisat, ne?”

No,te moči res nimaš, a priznaj, da poskušal pa si (vsaj pri meni)!

New Report

Close