Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plešavost

plešavost

Hej!
Imam fanta,ki ga imam rada. Vendar je en problem. Začela se mu je delat pleša in to mi je skrajno neprivlačno. On je super fant, rada ga imam, vendar me zaradi tega več ne privlači tok. Ob njem sem vedno manj vzburjena. Vem,da če ne ukrenem nekaj,se bo odnos ohladiv.
Grozno je, ker nočem,da mi je videz pomemben, vendar ne zmorem tega zignorirat. Res mi ni privlačno. Kaj naj? Nočem mu tega rečt,ker se bojim da ga bo preveč prizadelo. Se da to težavo kako rešit?
Res ga imam rada, je res dober človek, a kaj naj naredim,da me bo kljub pleši privlačil. Spolnost se mi zdi pomembna za dober odnos, vendar če ni več strasti, privlačnosti ni to to.

A se da kaj narest,da bi imel goste dolge lase kot nekoč???

Naj si Obrije svojo bučo in ti svojo.

Ker tudi zdravniško ne bi šlo tako hitro na “naraven” način, je hitrejša možnost kakšen lepotni kirurg, ki bo pobral gostoto iz zatilja in potem vsadil. Ker pa verjetno to nista rešitvi v tvojem primeru, pa zaradi občutka vročine, ki je niti zunaj še ni, začni pogledovati kam drugam, samo prej jih daj stestirati gensko, kako bo z njihovo glavo – z eno ali obema, ker ne vem, kako ti je pa spodaj kaj všeč gostota oz. “pleša” )))
Drugače pa, če obstajajo umetni joški, mislim, da bi se najdlo tudi kaj okrog las. Pa še sfrizerala ga boš lahko po svoji predstavi, ki je neodvisna od narave.

Kolk si ti butasta.

Namesto, da sem pišeš in izgubljaš dragoceni čas, bi rajevpoguglala in poiskala naravno zdravilo za ponovno rast las.
Poglej si vitamin B kompleks.
Našla bi npr. uživanjje neoluščenega in zmletega prosa, mazanje z ricinudovim oljem in še kaj.

Vprašanje tebi: misliš, da se tebi to ne more zgoditi, nepravilno delovanje ščitnice tudi to povzroči.
Bi mirno sedela ali bi kaj ukrenila?
Ko boš s plešo, ne boš več privlačna in obsojena na samskost?!

Tvoje razmišljanje je nezrelo.
Tvojega plešastega fanta pa bo dobila tista, ki si ga res zasluži. In prav je tako.

Fantje iz otroške klape s katero sem vandrala čez drn in strn v svoji mladosti, so si brke mazali z kurjim drekom. Je pomagalo, saj je treba tudi gredico pognojit, da kaj zraste na njej. Preprosta kmečka logika ej…

Pa teb pa res goloriti včasih pošteno seka, ha? To kar ti praviš, ni bilo nikoli in nikjer res, na ta način so se znali pohecat in rečt kakemu mlademu, ki so mu začeli poganjat brki, pač zbadljivost tistemu času primerna.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa teb pa res goloriti včasih pošteno seka, ha? To kar ti praviš, ni bilo nikoli in nikjer res, na ta način so se znali pohecat in rečt kakemu mlademu, ki so mu začeli poganjat brki, pač zbadljivost tistemu času primerna.[/quote]

Skoraj včasih ja. Posebno luštno je bilo ob kresovih…

Pa teb pa res goloriti včasih pošteno seka, ha? To kar ti praviš, ni bilo nikoli in nikjer res, na ta način so se znali pohecat in rečt kakemu mlademu, ki so mu začeli poganjat brki, pač zbadljivost tistemu času primerna.[/quote]

Skoraj včasih ja. Posebno luštno je bilo ob kresovih…[/quote]

eh, nisi dihtik…..

Sicer pa avtorica, najbrž kar avtor, zelo bedasto napisano in zelo neumna tema, najverjetneje kar pod vplivom mliganov in se ti je zdelo zelo izvirno. In tudi naslednji odgovor je tak, če je plešavost genska ga ni vitamina, ki bi jo omilil.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Skoraj včasih ja. Posebno luštno je bilo ob kresovih…[/quote]

eh, nisi dihtik…..

Sicer pa avtorica, najbrž kar avtor, zelo bedasto napisano in zelo neumna tema, najverjetneje kar pod vplivom mliganov in se ti je zdelo zelo izvirno. In tudi naslednji odgovor je tak, če je plešavost genska ga ni vitamina, ki bi jo omilil.[/quote]

Sem ti že povedala, da nimam potrdila da nisem.

no če je tema bz, pa lahko tudi resno: A ti si že bil na kavici?

Pa nam puncam so rekli, da si moramo s kurjeki jooške mazat, da bodo večji zrasli. :)))

Modri val – kak si pa ti zadrgnjen tečen desc…… ;))))

Avtorica, reci descu, da naj si gre lase naflancat, kot Wayne Rooney ali pa Trump, Berlusconi,……

PS: upam, da te načevlja…..

Pa nam puncam so rekli, da si moramo s kurjeki jooške mazat, da bodo večji zrasli. :)))

Modri val – kak si pa ti zadrgnjen tečen desc…… ;))))[/quote]

Pa če je prpalen , on si to z namenom zmišljuje, da je bilo kao res in verjame v to, niti ne ve zakaj je res šlo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Vin Diesel in Jason Statham bi bil tudi kmalu plešasta…

No, ko sta imela lase sta bila prav čuden.

Zdaj, ko sta pa pobrita (gologlava) sta pa tolk seksi in hot, da zaradi njiju hodim v kino gledat filme. Ne zaradi filma samega.
Grrrrrrrrr

Pa Vin ima še tako hripav in seksi glas, pa še obrit je po glavi.
Mislim …. sploh ne morem več misliti!

Pa heca se no! Pa še kako res so nam otrokom starejši to govorili. Seveda se nobena ni mazala, vsaj da bi jaz vedela ne. :))))
Pa zakaj misliš, da mi je nick big boobies? :))))))

* se opravičujem za slovnične napake, ampak, ko pomislim na njiju … mi nekako vse zašteka in mi je pravilno pisanje zadnja stvar.
Tako, da punca …. poglej kaj sta ta dva plešca naredila iz sebe.
Oh, pa kako Vin drvi v “Hitrih in drznih” …. me je občasno prav strah, da se mu ne bi kaj pripetilo, ko pa ima tako težko nogo. Škoda ga je, ko pa je tako seksi.

Pa nam puncam so rekli, da si moramo s kurjeki jooške mazat, da bodo večji zrasli. :)))

Modri val – kak si pa ti zadrgnjen tečen desc…… ;))))[/quote]

Pa če je prpalen , on si to z namenom zmišljuje, da je bilo kao res in verjame v to, niti ne ve zakaj je res šlo.[/quote]

Jst ja, ti pa ne! Norost je mladost, čez vodo skače kjer je most. Ampak jaz sem še vedno tukaj, ti bi se verjetno pa utopil, zato raje sikaš kakor bi si jajca prezračil…;-)))

Kaj je zdej, si bil na kavici ali ne?

Pa nam puncam so rekli, da si moramo s kurjeki jooške mazat, da bodo večji zrasli. :)))

Modri val – kak si pa ti zadrgnjen tečen desc…… ;))))[/quote]

Pa če je prpalen , on si to z namenom zmišljuje, da je bilo kao res in verjame v to, niti ne ve zakaj je res šlo.[/quote]

Jst ja, ti pa ne! Norost je mladost, čez vodo skače kjer je most. Ampak jaz sem še vedno tukaj, ti bi se verjetno pa utopil, zato raje sikaš kakor bi si jajca prezračil…;-)))

Kaj je zdej, si bil na kavici ali ne?

Pa heca se no! Pa še kako res so nam otrokom starejši to govorili. Seveda se nobena ni mazala, vsaj da bi jaz vedela ne. :))))
Pa zakaj misliš, da mi je nick big boobies? :))))))[/quote]

Dej pust cepca, saj vidiš da nima nobena domišlija. On je po kresovih skakal, mi smo se pa pod njimi mečkali hihihi;-)))

No, moram pa priznati, da se nisem po jooškotih mazala, sem si pa od nekdaj želela biti pametna, in ker takrat še evrokrema ni bilo, sem si na skrivaj na kruh mazala. Zato sem danes tako pametna… Še Primož me na kofe vabi, a, kaj pa to??? Samo meni se ne da več mečkat…

Jst vedno pravim, da si ima vsak pravico najti tisto kar si želi, nihče ga nima pravice ovirat pri temu. Dejstvo je, da zunanji videz igra pri radostih življenja, kot je erotika največjo vlogo. Punca poudarja, da ga ima rada, istočano jo pa lomi,….. orgazmira pa recimo na tipe z bogato grivo, a la Brad Pitt, ona verjetno na kakšnega manjšega. Treba se je samo odločit v reali, ali se boš prizemljil v tem trenutku ali čez par let, ko boš videl, da življenje ni film, ki ga gledaš v kinu.
Od takih deklet, žensk se mora moški sam oddaljit, pa mogoče v osnovi sploh ni slaba punca, saj je bodočnost z njimi turbulentna in grenka, saj mora začutiti njeno slabo počutje ob njemu, če ima vsaj minimalni moški ponos.

Zelo luštkan odgovor.

Zadnja dva stavka sta ok. Ostalo brez veze. Moška plešavost je dedno pogojena oziroma odvisna od nivoja testosterona in žal, pri moškemu se na naraven način ne da pomagat nič. Ko se začne, se nadaljuje. Obstaja nekaj “zdravil”, vendar imajo čista VSA kot stranski učinek močan ali celo popolni učinek na potenco oziroma izgubo le te. Tak da, lahko izbira lepe, goste lase in mehkega tiča ali pač golo glavo in potenco.

Pa nam puncam so rekli, da si moramo s kurjeki jooške mazat, da bodo večji zrasli. :)))

Modri val – kak si pa ti zadrgnjen tečen desc…… ;))))[/quote]
Joj, kaj ko meni so pozabili to rečt. sedaj bi tudi jaz imela big bubike 😉


Vin Diesel je taaako seexy!!

Zelo luštkan odgovor.[/quote]

zakaj pa ni tega napisal pri taraztegnjeni??
ima mogoče majhnega in je plešast hehe?

New Report

Close