Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvezdana gostila mati, ki je rodila 18 x – neverjetno

Zvezdana gostila mati, ki je rodila 18 x – neverjetno

Sem gledala včeraj (upam, da je gledala tudi kakšna ženska, ki si želi 0 otrok), kako dobro zgleda mati, ki je rodila 18 otrok. Ima 49 let, zgleda zdrava in prav nič zgarana.

Sem gledala in se strinjam s tabo. Zelo mi je vsec njen nacin razmisljanja.

So jo pa zafrustrirane babe tu na monu ze dobro spljuvale. Ne orenesejo zensk, ki so boljse od njih.

a rodit 18 otrok al pa magari 1 + otrok je zate ena nova vrsta diete?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

jaz sem preklopila na oddajo šele ko je gospa govorila o pravilih svojih otrok. ( npr. da mora otrok jokati samo enkrat na dan). gledala sem do konca in popolnoma se strinjam z vama. vse zvezdanine oddaje se mi zdijo tako super in pozitivne. po vsaki oddaji sem polna energije, in novega pozitivnega razmišljanja in prepričanja. a je še kdo tak po njeni oddaji, ali se še komu zdi ta oddaja tako dobra??

Prezgodaj za oceno.

Če bodo vsi zrasli v dobre ljudi, sposobne živeti v tem svetu, potem ji čestitam.

Če bodo zrasli v falirance s posledicami prezgodnjega odraščanja, potem tale njen razplod ni nič kaj posebnega.

Jaz se bila vceraj prevec utrujena in sem pogledala danes zjutraj. In res je, tudi mene je povzdignila, dobila sem energijo, je pozitivna oddaja in tudi zvezdano cedalje lazje prenasam.

Normalno, da bodo vsi zrastli v dobre ljudi, sposobni živeti na tem svetu.
In ne bi rekla, da je prezgodaj za oceno.
Kje ti vidiš prezgodnje odraščanje?

Razplod?
Ti si sama en razplod!

A je to reklama za oddajo?:-)

brez veze, ta ženska že ni rodila 18x, zgleda predobro
a po 18 otrocih ima pa še čas afne guncat na tv??
da ne govorimo o zvezdani
kdor nima spomina kot zlata ribica se spomni, da si je dala operativno jumfer nazaj prišit
in to razglašala po vseh medijih, ko bi bila vsaj tiho
toliko o njenih kompetencah

Nisem gledala oddaje, brala sem ženskin intervju v Oni.
Zanimiva in energična gospa (no, prav mladostno meni ne deluje).
Ne razumem pa, zakaj bi bila ta ženska “boljša od drugih”?
Menda ja ti večvrednosti ne prinese številno potomstvo?

Si ga daj pa še ti!
Foušljiva si tolk, da kar seka!
Sicer pa, ti sigurno še enega otroka nisi sposobna zrihtat!

Glede na to, da je gospa Rosa rodila 18 otrok, zelo dobro zgleda. Niti malo ni izčrpana ali postarana. Nasprotno: deluje zelo sveže in optimistično. Dobra je, vsaka ji čast, kako vse to zmore furati naprej. Jaz si ne predstavljam, kako zgleda v praksi tako velika družina!
Očitno – eni so sposobni, drugi nismo.

od zdaj naprej bo moj dobil le če me bo pripravljen oplodit drugače naj pa kar sam poskrbi zase

Normalno, da bodo vsi zrastli v dobre ljudi, sposobni živeti na tem svetu.
In ne bi rekla, da je prezgodaj za oceno.
Kje ti vidiš prezgodnje odraščanje?

Razplod?
Ti si sama en razplod![/quote]

Hočeš reči, da starejših ne uporablja za nadomestne mame mlajšim?
Jebiga, ni dovolj razplod. Kot pravim, če ji je uspelo poskrbeti za vse, tako, kot je treba, potem prav. Če ni, potem pa ni prav.

Mimogrede, a to je tista Zvezdana, ki za reklamiranje same sebe pije scanje?

Normalno, da bodo vsi zrastli v dobre ljudi, sposobni živeti na tem svetu.
In ne bi rekla, da je prezgodaj za oceno.
Kje ti vidiš prezgodnje odraščanje?

Razplod?
Ti si sama en razplod![/quote]

Hočeš reči, da starejših ne uporablja za nadomestne mame mlajšim?
Jebiga, ni dovolj razplod. Kot pravim, če ji je uspelo poskrbeti za vse, tako, kot je treba, potem prav. Če ni, potem pa ni prav.

Mimogrede, a to je tista Zvezdana, ki za reklamiranje same sebe pije scanje?[/quote]

Mogoče ga boš tudi ti.Nikoli se ne ve, kaj te bo še doletelo.
Zgledaš mi ravno prava za take reči.

Ne, ne – vsi smo sposobni.
Eni za to – drugi pa za kaj drugega.

Če ji je tako fino, da je doma popolnoma podrejena moževim spolnim apetitom, ‘vera’ pa ji ‘prepoveduje’ nadzor rojstev, zakaj potem SAMA vandra okoli in razlaga kako fino je imeti veliko, sama pa v bistvu sploh ne živi v njej.
Mal si poglejte Duggarjeve iz ZDA. Ultrakonzervativna vzgoja, šolani doma, 19 otrok, pa je najstarejši si od njih spolno nadlegoval svoje setre, ko je bil mlajši. Ko se je pa poročil je pa iskal ženske za skoke čez plot po portalih in celo hodil k prostitutkam – javno pa je bil branitelj družinskih vrednot.
Bruha se mi od takega folka, res.
Ona ima veliko družino na plečeh starejših hčera, ki ji vse furajo medtem ko ona rezskrbno fijaka po svetu, doma pa možu nastavlja, da bo ša kakšnega dal. Fej

Normalno, da bodo vsi zrastli v dobre ljudi, sposobni živeti na tem svetu.
In ne bi rekla, da je prezgodaj za oceno.
Kje ti vidiš prezgodnje odraščanje?

Razplod?
Ti si sama en razplod![/quote]

Hočeš reči, da starejših ne uporablja za nadomestne mame mlajšim?
Jebiga, ni dovolj razplod. Kot pravim, če ji je uspelo poskrbeti za vse, tako, kot je treba, potem prav. Če ni, potem pa ni prav.

Mimogrede, a to je tista Zvezdana, ki za reklamiranje same sebe pije scanje?[/quote]
Tema ni pitje urina, ampak čisto nekaj drugega

Hočeš reči, da starejših ne uporablja za nadomestne mame mlajšim?
Jebiga, ni dovolj razplod. Kot pravim, če ji je uspelo poskrbeti za vse, tako, kot je treba, potem prav. Če ni, potem pa ni prav.

Mimogrede, a to je tista Zvezdana, ki za reklamiranje same sebe pije scanje?[/quote]
Tema ni pitje urina, ampak čisto nekaj drugega[/quote]
Tole pa je tema pogovora!

Oddaje nisem gledala, sem pa brala intervju.

Jaz nikoli in nikdar ne bi bila zavestno sposobna sprejeti takšnega načina življenja.

Zelo, ampak zelo me je pa zmotilo da so ji zdravniki že pred rojstvom diagnosticirali težke srčne okvare na plodu. Pa je hči umrla pri 22 letih.
Zame egoizem staršev brez primere.

Pa smrti mlajših. Le zakaj mučit svoje telo ( ko sama priznava da ji je bilo vsako nosečnost noro slabo ) Ne razumem.

Jaz jo žal ne občudujem.

kaj nimaš pojma o slovenščini??? Zvezdana je gostila mater, ki ...!!!

[quote=”

gostila mati

gostila MATER. Slovenština!

18 nosečnosti za žensko telo ni normalno. Vzgajajo se otroci med seboj. O tem bodo zagotovo spregovorili kasneje, v odrasli dobi.
Družine z veliko otroci so postale trend preživetja, da ljudje pridobivajo številne ugodnosti na račun države. Žal!

Katastrofa, tolk mladičev še psice ne rodijo.

New Report

Close