Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takšen odgovor sem dobil iz trgovskega podjetja, ko sem jim prijavil tatico, ki krade strankam

Takšen odgovor sem dobil iz trgovskega podjetja, ko sem jim prijavil tatico, ki krade strankam

Uradne podatke podjetja sem zamenjal z BLABLA

Spoštovani,

za neljubo izkušnjo v naši poslovalnici v BLABLA, se vam iskreno opravičujemo in vam zagotavljamo, da bomo dogodek ustrezno raziskali.
Med najpomembnejša načela podjetja uvrščamo ustrežljivost in prijaznost do naših kupcev. Svoj uspeh v največji meri pripisujemo prav zadovoljstvu naših strank, ki pa ga je moč doseči in obdržati zgolj z bezkompromisnim vztrajanjem na najvišjih standardih medosebne kulture. Kakršno koli vedenje, ki odstopa od omenjenih kriterijev je v podjetju BLABLA nesprejemljivo in v nasprotju z našimi željami in cilji.
Vaš primer smo že posredovali pristojnemu oddelku z namenom, da se v bodoče ne bodo dogajali podobni primeri. Obenem se vam zahvaljujemo za vaše opozorilo in dosedanje zaupanje. Obljubljamo, da se bomo potrudili biti še boljši.
V upanju, da vas omenjen pripetljaj ne bo odvrnil od ponovnega obiska naših trgovin, vas lepo pozdravljamo in vam želimo še veliko prijetnih nakupov tako v vaši izbrani poslovalnici kot drugod po Sloveniji.

Skratka, če ste tudi vi imeli kdaj podobno izkušnjo, da vas je kdo hotel opehariti na blagajni to nemudoma sporočite podjetju, ker ena kleptomanska trgovka/ec ne predstavlja celotnega podjetja in je potrebno takšne tatiče takoj izločit. Nobenih izgovorov ne sme biti, kako veliki kradejo, veliki so samo ogledalo naše družbe. Če ne ukrepaš proti kleptomanom, si sostorilec pri njihovem početju in soodgovoren za vse bodoče opeharjene ljudi. Podjetja vam bodo hvaležna če jim prijavite nemoralneže, ki jim blatijo ime. Pa tudi noben vas ne bo spravljal na sodišče, ker to firme na tiho uredijo s kleptomanskimi izmečki.

Ne strinjam se s tvojo prijavo podjetju! Navijam, da svoji delavki oprostijo za njene napake! Le kaj ima po tvoje uboga trgovka s 560 euri od tega, ce ti ukrade 2 ali 20 centov? Nehaj ze! Logicno je, da se ona mora takole “zmotiti” vsaj 10 x dnevno, da se ji dejansko splaca cloveku krasti! Ker nihce ne krade cisto malo, ce, saj, od tega nima nic.

Sama delam v tovarni za trakom za 600 eur in vem, kako je zivet s tem. Pusti ji tisto, ali pa ji zagrozi s policijo privat in ne vpij na njo pred vsemi strankami! Prav tako se sama smem zmoti v locevanju odpadkov in recimo v celem dnevu narobe vzem, bravno plastenko v prozorne, ker mozganski procesi tako delujejo, da v navalu dela nisi vedno 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Na banki recimo ze imajo mozgane tako zverzirane, da so sposobni za okencem poslusat telefonsko svetovanje sodelavke ali vpitje ljudi, pa se ne bodo zmotili. Varuje jih tudi strojcek, ki jim prestje bankovce. Prodajalke v trgovini pac ne varuje nic, lahko jo varujejo le kupci !

Sama prejemam bolniške manj kot 500 euro, jo bom še kar nekaj časa, če bom sploh ozdravela, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi zagovarjala tatove. Tat je tat, tudi če krade za preživetje. Gre za moralna načela, ki jih ti ,očitno, nisi nikoli osvojila. samo upam lahko, da nimaš in nikoli ne boš imela otrok, da bi jim vzgojila tako napačne vrednote.

nova
Uredništvo priporoča

Otrok nimam, pomiri se! Tat je tat, tudi ce krade za prezivetje, si rekla, ali ti ves kaj govoris! Ali naj po tvoje clovek raje umre zato, da bo posten, zato da bodo mali revni ljudje ostali posteni in mrtvi, medtem ko bodo ta veliki tatovi z nakdradenimi deset, sto tisoci in milijoni pa namesto v zaporu na vikend zaporu ali na Bahamih ? Zbudi se zenska! Taksno razmisljanje je sramotno, da nekateri zlobnezi, namesto da bi ljudje v tej druzbi raje razumeli in podpirali sodobne delovne suznje kapitalizma, ki ob trdemu delu nikakor ne morejo prezivet, podpirate drzavno represijo nad njimi, kot da zaradi pomanjkanja ne trpijo dovolj, a proti onim milijonarjem, ki sem smejijo iz davnih oaz nazaj proti domovini, pa ne greste na cesto protestirat, naj vrnejo nakradeno!!!! Malega cloveka bi pa zaprli sramota!

Sem delala v privat firmi. Plača ok, ni bilo nekaj uh, oh ampak vredu.
Delali, denarja kot solate. Delodajalci z njima delali kot svinja z bučo. ….šopi denarja so povsod ležali. Nisem vzela 1 tolarja, 1 centa ne.
Dobre glas seže v deveto vas, slab pa še dlje. Moja načela so, da naj delo govori o meni. Pošteno, pridno delo. Sedaj pa, ko gledam kaj se jim je vse zgodilo mi je pa prekleto žal, da nisem kak bankovec vzela.Žal. Zgradi nesoglasij je šla firma počasi navzdol, prišla bolezen, smrt. Oni se spokregali med seboj. Denar frckali še vedno in po časi še tudi firme prodali. Tolko o tem. Preveč pošten bit ni dobro.

Sama prejemam bolniške manj kot 500 euro, jo bom še kar nekaj časa, če bom sploh ozdravela, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi zagovarjala tatove. Tat je tat, tudi če krade za preživetje. Gre za moralna načela, ki jih ti ,očitno, nisi nikoli osvojila. samo upam lahko, da nimaš in nikoli ne boš imela otrok, da bi jim vzgojila tako napačne vrednote.[/quote]
Potem predvidevam, da tudi na volitve ne hodiš ?

Sama prejemam bolniške manj kot 500 euro, jo bom še kar nekaj časa, če bom sploh ozdravela, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi zagovarjala tatove. Tat je tat, tudi če krade za preživetje. Gre za moralna načela, ki jih ti ,očitno, nisi nikoli osvojila. samo upam lahko, da nimaš in nikoli ne boš imela otrok, da bi jim vzgojila tako napačne vrednote.[/quote]
Potem predvidevam, da tudi na volitve ne hodiš ?[/quote]

Seveda hodim, ker je to moja dolžnost in pravica. Ne bom na tem mestu, koliko moj glas šteje in kaj se zgodi z njim, ampak: če ne bi šla se ne bi mogla niti repenčit nad pokvarjeno in moralni izpirjeno politiko.

Ta tema se kar bliska od silne etike.


Potem predvidevam, da tudi na volitve ne hodiš ?[/quote]

Seveda hodim, ker je to moja dolžnost in pravica. Ne bom na tem mestu, koliko moj glas šteje in kaj se zgodi z njim, ampak: če ne bi šla se ne bi mogla niti repenčit nad pokvarjeno in moralni izpirjeno politiko.[/quote]
Repenčenje še človeka ne naredi moralnega.:)
Še posebej, če je dajanje glasov tatovom in nemoralnežem opravičilo za repenčenje.

Kaj ima od tega? Verjemi, da se na koncu meseca kar lepo pozna, ker ne ukrade enemu na mesec ampak vsakemu kupcu. Tako trgovko bi morali nemudoma odpustiti!!!

Druge nove sluzbe s takim renomejem ne bo vec dobila. Nicesar ne bo vec imela! Oni milijonarji so z ukradenim drzavnim denarjem pa so v politiki na visokih mestih in na pocitnicah na otokih, ukradli so nam milijone in po ocenah financne raziskave iz EU celo 23 miljard nasega denarja iz Slovenije iz drzavnega proracuna, pa jim ne storite nic in ne dvignete glasu! Tukaj pa eno revo, delovno, spravite iz sluzbe! Zakaj se spravljate vedno na najsibkejse, ker ste sami slovencki tonceki pa jakeci brez jajc, da bi resili vzroke za to, da imamo danes tako nizko minimalno placo, da se z njo ne da preziveti in da celo najbolj mali morajo krasi za prezivetje druzine. V ureditve narave je, da bodo ob priloznostih vedno kradli, potem pac ne smejo delat z denarjem, vendar pa to ne pomeni, da si ne zasluzijo vec v zivljenju druge priloznosti. Ali je okradeni kupec res ni mogel poklicat na samo in ji na 4 oci zagrozit, vsaj zaenkrat brez vpletanja sefov? Ce seveda ni bila pomota, to me skrbi. Zakaj delate razlike md ljudmi in se nikoli ne spravite na kradljive bogatase, upate pa se spraviti na male ribice in ze itak nemocne ljudi?

Ne podpiram kraje, pa vseeno naj bo avtor realen. Pogleda naj realno posledice pri obeh, kaj je kdo komu v resnici vzel in ukradel! Kradljiva prodajalka mu je vzela nekaj centov, on pa ji je s prijavo podjetju odvzel suzbo in prezivetje! Za nekaj vasih centov je avtor teme cloveka spravil ob sluzbo. Kdo je komu vzel/ukradel vec, kdo pa manj in kako lahko spi s cisto vestjo, ni mogoce.

Druge nove sluzbe s takim renomejem ne bo vec dobila. Nicesar ne bo vec imela! Oni milijonarji so z ukradenim drzavnim denarjem pa so v politiki na visokih mestih in na pocitnicah na otokih, ukradli so nam milijone in po ocenah financne raziskave iz EU celo 23 miljard nasega denarja iz Slovenije iz drzavnega proracuna, pa jim ne storite nic in ne dvignete glasu! Tukaj pa eno revo, delovno, spravite iz sluzbe! Zakaj se spravljate vedno na najsibkejse, ker ste sami slovencki tonceki pa jakeci brez jajc, da bi resili vzroke za to, da imamo danes tako nizko minimalno placo, da se z njo ne da preziveti in da celo najbolj mali morajo krasi za prezivetje druzine. V ureditve narave je, da bodo ob priloznostih vedno kradli, potem pac ne smejo delat z denarjem, vendar pa to ne pomeni, da si ne zasluzijo vec v zivljenju druge priloznosti. Ali je okradeni kupec res ni mogel poklicat na samo in ji na 4 oci zagrozit, vsaj zaenkrat brez vpletanja sefov? Ce seveda ni bila pomota, to me skrbi. Zakaj delate razlike md ljudmi in se nikoli ne spravite na kradljive bogatase, upate pa se spraviti na male ribice in ze itak nemocne ljudi?[/quote]

Če se dovoli krasti malim ribicam ne bodo kradljivi bogataši nič manj kradli. Kraja je kraja.

Ne podpiram kraje, pa vseeno naj bo avtor realen. Pogleda naj realno posledice pri obeh, kaj je kdo komu v resnici vzel in ukradel! Kradljiva prodajalka mu je vzela nekaj centov, on pa ji je s prijavo podjetju odvzel suzbo in prezivetje! Za nekaj vasih centov je avtor teme cloveka spravil ob sluzbo. Kdo je komu vzel/ukradel vec, kdo pa manj in kako lahko spi s cisto vestjo, ni mogoce.[/quote]

Torej po načelu “saj vsi kradejo” poglejmo stran?

Ne podpiram kraje, pa vseeno naj bo avtor realen. Pogleda naj realno posledice pri obeh, kaj je kdo komu v resnici vzel in ukradel! Kradljiva prodajalka mu je vzela nekaj centov, on pa ji je s prijavo podjetju odvzel suzbo in prezivetje! Za nekaj vasih centov je avtor teme cloveka spravil ob sluzbo. Kdo je komu vzel/ukradel vec, kdo pa manj in kako lahko spi s cisto vestjo, ni mogoce.[/quote]

Torej po načelu “saj vsi kradejo” poglejmo stran?[/quote]

Ja izgleda, saj to je že tradicija.

Druge nove sluzbe s takim renomejem ne bo vec dobila. Nicesar ne bo vec imela! Oni milijonarji so z ukradenim drzavnim denarjem pa so v politiki na visokih mestih in na pocitnicah na otokih, ukradli so nam milijone in po ocenah financne raziskave iz EU celo 23 miljard nasega denarja iz Slovenije iz drzavnega proracuna, pa jim ne storite nic in ne dvignete glasu! Tukaj pa eno revo, delovno, spravite iz sluzbe! Zakaj se spravljate vedno na najsibkejse, ker ste sami slovencki tonceki pa jakeci brez jajc, da bi resili vzroke za to, da imamo danes tako nizko minimalno placo, da se z njo ne da preziveti in da celo najbolj mali morajo krasi za prezivetje druzine. V ureditve narave je, da bodo ob priloznostih vedno kradli, potem pac ne smejo delat z denarjem, vendar pa to ne pomeni, da si ne zasluzijo vec v zivljenju druge priloznosti. Ali je okradeni kupec res ni mogel poklicat na samo in ji na 4 oci zagrozit, vsaj zaenkrat brez vpletanja sefov? Ce seveda ni bila pomota, to me skrbi. Zakaj delate razlike md ljudmi in se nikoli ne spravite na kradljive bogatase, upate pa se spraviti na male ribice in ze itak nemocne ljudi?[/quote]
ti ženska pa nisi normalna res ne. Po tvoji logiki razmišljanja lahko vsak, ki ima premalo plačo ali je reven kar lepo krade od drugih… potem ne zagovarjaš samo to trgovko ampak bi po tvoji logiki lahko začelo krast morje brezposlenih in vsi ki prejemajo pri nas te nizke človeškega dela nevredne plače…
se zavedaš kaj zagovarjaš… torej lahko po tvoji logiki pride vsak od teh tudi k tebi domov in si prilasti kar ga je volja, ker je ubogi in reven in ima zato pravico jemati od drugih… sam ej – me zanima – ko bo tebi vzel iz tvojega doma – boš še vedno tako polna zagovarjanja?
kraja je kraja pika in krade se ne.

Ja izgleda, saj to je že tradicija.[/quote]

Ali razumete razliko med nekaj centi in izgubo 600 eur vsak mesec? Kradljiva prodajalka nove sluzbe ne bo dobila in gotovo so jo odpustili? Ne filozofirajte o nacelih toliko ampak realno poglejte . Ni treba pogledat stran zaradi tradicije ampak resno opozoriti, zahtevati postenje in priporocat drug poklic. Kako bo kradljiva trgovka kradla sele zdaj na zavodu za zaposlovanje, verjetno veliko vec kot nekaj centov, ker ne bo imela za hrano, evo kaj vi delate, z uzitkom napadate sibke, ker veste, da vam nic ne morejo, na mocne se pa ne spravite, Slovenci strahopetni.

Ne podpiram kraje, pa vseeno naj bo avtor realen. Pogleda naj realno posledice pri obeh, kaj je kdo komu v resnici vzel in ukradel! Kradljiva prodajalka mu je vzela nekaj centov, on pa ji je s prijavo podjetju odvzel suzbo in prezivetje! Za nekaj vasih centov je avtor teme cloveka spravil ob sluzbo. Kdo je komu vzel/ukradel vec, kdo pa manj in kako lahko spi s cisto vestjo, ni mogoce.[/quote]

Kaj pa misliš, da bi naredila prodajalka, če bi nekdo ukradel eno žemljo za preživetje?

Ja izgleda, saj to je že tradicija.[/quote]

Ali razumete razliko med nekaj centi in izgubo 600 eur vsak mesec? Kradljiva prodajalka nove sluzbe ne bo dobila in gotovo so jo odpustili? Ne filozofirajte o nacelih toliko ampak realno poglejte . Ni treba pogledat stran zaradi tradicije ampak resno opozoriti, zahtevati postenje in priporocat drug poklic. Kako bo kradljiva trgovka kradla sele zdaj na zavodu za zaposlovanje, verjetno veliko vec kot nekaj centov, ker ne bo imela za hrano, evo kaj vi delate, z uzitkom napadate sibke, ker veste, da vam nic ne morejo, na mocne se pa ne spravite, Slovenci strahopetni.[/quote]

Lahko pogledaš še iz druge plati. Po šeriatskem pravu ne bi bila samo ob 600Eur na mesec ampak še ob roko.

Druge nove sluzbe s takim renomejem ne bo vec dobila. Nicesar ne bo vec imela! Oni milijonarji so z ukradenim drzavnim denarjem pa so v politiki na visokih mestih in na pocitnicah na otokih, ukradli so nam milijone in po ocenah financne raziskave iz EU celo 23 miljard nasega denarja iz Slovenije iz drzavnega proracuna, pa jim ne storite nic in ne dvignete glasu! Tukaj pa eno revo, delovno, spravite iz sluzbe! Zakaj se spravljate vedno na najsibkejse, ker ste sami slovencki tonceki pa jakeci brez jajc, da bi resili vzroke za to, da imamo danes tako nizko minimalno placo, da se z njo ne da preziveti in da celo najbolj mali morajo krasi za prezivetje druzine. V ureditve narave je, da bodo ob priloznostih vedno kradli, potem pac ne smejo delat z denarjem, vendar pa to ne pomeni, da si ne zasluzijo vec v zivljenju druge priloznosti. Ali je okradeni kupec res ni mogel poklicat na samo in ji na 4 oci zagrozit, vsaj zaenkrat brez vpletanja sefov? Ce seveda ni bila pomota, to me skrbi. Zakaj delate razlike md ljudmi in se nikoli ne spravite na kradljive bogatase, upate pa se spraviti na male ribice in ze itak nemocne ljudi?[/quote]

Trgovci ne smejo krasti. Pa tudi trgovke, ki neksjnekaj dajo nase, ne bodo nikdar, jim na misel ne pride.
Pri nekaterih pa je to non stop problem.

Samo prijavljamo jih ne. Pa bi morali. Enako tiudi velike živine, najvišjega ranga.
Dnevno ovadbe. Masovno ali celo kolektivno. Na nas je, da se stem početjem konča.
Ja, tudi pilitiki bi morali biti izločeni iz javnega delovanja zaradi nepravilnosti, ki si jih dovolijo.

Nič nima plača pri tem. Ni milosti za namerne zlorabe.

Ne podpiram kraje, pa vseeno naj bo avtor realen. Pogleda naj realno posledice pri obeh, kaj je kdo komu v resnici vzel in ukradel! Kradljiva prodajalka mu je vzela nekaj centov, on pa ji je s prijavo podjetju odvzel suzbo in prezivetje! Za nekaj vasih centov je avtor teme cloveka spravil ob sluzbo. Kdo je komu vzel/ukradel vec, kdo pa manj in kako lahko spi s cisto vestjo, ni mogoce.[/quote]

Kaj pa misliš, da bi naredila prodajalka, če bi nekdo ukradel eno žemljo za preživetje?[/quote]

Točno tako. Pojdi v trgovino in ukradi žemljo. Saj je samo nekaj centov.


In ker veliki lopovski politiki predstavljajo celotno državo, jih ni potrebno izločiti.
Čemu dvojna pravila za nekoga,ki pravi, da ima dovolj tatov?


In ker veliki lopovski politiki predstavljajo celotno državo, jih ni potrebno izločiti.
Čemu dvojna pravila za nekoga,ki pravi, da ima dovolj tatov?[/quote]

Ker veliki lopovski politiki NE predstavljajo države, jih je potrebno izločit. Si to mislil, ne? Država smo (tudi) ljudje, ki ne krademo.


In ker veliki lopovski politiki predstavljajo celotno državo, jih ni potrebno izločiti.
Čemu dvojna pravila za nekoga,ki pravi, da ima dovolj tatov?[/quote]

Ker veliki lopovski politiki NE predstavljajo države, jih je potrebno izločit. Si to mislil, ne? Država smo (tudi) ljudje, ki ne krademo.[/quote]
Mislil sem to, kar sem napisal.


In ker veliki lopovski politiki predstavljajo celotno državo, jih ni potrebno izločiti.
Čemu dvojna pravila za nekoga,ki pravi, da ima dovolj tatov?[/quote]

Če hočeš izločiti lopovske politike, je treba vstati s kavča, se organizirat in iti protestirat.

New Report

Close