Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na pametnem telefonu sem imela viruse ali bom zdaj morala plačati?

Na pametnem telefonu sem imela viruse ali bom zdaj morala plačati?

Prosim pomagajte. Na mobilnem telefonu sem imela 4 viruse. Z novo zaščitno aplikacijo je vse zaznalo. S prejšnjo aplikacijo ni zaznalo nič in je bilo vse “vredu”. Zelooo me skrbi da bom zdaj morala plačati. Na internetu sem prebrala da ti lahko virusi zelo podražijo račun. Ali bom zdaj morala plačati?

Kaj pa dajte telefonsko številko vsem.In vedno moraš imeti 2 GSMa in 2 sim kartici.Eno za javno in eno zasebno.

Lastno porabo lahko nadziraš že pri vsakem mobilnem operaterju.Pa tudi vprašanje je kake viruse si to imela.A so virusi,ki so snemali tvoje telefonske pogovore ali nato naprej pošiljali sms sporočila,… Pa tudi od koga in kako si dobila te viruse?Od policije ali kriminalistov,da te nadzirajo?

Kaj pa dajte telefonsko številko vsem.In vedno moraš imeti 2 GSMa in 2 sim kartici.Eno za javno in eno zasebno.

Lastno porabo lahko nadziraš že pri vsakem mobilnem operaterju.Pa tudi vprašanje je kake viruse si to imela.A so virusi,ki so snemali tvoje telefonske pogovore ali nato naprej pošiljali sms sporočila,… Pa tudi od koga in kako si dobila te viruse?Od policije ali kriminalistov,da te nadzirajo?[/quote]

Daj miruj s to paranojo. Matr, ko da je tako pomambna, da so se kriminalisti spravili jo snemat, za kar btw. morajo ravno tako pridobiti sodni nalog in tega dobit … moraš biti hud kriminalec. In ostalo. Virusov mrgoli, večina je nepomebnih, neškodljivih, drugi v glavnem “zlorabljajo” za kakšne baze podatkov, le sem in tja ti kakšen res nepopravljivo štalo lahko povzroči.

Jaz osebno takih težav niam in jih ne bom nikoli imela. Telefon imam navaden, vedno kupim novega navadnega, ker mi je to zgolj sredstvo za klice in sms. In nič drugega. Da bi zijala v tiste mini ekrančke, ob tem pa gledam v velik ekran 8 ur v službi, doma imam pa v te namene računalnik. Zakaj pa bi brskala in se ponaumlajala na družabnih omrežjih na cesti, v trgovini, na fitnesu, v restavraciji … tega pa pač ne razumem.

nova
Uredništvo priporoča

Nategnil so te na nepravi način.
Ne stiskaj tistega kar ni potrebno!

Verjetno boš morala precej več plačati, žal. Drugič pa pazi.

Kaj pa dajte telefonsko številko vsem.In vedno moraš imeti 2 GSMa in 2 sim kartici.Eno za javno in eno zasebno.

Lastno porabo lahko nadziraš že pri vsakem mobilnem operaterju.Pa tudi vprašanje je kake viruse si to imela.A so virusi,ki so snemali tvoje telefonske pogovore ali nato naprej pošiljali sms sporočila,… Pa tudi od koga in kako si dobila te viruse?Od policije ali kriminalistov,da te nadzirajo?[/quote]

A samo dva? A ne rajši mal več za vsak slučaj? En za ata pa mamo pa familjo, drug za frende, tretji za znance pa sosede, četrti za to, da se narocim k zobarju pa ginekologu, pa da narocim pico. Pa še petga za vsak slučaj, če moram kdaj klicat 112 al pa 113, pa da se kaki kriminalisti pol na tega spravijo. Aja, šesti bo pa sluzben seveda. A jih tud tam rabim več?

Eni ste res idioti.

Jaz sem par mesecev nazaj gledala erotiko po internetu in dobila mislim da 3 viruse. Telefon je počasneje delal, na koncu meseca pa račun 250 eur :((

Kaj pa dajte telefonsko številko vsem.In vedno moraš imeti 2 GSMa in 2 sim kartici.Eno za javno in eno zasebno.

Lastno porabo lahko nadziraš že pri vsakem mobilnem operaterju.Pa tudi vprašanje je kake viruse si to imela.A so virusi,ki so snemali tvoje telefonske pogovore ali nato naprej pošiljali sms sporočila,… Pa tudi od koga in kako si dobila te viruse?Od policije ali kriminalistov,da te nadzirajo?[/quote]

A samo dva? A ne rajši mal več za vsak slučaj? En za ata pa mamo pa familjo, drug za frende, tretji za znance pa sosede, četrti za to, da se narocim k zobarju pa ginekologu, pa da narocim pico. Pa še petga za vsak slučaj, če moram kdaj klicat 112 al pa 113, pa da se kaki kriminalisti pol na tega spravijo. Aja, šesti bo pa sluzben seveda. A jih tud tam rabim več?

Eni ste res idioti.[/quote]

Če imaš denar,zakaj pa ne,ker nikoli ne veš kdaj te prijatelji izdajo in tvojo GSM nato širijo naprej.Nato te pa kličejo razni anketarji,avtohiše,zavarovalnice,… Najhuje je ko te kaki študenti za zavarovanje kličejo v petek po 21 uri ali pa v soboto po 20 uri.Dajte no,od kod jim številka?A kar tako iz lepega?A so jo zasanjali,da sem jaz ta pa ta z to GSM cifro?Ne.Kdo pol? Hahahaha

Drugače pa da se rabi sodni nalog za pregled klicočih številk,pošiljanje smsov,…?So v prosti prodaji taki programi in naprave.Še v slovenij brez težav kupiš.Zasebni detektivi,tako lažje nadzirajo tvoje gibanje,…

A samo dva? A ne rajši mal več za vsak slučaj? En za ata pa mamo pa familjo, drug za frende, tretji za znance pa sosede, četrti za to, da se narocim k zobarju pa ginekologu, pa da narocim pico. Pa še petga za vsak slučaj, če moram kdaj klicat 112 al pa 113, pa da se kaki kriminalisti pol na tega spravijo. Aja, šesti bo pa sluzben seveda. A jih tud tam rabim več?

Eni ste res idioti.[/quote]

Če imaš denar,zakaj pa ne,ker nikoli ne veš kdaj te prijatelji izdajo in tvojo GSM nato širijo naprej.Nato te pa kličejo razni anketarji,avtohiše,zavarovalnice,… Najhuje je ko te kaki študenti za zavarovanje kličejo v petek po 21 uri ali pa v soboto po 20 uri.Dajte no,od kod jim številka?A kar tako iz lepega?A so jo zasanjali,da sem jaz ta pa ta z to GSM cifro?Ne.Kdo pol? Hahahaha

Drugače pa da se rabi sodni nalog za pregled klicočih številk,pošiljanje smsov,…?So v prosti prodaji taki programi in naprave.Še v slovenij brez težav kupiš.Zasebni detektivi,tako lažje nadzirajo tvoje gibanje,…[/quote]

Pravkar vklopil GSM in dobil sporočilo od 3 neodgovorjenih klicih včeraj.2 neznani, za eno pa vem kdo je iz vzajemne ob 20:21.Pred tedni me je prvič klicala,povedqala,d aje ta pa ta in če gvori z tem pa tem (z mano),sem rekel,da je pomota in prekinil.Včerjj ponoven klic.Zakaj?Kdo jim je dal cifro pred tedni in zakaj je še enekrat klicala,če pa ve da gre za pomoto?A kar tako?A je pred tedni zasanjala mojo cifro in mene,in pred dnevi zasanjala,da sem se ji zlagal?

New Report

Close