Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RES JAJCA tale nov sistem

RES JAJCA tale nov sistem

Primož!

Tak sistem, ki je zdaj je nemogoč!

To laufa na forumih, kjer so (vsi) prijavljeni, kjer je 20, 30 odgovor na dan!

Na tem forumu je pa ves čas 100 folka…. edini forum, kjer se je dogajalo ves čas!

Namesto da bi bil ponosen na to, greš spreminjat PRIMOŽ!!

– ene in iste teme na vrhu – prepucavanje po 7, 8, 9 strani! In folk nabija eno in isto. Kdo bo bral za nazaj? Če je že kdo kaj napisal in se ne ponavalja?

– eni (in isti) zanalašč dvigujejo stare teme in se režijo, kako folk navali ko sestradan pes na kost!

PO ENE IN STE TEME SO ŽE OD KAR SI UVEDEL ‘NOV’ SISTEM!!

Kakšno vprašanje je čist spregledano! Ker zajebantje skrbijo za ‘svoje’ teme, ki nikogar več ne zanimajo!

BEDA OD BEDE!! Sama stara jajca! Klic te gleda in vse druge zajebante!!!

:))))))))

Pa še vse je res!
Dobro napisano se strinjam.
Ampak sem se tud nasmejala.

:))))))))

Pa še vse je res!
Dobro napisano se strinjam.
Ampak sem se tud nasmejala.[/quote] Hu hu hu.. /( jst sm se tud)

Briga ga,Primožu dol visi,zato,ker ima zdaj več ogledov,klikanja,saj tanormalni iščemo najnovejše poste,ki so včasih tudi že na tretji ali peti strani. Model si mane roke in se smeji nam,ki hočemo teme po nastanku.

Primož se zdajle pelje iz kopra proti ljubljani in nima časa tole brat.
jutri bo prebral.

Kot sem že povedal, bomo še spreminjali, žal vse na hitro ne gre, dokler ne damo na star način v novem sistemu, pa se lahko registrirate in boste na teme naročeni. je pa sedaj veliko lažje blokirati neprimerne.
Seveda pa se lahko vse teme, kjer se kdo prepucava, prijavite in bodo šle avtomatično v ozadje in se zaklenejo.
Kmalu pride tudi sistem glasovanja ali raitinga tem, tako bodo bolj kredibilne višje, manj ocenjene se sploh en bodo prikazovale.

Pa še veliko drugih funkcij.

primoži

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Lahko še jaz eno vprašanje? Bo šel MON počasi na pametne telefone kot aplikacija? Bi mi v čakalnicah in drugače, ko nimam kaj delat, slej ko prej pobralo veliko manj baterije in prenosa podatkov.

Bo šlo? Nekoč?

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Bedarija na bedarijo skratka. Tako neko čisto normalno vprašanje, na katerega bi že en ali dva odgovora bila avtorju v veliko nasvet, sploh ne bo prikazano, populistične teme o anusu in driski pa na vrhu.
Oprosti, ampak – butalci ste.

Kaj naj rečem, če rečem,d a se opravičujem, verjetno ne bo zadoščalo, če rečem, da se trudimo, tudi ne bo zadoščalo, če rečem,d a bo kmalu sprememba tudi ne, če rečem, da se registrirajte, boste pa jezni, da vas silimo v nekaj česar nočete.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Najlepša hvala za odgovor…Očitno smo eni uporabniki po defaultu stigmatizirani.

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Ne vem, če to drži, je vse zmešano. Zadnjič nekaj berem, zakonodajna zadeva, pa mi ni štimalo, grem pogledat, neka stara zadeva.
Pa meni se zdi, da je forum kar crknil, je postal brezveze se mi ne da iskat novih tem.
Že od zadnje spremembe sem tu veliko manj, sedaj pa ne vem, če bo res hud dolgčas.

vera peša, vera ☺
na srečo lahko bojkotiramo z neudeležbo dogodke, objave … ki niso po “naše”

aja … pa gugl iskanje je tukaj koristno ☺


Se strinjam. .ta nov sistem je k narastek na glavi..nov in nadlezen. .

Predlagam, da se naredi opcija, kjer boš lahko izbral način ogleda tem oziroma ti bo razvrstilo ali po zadnji objavi odgovora na neko temo, ali pa po najnovejših temah.

Danes sem pogledal, in od 100 tem, je starih 9, tako da ne vem, če se ravno ponavljajo.

Če pa se kje prepucavajo, pa prijavite moderatorjem in bomo uredili.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

NE!!

Tako naj bo, kot je bilo!

En nekaj vpraša……šibajo odgovori……….. največ dva dni! Potem verjetno tudi avtorja ne zanima, kaj je vprašal pred 14-timi dnevi.

Eno mojo temo vlačijo (nimam pojma, kdo se naslaja) že en teden na vrh!! Pa je vse jasno, rešeno!
Dol mi visi zdaj! Nikogar več ne zanima!!
Kr neki gofljajo! In delajo gužvo. 🙁 Živcirajo!

Včasih si kaj vprašal – pametoval :-))) in te nalajajo! Ups – hvala bogu, da je še isti dan šla na drugo stran!!
ZDAJ?? Zdaj te napadajo cel teden….. banda!

Nimam pojma, kaj bi rad Primož! Ene sto funkcij??? EJ – pa ta čvek je bil zato zanimiv in dostopen vsem, ker je dovolj, da poznaš črke, enter in……koliko je 1+2 !!

Ta trenutek se se vedno privajam na to, da se teme razporejajo po zadnjem odovoru, ceprav je to nepregleden sistem glede na stevilo obiskovalcev tule 🙁

Vecja tezava je, da moram kar naprej brisati piskotke, ker vse skupaj zamrzne in spet dobivam napako 502 ali 504, kolaps med serverjem Dunaj in gostom MON, potem pa prebrane teme niso vec obarvane in nimam pojma, kaj sem ze brala in kaj ne…
In tudi to, da ni vec moznosti klikniti na stran, mi ni vsec – vcasih temo preberem in ima dve strani, ko jo spet najdem, ima stiri in je treba odpirati na prvi in sele potem listati naprej 🙁

a to se sedaj dlimo kot na rdeče, bele, črne … ☺
svet se spreminja – in tisti, ki branite prejšnji MON odpovejte “pametne” telefonske naročnije, dostavo propagandnega materiala, plačevanje s karticami in e-banko …

keri nazadnjaki imate dostop do neta – odpovejte ga

To napako poznamo in jo odpravljamo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


“Napaka” si, Primož ti … kot NLB, Eelktro firme, Državne agencije … ratalo ti je narediti velik forum … ki pa je odlagališče odpadkov, kjer sortiranje ne deluje.


“Napaka” si, Primož ti … kot NLB, Eelktro firme, Državne agencije … ratalo ti je narediti velik forum … ki pa je odlagališče odpadkov, kjer sortiranje ne deluje.[/quote]

Daj no, če bi jaz praznil državne firme, potem bi lahko rekli, da je enako. Tako, pa me res ne moreš primerjati. Lahko samo rečeš, da se pač izmislim in naredim , kakor mi zapaše.

Ali sem postal napaka ali sem že bil, še vedno sem to samo jaz in pri tem ne morete kaj dosti pomagati, tudi pritoževati se ne morete, ker me niste postavili na to mesto ali pa kdo drug.

Samo preprosto urinili ste se sem gor, zato res ni lepo, če me primerjate z temi firmami.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


“Napaka” si, Primož ti … kot NLB, Eelktro firme, Državne agencije … ratalo ti je narediti velik forum … ki pa je odlagališče odpadkov, kjer sortiranje ne deluje.[/quote]
Ti pa si eden od največjih odpadkov na tem odlagališču odpadkov :-))))


Težava je, ker ni bilo 2 dni. Če si temo zamudil samo nekaj ur, je že bila na drugi polovici prve strani in odpisana. Potem so nekateri odpirali nove teme, ker tista malo bolj spodaj ni več dobra. Zanimive teme so se brale še tedne, odgovarjat si ni upal skoraj nihče. Star sistem je ubijal priljubljene teme. Debate so se zaključevale, ker se je tema premaknila navzdol, ne pa, ker so vsi povedali kar so želeli. Po mojem mnenju bi moralo biti nekaj vmes.


“Napaka” si, Primož ti … kot NLB, Eelktro firme, Državne agencije … ratalo ti je narediti velik forum … ki pa je odlagališče odpadkov, kjer sortiranje ne deluje.[/quote]

Daj no, če bi jaz praznil državne firme, potem bi lahko rekli, da je enako. Tako, pa me res ne moreš primerjati. Lahko samo rečeš, da se pač izmislim in naredim , kakor mi zapaše.

Ali sem postal napaka ali sem že bil, še vedno sem to samo jaz in pri tem ne morete kaj dosti pomagati, tudi pritoževati se ne morete, ker me niste postavili na to mesto ali pa kdo drug.

Samo preprosto urinili ste se sem gor, zato res ni lepo, če me primerjate z temi firmami.

primož[/quote]

pikec – nisi mišljen kot primerjava ampak kot stanje ☺
si naredil nekaj večjega — ali boš to povečal bo vidno kasneje ☺ če bo manjše — bo pač takšno☺
za primerjavo: ko je šel Facebook na borzo je izgubil 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} … ni pa propadel ☺
Ljudje ima navkljub vsemu neke navade, zoprne “železne” srajce … in večje stvari se spreminjajo v + in – počasi

Ja, nepopravljiv optimist sem…Bom poskusil še enkrat

Lahko še jaz eno vprašanje? Bo šel MON počasi na pametne telefone kot aplikacija? Bi mi v čakalnicah in drugače, ko nimam kaj delat, slej ko prej pobralo veliko manj baterije in prenosa podatkov.

Bo šlo? Nekoč?

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

New Report

Close