Forum.Over.Net

Starševski čvek

Dobrodošel, tovariš Putin

Default avatar

BlueRed

http://www.delo.si/novice/politika/puti ... enijo.html

Ruski veleposlanik mi je to sicer potrdil že pred časom. Upam, da mi bo zrihtal avtogram :))

NAS IN RUSOV JE 15O MILIJONOV!!!

tudi jaz rečem

Dobrodošel!
Default avatar

antilopa

Klemen Slakonja je že v nizkem štartu. :))
Default avatar

AGIP

Končno enapoteza, ki je Pahorju ne morem očitati!
Default avatar

unakijohecašinsetrenutnonemoreprijaviti

AGIP je napisal/a:
Hja...saj menda razumeš, da se gre samo za skupno slikco dobit?
Default avatar

BlueRed

unakijohecašinsetrenutnonemoreprijaviti je napisal/a:
Lajkam!!!!!!

Rusija naprej

BlueRed je napisal/a:
Dobrodošel.
Bolj in več bi morali sodelovati z Rusijo.Politično in gospodarsko.
Default avatar

antilopa

Zelo slaba politična poteza. Nekdo je pozabil na situacijo na Krimu.
Default avatar

Vzhodniblok

antilopa je napisal/a:
zakaj slaba poteza?
Default avatar

antilopa

Vzhodniblok je napisal/a:
Zadevo je treba gledati širše. Američanom in zahodnoevropskim državam ne bo všeč naše pretirano simpatiziranje z Rusijo. Mi se moramo enkrat odločiti, ali bomo del Balkana in odvisni od Rusije, ali pa se želimo gospodarsko približati državam Zahodne Evrope. Na dveh stolih se ne da sedeti.
Default avatar

BlueRed

No ja, če je Joško lahko, ne vem zakaj ne bi mogli mi. Geostrateški položaj pač imamo, da si to lahko privoščimo, majhni smo pa tudi toliko, da si z nami ne bo šel nihče mazat rok :)

antilopa

Mislim, da je dobro le gospodarsko sodelovanje. So ogromno tržišče, poleg tega bi lahko privabili njihove turiste k nam, ker smo na relativno varnem področju. Pri politiki pa je treba biti previden. Tudi Kitajci so nas obiskovali in mi njih, pa ni bilo nič od tega.
Default avatar

politologinja

antilopa je napisal/a:
Ubistvu je zelo dobra politična poteza, če so ti jasni mednarodni odnosi.
Default avatar

antilopa

politologinja je napisal/a:
Če si diplomirala na FDV, me ta tvoja ugotovitev ne preseneča.
Default avatar

NM.3w™

antilopa je napisal/a:

a dej no ... kaj pa koalicija voljnih in mi v NATO - ko svinjamo po Afganistanu, bližnjem vzhodu ... svet je pač krvav in ljudi je preveč
Default avatar

modrival

antilopa je napisal/a:
Antilopca, tokrat se pa motiš.
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

politologinja

antilopa je napisal/a:
Nisi usposobljena, da bi vrednotila strokovnost fakultete, katere stroka ti očitno ni čisto nič jasna. Že v prvem postu si dokazala, da ne razumeš situacije v ukrajini in svetovnih geopolitičnih odnosov. V enem od postov si izjavila, da je treba gledati širše, pa se tega nasveta še sama držiš.
Default avatar

whitecow

NM.3w™ je napisal/a:
svinjat začne par držav, ponavadi jenkiji z raznimi sumi na taka in drugačna orožja, potem se pa vpotegne vse ki so v natu druščini. To pa je problme. Sploh ker nato nima veze z jenkiji, ampka so si ga, kot zgleda, kar prisvojili/posvojili.
Default avatar

NM.3w™

a bo to Put IN ali Put OUT ☺

btw: Malo Grmovje (Bush) in PutIN sta se srečala v SVN - a ni bil Borči takrat predsednik Vlade ☺
Default avatar

ne me hecat

politologinja je napisal/a:
fdvjevci in strokovnost.....ne me hecat.