Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moje zadnje želje bodo izgledale nekako takole:

Moje zadnje želje bodo izgledale nekako takole:

1.)

Želel bi si biti pokopan v krsti

2.)

Dostojen pogreb

3.)

Da bi nekdo od sorodnikov poskrbel zato da moj grob ne bo zapuscen.

Požuri!

Dovolj imam tvojih kretenskih komentarjev. Nimam jaz za kaj pospesiti. Naštel sem samo moje zadnje zelje.

Pa kogar boš zadolžil za izpolnitev želja, mu bolj podrobno opiši, kaj si razlagaš pod “dostojen” pogreb… za to veljajo različna merila. Natančno navedi kaj želiš.
Pa seveda prišparaj denar za vse te storitve.

jaz pa ravno kontra, brez pogreba, da me zažarijo in vsujejo v morje, da nima noben problemov z grobom, za 1- November naj gredo na morje, tam bom povsod z njimi 🙂

Za te storitve imam že prišparan denar. Ne želim si nič konkretnega. Skromnega in dostojnega pogreba si zelim. To je vse.

Za te storitve imam že prišparan denar. Ne želim si nič konkretnega. Skromnega in dostojnega pogreba si zelim. To je vse.[/quote]

Koliko si te že star, da razmišljaš o teh željah?

Moški umiramo pri povprečni starorost 77 let. Si star že 75?

Aja. Pa še. Kaj bi pa imel oblečeno?

Pa veš, da imajo takšne truge z zvončkom. Če te pokopljejo živega, potegneš žnurico in zunaj zazvoni.

To bi imel jaz. Pa ti?

Za te storitve imam že prišparan denar. Ne želim si nič konkretnega. Skromnega in dostojnega pogreba si zelim. To je vse.[/quote]

Koliko si te že star, da razmišljaš o teh željah?

Moški umiramo pri povprečni starorost 77 let. Si star že 75?[/quote]Moje zadnje zelje so hkrati se edine zelje ki jih imam.
Nimam nobenih drugih zelja. Nisem star 75 niti si ne zelim docakati 75 let.

Koliko si te že star, da razmišljaš o teh željah?

Moški umiramo pri povprečni starorost 77 let. Si star že 75?[/quote]Moje zadnje zelje so hkrati se edine zelje ki jih imam.
Nimam nobenih drugih zelja. Nisem star 75 niti si ne zelim docakati 75 let.[/quote]
Koliko pa, da se za to že zanimaš?
Razumeš?
Koliko let si star?

Moje zadnje zelje so hkrati se edine zelje ki jih imam.
Nimam nobenih drugih zelja. Nisem star 75 niti si ne zelim docakati 75 let.[/quote]
Koliko pa, da se za to že zanimaš?
Razumeš?
Koliko let si star?[/quote]Večkrat sem ti ze rekel koliko sem star.Ze od nekdaj so to bile moje zadnje zelje.

Ki si reko? Kdaj?
Lažeš kot pes! Nikoli nisi povedo.
Tebe bojo živega zakopali.

Odjebi. Prekleta kurbetina odjebi stran od mene in mojih komentarjev / mojih tem.

O, Marko Rašiški, a te še kar trga? 😉

Kdo se ukvarja v Polju s pacienti medtem ko ti po cele dneve pises kretenizme tukaj na tem forumu?

Kdo se na tvojem oddelku v Polju ukvarja s pacienti medtem ko ti po cele dneve pišeš kretenizme tukaj na tem forumu?

Kdo se ukvarja v Polju s pacienti medtem ko ti po cele dneve pises kretenizme tukaj na tem forumu?[/quote]

Trenutno drug zdravnik. Do kdaj si ti frej Marko Rašiški?

Kdo se ukvarja v Polju s pacienti medtem ko ti po cele dneve pises kretenizme tukaj na tem forumu?[/quote]

Trenutno drug zdravnik. Do kdaj si ti frej Marko Rašiški?[/quote]Kaj do kdaj sem frej? O čem blebetaš?

Trenutno drug zdravnik. Do kdaj si ti frej Marko Rašiški?[/quote]Kaj do kdaj sem frej? O čem blebetaš?[/quote]

Nič ne blebetam. Sprašujem te, kdaj moraš nazaj. Kaj ti ni jasno?

Kaj do kdaj sem frej? O čem blebetaš?[/quote]

Nič ne blebetam. Sprašujem te, kdaj moraš nazaj. Kaj ti ni jasno?[/quote]Ne vem kam nazaj bi moral oditi.

Nič ne blebetam. Sprašujem te, kdaj moraš nazaj. Kaj ti ni jasno?[/quote]Ne vem kam nazaj bi moral oditi.[/quote]
Do kdaj imaš prosti izhod ob kateri uri moraš nazaj v umobolnico, a sedaj razumeš ;)))))

Ne vem kam nazaj bi moral oditi.[/quote]
Do kdaj imaš prosti izhod ob kateri uri moraš nazaj v umobolnico, a sedaj razumeš ;)))))[/quote]
V kakšno umobolnico. Vaše “zdravljenje” mene v umobolnici je naredilo samo škodo in nobene koristi.
Od vašega “zdravljenja” nimam niti nikoli nisem imel nobene koristi. To moje trenutno stanje ki traja ze skoraj 8 let lahko pripisemo “zdravljenju” v umobolnici.

Vsak dan vedno bolj propadam v vseh pogledi zaradi vasega “zdravljenja” mene in zaradi vasih psihiatricnih “zdravil”.

V vaso umobolnico se ne nameravam vrniti za nic na svetu. Raje ubijem samega sebe kot da se še kdaj vrnem v vašo umobolnico.

Nimam jaz kaj poceti v vasi umobolnici ker me tako ali tako ne morete pozdraviti. Sedaj pa pojdi stran od mene in moje teme.

ahahahahahaha….

Kakšne posebne želje,he, he.

sigurno bo kar naprej zvonil…

ahahahahahaha….

Kakšne posebne želje,he, he.

sigurno bo kar naprej zvonil…[/quote]

:))))))))
Pred vsako našo, jih bo več slišalo.

ahahahahahaha….

Kakšne posebne želje,he, he.

sigurno bo kar naprej zvonil…[/quote]

:))))))))
Pred vsako našo, jih bo več slišalo.[/quote]

:)))))))))))
Zelo dobra ideja!

New Report

Close