Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek delo na sodišču- vodja vpisnika

delo na sodišču- vodja vpisnika

Kako poteka to delo, kakšne so naloge…..
Plače so pa verjetno slabe

vpisuješ zadeve v vpisnik, torej računalnik, vodiš taužnt evidenc, delaš statistiko, skratka si deklica za vse

Te nazivi s slabimi plačami so res mal tko za brebrat in še delat. Je prevelika razkoračenost. Kot samostojna veja.

To je delovno mesto za V. stopnjo izobrazbe. Plača je 19 plačni razred. Malo nad minimalcem. Odgovornost pa kar velika…

Včasih, ko sama še nisem doštudirala, sem iskala manj plačano službom ker mi je bllo jasno, da s takratno izobrazbo ne bi dobila kaj boljšega. Vendar sem. Po vseh pravnih poteh. Kar sem vesela. Tudi za sedanje borbe, ko pravijo, da če več delaš, ni denarja. Ja pa ja. Borit se je treba, če veš, zakaj.

Će ste delovni in ne mahate z diplomo, ker je to vaša edina vrlina, imate šanse, velike z ostalo pripravljenostjo. Ne moreš verjeti, kaj se zgodi potem, ko res koga zaposliš. Je bolje, če ne bi nikogar od mladcev, celo z izkušnjami. Zato bom raje sedaj tiho.

Za prijavo na to delovno mesto moraš delo poznati. Ti ga očitno ne, zato ne pričakuj veliko. Je zelo zahtevno, poznati moraš delo na sodišču, ves proces pretoka listin. Da se tega dokaj naučiš potebuješ vsaj eno leto. Nihče te ne bo čakal med tem, znati je treba prej.

Plača je kar zadovoljiva.Ljudje te podkupijo:Ko pride ta pa ta ali pošta od tega in tega uredi da pošta “ni prispela” in tako dobiš “dodatno” plačo.

Tako da lahko pričakuješ lepo plačo.

pa daj ne bluzi. Kakšne podkupnine in kakšne “pošta ni prispela”. Očitno dela na sodišču nisi videl niti od blizu, vsaj tega na nižje plačanih mestih v današnjem času. Sigurno ni možno na teh nižje plačanih delovnih mestih – je preveč kontrole. Pošta se pa tudi ne identificira več tako kot mogoče 30 let nazaj. In tudi vsa pošta ne prihaja samo v fizični obliki. Toliko o tem.

Avtor posta…brez skrbi. NIč ni takega, kar se ne bi dalo naučiti. Ko enkrat padeš notri potem gre. Ne rabiš prejšnega predznanja (no mogoče za vodjo) ampak če bi bilo temu tako da sodišče vedno zaposlovalo samo “svoje”. Vse se da naučiti. Plača je slaba, sicer za vodjo vpisnika poglej v klasifikacijo delovnih mest se pa tako na pamet rečeno giblje nekje od 19-21 plačnega razreda. To je pod 1000 eur bruto. Dela se na normo.

A naj ne bluzim?Ja pol bo pa pošta kriva,ki je dostavila dokaze na sodišče in podpisan prejem s strani sodišča,ter izginole prošnje dostavljene osebno,da naj ostalo sodišče prevzame primer zaradi pristranskosti.

Zanimivo je ,da moj primer o “izginulih oziroma izgubljenih dokazih ni edini?Kako to?

Jap pol pa bluzim.Pol pa imaš prav,pa lep dan še naprej.

naj bo jasno, da to ni vodja neke skupine uslužbencev, to je samo vodja vpisnika, kar pomeni, da vodi vpisnik

kdor se tega dela, vpisovanje v vpisnik, vodenje evidenc in statistike ne nauči v enem mesecu, nima kaj delat na sodišču

pa tudi pošta ne more iti mimo tebe, razen če šefi tako hočejo 🙂

če še nisi delala na sodišču, potem imaš zelo male možnosti za delovno mesto vodja vpisnika, ker je delo zelo zahtevno in že v osnovi potrebuješ kar nekaj znanja, da lahko sploh začneš

za vsako delovno mesto potrebuje znanje. če pa nima prave volje, je pa druga stvar.
vsaka stvar se da naučiti, le voljo je treba imeti!

New Report

Close