Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo za moške

samo za moške

Kdo od vas je že udaril žensko-partnerico in zakaj?
Je zaleglo?
ni bilo druge rešitve?
vam je žal?
Si to naredil inpulzivno ali zavestno?
Si se poučil kaj ženski storiš z določenim načinom udarca?
Si ji naprej povedal da si moški ki si sposoben udariti žensko?
Je moški ki ženske ni sposoben udariti, sploh moški?

Da malo popravim tvoje zadnje vprašanje:

JE MOŠKI, KI JE SPOSOBEN UDARITI ŽENSKO, SPLOH MOŠKI?

Da malo popravim tvoje zadnje vprašanje:

JE MOŠKI, KI JE SPOSOBEN UDARITI ŽENSKO, SPLOH MOŠKI?[/quote]
Še ena dopolnitev, ne popravek:

Je ženska, ki je usekana, sploh še ženska?

nova
Uredništvo priporoča

aja, da si moški, lahko dokažeš le s tem, da si zmožen fizično slabšega od sebe pretepsti?

klofuta je torej argument.

ok, naj te nekdo dovolj pretepe, dokler ne boš drugačnega mnenja.

se še kdo spomni vinilk in preskakovanja oz. ponavljanje predvajanja iste steze?
če si hotel, da se je zapis predvajal naprej je bilo treba narediti gesto, ki je glavo premaknila naprej iz zaciklanega stanja.

Enako je z ljudmi: da ga/jo premakneš naprej iz zaciklanosti (npr. žensko iz najedanja) je potreben drastičen ukrep.

(1) Da. V Samoobrambi.
(2) Da (na sreco)
(3) Verjetno je bila… Z vijaki v nogi in na berglah je nagon mocnejsi.
(4) Ja in ne.
(5) Bolj ali manj impulzivno… Zavest je zgolj iskala izhod v sili.
(6) Ne.
(7) Ne.
(8) Da.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Marsikatera je fizično “boljša” od svojega možakarja :-)))

[img]http://i.imgur.com/KOUdiFf.png[/img]

[img]http://oi59.tinypic.com/1oaofs.jpg[/img]

[img]http://oi37.tinypic.com/nethc5.jpg[/img]

Enkrat pa eno bi, če se bi v določenem trenutku prikazala pred očmi. Po prvi noči sexa, ki sva ga imala, sem moral ob šestih v službo, ona naprej spala, jst ji pustim tisoč tolarjev takrat in ključ od stanovanja. Itak, da sem pričakoval, da bo kosilo na mizi, ko bom prišel domov. Pridem domov, stanovanje odklenjeno, razmetano, denar še vedno na mizi o njej pa ne duha ne sluha, doživel sem totalen šok. Knock out od Mohamed Ali-ja bi dobila, če se mi pred očmi takrat prikazala. Pa ona kliče čez kakšn teden, če se lahko spet dobiva, hudoo, kakšno štalo imajo ene ženske v glavi.

Na tem forumu kar mrgoli babnic, ki niso bile tepene, pa bi morale bit, oziroma niso bile tepene takrat, ko je bil še pravi čas. Tukaj je skladišče takšnih.

Nobena mi ne pomeni toliko, da bi se pustil dovolj sprovocirati. Verjamem pa, da smo ljudje sposobni marsikaj, samo dovolj veliki pritiski morajo biti dovolj časa.

še je čas, da sebe nokautiraš … glede na to kakšne padajo na tebe ☺

Včasih je taprav dec usekal jezično babo po zobeh in je bil potem red in mir pri hiši.
Zdaj ko dec babe ne sme več usekat, pa je v bajti kaos, na državni ravni je pa itak štala, ker so se babe začele utikat v politiko, gospodarstvo itd….
Baba je samo za šporhet.

Enako velja za dedce.

Taki kot si ti, pa niso dedci, to so pi*ke, ki si bildajo ego na način, da babo udarijo. Uh, da bi mi en tak kekec prišel v roke, mu polomim kosti. Pa prašnike bi si šel iskat nekaj metrov stran od svojega mednožja.

Enako velja za dedce.

Taki kot si ti, pa niso dedci, to so pi*ke, ki si bildajo ego na način, da babo udarijo. Uh, da bi mi en tak kekec prišel v roke, mu polomim kosti. Pa prašnike bi si šel iskat nekaj metrov stran od svojega mednožja.[/quote]
Ti si že ena tistih, ki si zamudila batine od svojega deca. Če bi te on pravi čas namlatil in te postavil pred šporhet, ti ne bi imela čas Taekwon-do trenirat.
Namesto da bi bla ti za šporhetom, si se v telovadnici, skupaj z bosanci pretepat učila.
Ajde, marš za šporhet!

Nisem udaril, sem pa bil tik na meji. Čeprav si je zaslužila, sem si zadnji trenutek rekel da niti šamara ni vredna.

Tako ali tako je sama spokala kufre, ko je videla da sem jo ujel na laži. Še dobro da nisva imela otrok, to bi zakompliciralo situacijo

zakaj misliš, da bi jo upravičeno udaril?
je bila tvoja last, slučajno?

če misliš, da so vsi podn ljudje na svetu upravičeni do tega, da jih prebutaš, imaš dosti dela pred sabo.

Babji jezik je lahko veliko hujši kot vsaka moška batina.


V petih letih ji nisi uspel narediti otroka?? Slabo, slabo!

Kakšno štalo v glavi moraš šele ti imet, da se greš sploh dol dajat s takšno babetino!

Očitno ne poznaš moških jezikov….

Nisem… in če bodo še vnaprej stvari potekale v normalnih okvirih – tudi ne bom.

Kaj pa če ne bojo? Če bo npr pri 48, po srečnem 20 letnem zakonu s teboj, začela sanjati o 20 let mlajši, in se spraševati al čem al nečem?

Enako velja za dedce.

Taki kot si ti, pa niso dedci, to so pi*ke, ki si bildajo ego na način, da babo udarijo. Uh, da bi mi en tak kekec prišel v roke, mu polomim kosti. Pa prašnike bi si šel iskat nekaj metrov stran od svojega mednožja.[/quote]
Ti si že ena tistih, ki si zamudila batine od svojega deca. Če bi te on pravi čas namlatil in te postavil pred šporhet, ti ne bi imela čas Taekwon-do trenirat.
Namesto da bi bla ti za šporhetom, si se v telovadnici, skupaj z bosanci pretepat učila.
Ajde, marš za šporhet![/quote]

Ah, daj no, pi*kica presrana, pojdi v svojo sobo, pa si ga na roke vrži in pazi, da te mami ne bo zalotila.

Kaj pa če ne bojo? Če bo npr pri 48, po srečnem 20 letnem zakonu s teboj, začela sanjati o 20 let mlajši, in se spraševati al čem al nečem?[/quote]

Slabo sem se izrazil. Mislil sem na to, da me nekje zunaj npr. napade ženska roparka ali kaj podobnega. To bi bila tudi ženska, a bi jo – če bi imel realno možnost – verjetno vseeno udaril.

Bližnji so pa itak vsi izvzeti iz kakršnihkoli pretepaških zamisli. Tisto nekaj agresije kar je premorem raje sproščam na treningih oz. v športu.

Osebno nisem za nasilje. Za nobeno. Morda z izjemo otroka po riti, ki ne uboga.

Vem, da smo ženske sposobne moškega sprovocirat da mu pokrov dvigne. Ga še kot moškega ponižat. Besede bolijo, to je jasno. Če jih ženska morda dobi zaradi jezika, bi pogojno še tolerirala. Če pa je ženska boksarska vreča za večno nezadovoljnega moškega, ljubosumneža in še kaj, pa se je za vprašat ali ne zna kot moški približat svoji ženski na način komunikacije. In takih je veliko. Žal.

gola, upam, da nisi tepena. Oz. da te jezik ne, fizično, tepe. Ker tudi fizično nasilje pusti posledice. Kot vsako drugo.

New Report

Close