Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zdaj se pa na vrhu vrtijo vedno iste teme, jaooooo monovski "napredneži" :-)))

Default avatar

modrival

Analni seks z uhajanjem blata in podobne, dlje več monovska pamet ne pride, ne moreš verjet. Kak forum bi sploh lahko bil, da bi uporabno deloval ob taki mentaliteti ljudi?Slika
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

odlično je

Če se tema prime in dokler je zabavna, se vanjo piše. Če nikogar ne zanima, hitro potone. Zdaj se vidi, da so tipkali eni in isti oaebki, malo prijavlheni, malo pod drugimi nicki in nabijali poste. Nov forum jim ne paše in ni več toliko odprtih tem. Nekaj časa smo imeli samo teme o beguncih in muslimanih, ki večine niso zanimale. Zdaj se jasno vidi, da je en in isti osebek stalno odpiral enake teme in vanje tudi sam tipkal.
Če te moti da ni novih tem, pa sam odpri kakšno zanimivo. Ampak vzdrži se žaljivk, pa bo debata.
Meni je tole super, ker se končno da debatirati brez žaljenja, veliko manj je zlobnih komentarjev in več normalnih tem.
Pa še ti nisi več večno prisoten, ker se v novem forumu ne znajdeš. Pa smo takoj na dvojnem plusu.
No, zdaj pa začni z žaljivo debato. Lov je odprt :)
Default avatar

141414

Avtor, se strinjam s tabo. Stara jajca 100 let so na vrhu in eni sploh ne opazijo, da odgovarjajo v temo iz leta 2012, ko ena piše, ali naj ostane z njim ali ne. Tipčka sta se pa gotovo že razšla, vsaj če je moški pameten in jo je dampnu.

Primož, čakamo na pamet, čakamo na postavitev tem po nastanku. Še vedno čakamo....
Default avatar

smisel življenja

141414 je napisal/a:
Avtor, se strinjam s tabo. Stara jajca 100 let so na vrhu in eni sploh ne opazijo, da odgovarjajo v temo iz leta 2012, ko ena piše, ali naj ostane z njim ali ne. Tipčka sta se pa gotovo že razšla, vsaj če je moški pameten in jo je dampnu.

Primož, čakamo na pamet, čakamo na postavitev tem po nastanku. Še vedno čakamo....
Jah, enim je mon smisel življenja, zato čakate da vam ponovno omogočijo odpiranje tem o muslijih, brisačah, kaj boste danes kuhale, pa o taščah in svakinjah...
Default avatar

Pikantna

modrival je napisal/a:
Analni seks z uhajanjem blata in podobne, dlje več monovska pamet ne pride, ne moreš verjet. Kak forum bi sploh lahko bil, da bi uporabno deloval ob taki mentaliteti ljudi?Slika
Daj svoj forum odpri, modri.
Default avatar

no-ja

odlično je je napisal/a:
Če se tema prime in dokler je zabavna, se vanjo piše. Če nikogar ne zanima, hitro potone. Zdaj se vidi, da so tipkali eni in isti oaebki, malo prijavlheni, malo pod drugimi nicki in nabijali poste. Nov forum jim ne paše in ni več toliko odprtih tem. Nekaj časa smo imeli samo teme o beguncih in muslimanih, ki večine niso zanimale. Zdaj se jasno vidi, da je en in isti osebek stalno odpiral enake teme in vanje tudi sam tipkal.
Če te moti da ni novih tem, pa sam odpri kakšno zanimivo. Ampak vzdrži se žaljivk, pa bo debata.
Meni je tole super, ker se končno da debatirati brez žaljenja, veliko manj je zlobnih komentarjev in več normalnih tem.
Pa še ti nisi več večno prisoten, ker se v novem forumu ne znajdeš. Pa smo takoj na dvojnem plusu.
Ne vem, če tale tvoja teorija "pije vodo". Če bi bilo res to, kar ti praviš, da je ena in ista oseba odpirala te teme (begunci), potem bi bila mala malica sedaj odpreti tri take teme, vsake pol ure v temo pritisniti eno piko in jo ponovno dvigniti na vrh, mar ne?
Default avatar

kaj pa anketa?

Ne najdem je. Po tej anketi je bilo (pred par dnevi) jasno, da je večina za stari sistem.
Default avatar

potovanjee

kaj pa anketa? je napisal/a:
Ne najdem je. Po tej anketi je bilo (pred par dnevi) jasno, da je večina za stari sistem.
Seveda je večina za strari sistem in Primož bo to gotovo upošteval. Ker tole, kar je zdaj, je nesprejemljivo.
Default avatar

malo odmora

potovanjee je napisal/a:
Seveda je večina za strari sistem in Primož bo to gotovo upošteval. Ker tole, kar je zdaj, je nesprejemljivo.
Malo odmora- od mona ?;). Vsak dan enkrat pogledam, če je že popravljeno. Tega sedanjega se mi ne da ....iskat, brat...
Default avatar

eno in ta isto

malo odmora je napisal/a:
potovanjee je napisal/a:
Malo odmora- od mona ?;). Vsak dan enkrat pogledam, če je že popravljeno. Tega sedanjega se mi ne da ....iskat, brat...
Jaz tudi podobno. Skozi eno in isto, nič novega. Zdaj grem samo še zjutraj na mon, da pogledam, če je že popravljeno.
Default avatar

v bistvu ne

no-ja je napisal/a:
odlično je je napisal/a:
Ne vem, če tale tvoja teorija "pije vodo". Če bi bilo res to, kar ti praviš, da je ena in ista oseba odpirala te teme (begunci), potem bi bila mala malica sedaj odpreti tri take teme, vsake pol ure v temo pritisniti eno piko in jo ponovno dvigniti na vrh, mar ne?
V bistvu ne, ker se taki troli hranijo z virtualno pomembnostjo in opaženostjo. Ko tega ni več oz ker se ne znajdejo več, se usmerijo na drug forum. Kar poglej, da tudi registriranih nickov ni več, recimo plavega. Ker ni tistih osebkov, s katerimi si je dajal duška in se z njimi prepiral, je ugasnilo tudi njegovo zanimanje za forum. Ne gre za to, kje je sedaj tema ampak kje so ljudje, ki se napajajo iz virtualne pozornosti. Ni jim všeč, da ni njihovih tem nanizanih ene pod drugo na prvi strani.nekaj podobnega se je zgodilo se takrat, ko so lahko na monu tipkali samo registrirani. Isto " mrtvilo". Jasen znak, da se za mnogimi nicki skriva le nekaj oseb. Zanimiva je tudi odsotnost najbolj zlobnih komentarjev in tistih najmanj tolerantnih oseb. Tudi to kaže, da osebam željnih pozornosti, taka urejenost ne paše.
Strinjam se pa, da bi bilo treba uvesti filter ali enostavno pobrisati stare teme.
Default avatar

Hja ja

Še posebej, če so taki kot ti glasovali, ki še ene tri dni stare teme ne najdejo :))))) pa še pet oklepajev naredi.
Default avatar

Moje mnenje

Odgovorov je v temah toliko kot prej, se pravi so eni šli eni pa prišli.
Default avatar

En kozu

Še najbolje bi bilo, če bi vse uporabnike ukinili in samo reklame gor pustili. Narod je samo strošek.
Default avatar

Popay

Pa sej je ok., edino šefi bi morali nekako opozoriti na tiste teme, (poudariti z rdečo farbo datum) ki so starejše od treh mesecev recimo. Ljudje preberejo na hitro, komentirajo, niso pa pozorni na datum, kot je bil tist primer s stanovanjem in tisto kokoško iz leta 2012, ki je bila preveč fina, da se bi vselila v podarjeno stanovanje.
Default avatar

Djsi1233

V času uvedbe avtomobilov je bila večina za hitrejše konje. Tako je rekel Ford, ko je spraševal svoje potencialne stranke.
Default avatar

En kozu

Djsi1233 je napisal/a:
V času uvedbe avtomobilov je bila večina za hitrejše konje. Tako je rekel Ford, ko je spraševal svoje potencialne stranke.

Danes nas pa stroka in industrija prepričujeta, da je 150 let star motor na notranje izgorevanje nenadomestljiv.
Default avatar

Vedno redkeje gor

Vedno redkeje prihajam sem gor,ker moram prav iskat kje je nova tema.
Staro temo izpred nekaj dni,mesecev,let me glih ne zanima.
Današnje tematike,problemi,želje,hotenja,razmišljanja.Današnja !

pa tisto o beguncih je pač kar lep čas bila zelo aktualna tema in prav je bilo,da se je govorilo.
Default avatar

kaos totalni

Vedno redkeje gor je napisal/a:
Vedno redkeje prihajam sem gor,ker moram prav iskat kje je nova tema.
Staro temo izpred nekaj dni,mesecev,let me glih ne zanima.
Današnje tematike,problemi,želje,hotenja,razmišljanja.Današnja !

pa tisto o beguncih je pač kar lep čas bila zelo aktualna tema in prav je bilo,da se je govorilo.
Se strinjam, ene in iste teme, nič novega. Sploh ni več pregleda.
Default avatar

v bistvu dobro

Če malo razmislim, je dobro, da je tako. Zadnje dni sem redko tukaj, pogledam, če je popravljeno, preberem eno, mogoče dve temi...
Včasih sem bila več. Je bolje sedaj. Počasi bom samo še 1-2x na mesec.