Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zanositev.partner jemlje antidepresive

zanositev.partner jemlje antidepresive

lp,zanima me ali so lahko kakšne posledice na razvoj otroka,z pratnerjem načrtujeva otroka in me malce skrbi če so lahko kakšni zapleti glede nato da prtner jemlje antidepresive,,,


Večje posledice bodo na otroku zaradi takšne slovnice kot smo ji tu priča.

Pojma nimam, ampak sem skoraj 100 procentna, da ne bo posledic… razen pač… ti boš mogla bit močna za oba. Oziroma vse tri.
Srečno pri zanositvi… samo predlagam ti, da premisliš, če je sedaj res tisti pravi trenutek in zakaj se za otroka odločata sedaj.. in predvsem kdo forsira.. oziroma kdo je pobudnik ideje.
Srečno, ostani močna.

Nič ne bo zaradi tega.

Otrok bo pač odporen proti depresiji. Fajn zadeva.

Povecana moznost, da se tudi tvoj otrok ne bo zmogel spopasti z zivljenjem in bo iskal odresitev v tabletah ali v cem drugem. Zaradi podedovanih genov in zaradi ocetovega vzgleda.

Depresija in anksioznost ali kaj drugega so podedovane bolezni. Ali bi res rada otroka s takim clovekom? On je dusevno bolan. Lahko se mu poslabsa. Videl bo samo sebe in svojo nesreco, za otroke pa bos sama skrbela in tudi zanj. Raje bodi pametna zase, je tisoc moskih okrog tebe, ki so pri zdravi pameti.


Da te ni sram da kaj takega napišeš. Človek,ki je depresiven in se zdravi še ne pomeni,da je duševno bolan. Ga imam v družini. Hude bolezni (2) sta ga pripeljali do depresije. Pa se je pobral. Popolnoma normalen človek. Pa kaj je ljudje z vami.

mogoče se res grdo sliši ampak jaz dejansko ne bi imela otroka s človekom, ki še zase brez tablet ne more poskrbeti …

v živalskem svetu se točno ve, da so oplojevalci lahko le najmočnejši, najpametnejši in najbolj iznajdljivi. Preživetje vrste ima pač svoje zakonitosti.

aja tablete … povprašaj na forumu, kjer ti odgovarjajo pravi zdravniki. Resno misliš verjet popolnim neznancem tukaj? Razmisli malo … o enem in drugem.

bulšit
depresija in pa predvsem anksioznost sta v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posledica vzgoje, prehitrega pošiljanja otrok v vrtce in napak, ki jih starši delajo v najzgodnejšem otrokovem obdobju

da niso tud tvoji otroci ogroženi…

Lahko smo še tako lepi in ne vem kaj, ampak tole je kruta resnica. Imej otroka z alfa samcem. Še potem je težko, kaj šele, če ga imaš s takim človekom. Ni se za hecat. Otroka imaš za celo življenje in oče je zelo, zelo pomemben.

sama zdravila najbrž ne bodo imela posebnega učinka, bolj resno pa je, da v času, ko se partner zdravi za depresijo načrtujeta otroka. Naj se najprej pozdravi, saj to ni trajna bolezen, potem se pa pejta starševstvo.

jaa, tako je. Samo taki so pri ljudeh menda večinoma potem slabi očetje in partnerji. Še najbolj fajn bi bilo, da se enemu takemu pustiš oplodit, potem pa najdeš enega lipeta, ki bo moža in očeta špilal, a ne?

Imej otroka z alfa samcem?pa ti si nora res…
Zamisli malo kaj pomeni to za bodoce zivljenje mamice ter otroka.
Uf…hvala nebi…vase zaverovan,on in edini,narcis,naskakuje kaj pride…
Res pravi oce in partner.
Glede antidepresivov pa-prvo morate razlikovati kaj pomeni depresija in kaj je dusevna bolezen.
Se vidi da ste zelo nerazgledani in potem pisete taksne kozlarije.
Tako da ce se imata dva rada,in seveda ta punca-zenska sama ve najbolje,mislim da antidepresivi niso ovira za otroka.
Poznam zenske,mamice,nosecnice ki so jemale antidepresive in so sedaj otroci cisto normalni prav tako one.

Depresija in anksioznost sta dusevni motnji, od katere depresija spada k boleznim, anksa pa k motnji. Obe zelo mocno in ngativno vplivata na kvaliteto zivljenja. Tudi zdravljenje in redno jemanje antodepresivov ne predstavlja ozdravitve, pac pa se med tem vecini zdravljenim dogaajo hudo padci in tdui vzponi, medtem ko dusevno zdrav pa tak clovek ni. Je samo zazdravljen. Poporodna depresija je seveda nekaj drugega in se jo lahko ozdravi za vedno. Tako da lahko avtorica pricakuje, da bo njenega moza na tabletih vsake toliko stisnilo, da niti k Miklavzu ali dedku Mrazu ne bo mogel stopiti z otroki po darila, ker mu bo slabo postalo od strahu pred mnozico. Da bo zaradi treem na razgovoru za slubo v primeru kake spremembe, vsakikrat popusil. Pa da bo dozivljal vsake toliko obcutke praznine in strahu ali malodusja, ob katerih mu ne bodo niti zena niti otroci pomenili cisto nic! Da se bo vase zapiral in zanemarjal otroke, ki nujno potrebujejo vedrega in mocnega oceta, moskega, ki jih bo pripravil na zivljenje, jim dal samozavest in pogum – le kko, ce ju sam nima in se mora šlepat na zdravilih skozi zivljenje????? Tako da ne ponizujte mene oz mojega mnenja, ker jaz dobro vem, o cem govorim, nekaj pa vas ocitno pise na pamet. Hm pa d ane govorimo o nespecnosti in nocnem vstajanju, ko bo soprog jedel uspavala, ali antipshotike, ki jih kasneje po vec letih antidepresiva dodatno dobi skorja vsak zdravljenec!Otroski jok ga bo motil in vse ne bo mogel tvorno sodelovat pri vzgoji in niti pri negi, razumete? Ne bodite tako naivni in ne mislite si, da je antidepresiv kot macji kaselj ali bonbon! To je mocno zdravilo, se predpise dusevno bolnim . Saj si lahko izmislite kak bolj fini izraz, vendar, eno je filozofiranje, drugo pa kruta realnost 😉

Končno je nekdo obrazložil tako, da bodo razumele tudi tiste, ki tle gor pišejo traparije.

Avtorica, ti pa tole 10 x preberi in resno premisli, ali bi s takim človekom imela otroka.

Tudi tebi se ne sanja o čem govoriš. Anksioznost je precej pogosta motnja. Številni se pozdravijo..Podobno z depresijo.

In kaj bi potem svetovali tistim, ki na antidepresivih pristanejo po tem, ko so si že ustvarili otroke, družino? Ločitev in odvzem starševstva?

Vedno več ljudi je na antidepresivih, najpogostejši vzroki pa so razmere v službi in tudi družinske in eksistenčen težave.

Znanka se je poročila s takim, ki se je zdravil zaradi psihične bolezni. In se še zdravi. VSI so ji odsvetovali, ona pa seveda ni poslušala. Pri tem, da je lepa, vitka, izobražena in bi lahko dobila katerega koli bi hotela.

In zdaj, imata dva otroka, on trikrat letno menja službo, ponoči ne spi in tava po Ljubljani, na piknikih v celem popoldnevu ne spregovori z nikomer besede, ona obupava, ampak še vedno ne bo priznala, da je naredila napako. Zdaj on spet išče novo službo, bo v njen dva, tri mesece in jovo na novo.

Depresija ni enostavna bolezen. Glede na to, da je na ADjih je situacija verjetno precej težka depresija.
Zakaj ga siliš v to, da bi imel otroke?
Zdaj mu stoj ob strani, pomagaj mu, da ozdravi in potem razmišljajta o otrocih.

Ker lahko potem čaka do mene, ko bo itak že prepozno za otroke.

Ker lahko potem čaka do mene, ko bo itak že prepozno za otroke.[/quote]

Torej bi ti kar skozi glavo v zid in na hitro zanosit z bolnim človekom, ki bo po tvoje vedno bolan? Pa se ti zdi, da je potem primeren za očeta?
Če ji je takojšnja nosečnost taka nuja, da je bolj pomembno to kot zdravje partnerja pa naj si najde drugega oplojevalca.
Mož pa si naj najde žensko, ki ji bo kaj več pomenil kot oplojevalca .
IN ja depresija je ozdravljiva. Samo ne, če ti nekdo teži, da moraš naredit otroka, da tvoje zdravej pa ni pomembno.

New Report

Close