Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DUTB po pripojitvi ugaslih bank potrebuje 50 milijonov evrov

DUTB po pripojitvi ugaslih bank potrebuje 50 milijonov evrov

DOST JE BANKAM
DOST
DUTB bo zaradi pripojitve Factor banke in Probanke ustvarila dodatno izgubo v višini med 40 in 50 milijoni evrov. Zato upravni odbor DUTB meni, da se ta lahko izvede le, če bo država ustrezno dokapitalizirala DUTB, izhaja iz februarskega poročila, ki ga je DUTB naslovila na vlado.
http://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/dutb-po-pripojitvi-ugaslih-bank-potrebuje-50-milijonov-evrov.html

ni za zdravstvo, ni za izobraževanje, ni za socialo

CERAR, DOST JE!

Se strinjam z zgoraj napisanem, čeprav sem bivša uslužbenka Probanke.


pa kaj, če si? a si imela možnost kaj v svoje žepe zbasat? Dvomim, Pajenkova pa je

nova
Uredništvo priporoča


pa kaj, če si? a si imela možnost kaj v svoje žepe zbasat? Dvomim, Pajenkova pa je[/quote]

Dobila sem drobiž za svoje delo in nato po dolgih letih še samo suh v ritmu.

pravzaprav 50m€ sploh ni neka cifra … ob vsem, kar je že na DUBT ☺

btw: a je D.Kos v NLB že kaj našel ☺☺

papirje so menda najdli. omare so tud znali odklent, potem pa mislim da so ga poslali domov

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Želim si, da bi pustili Probanko delovati dalje, saj je bila ljudem prijzna in uslužbenci so bili čisti ok. Kradli niso oni ampak vsi vodilni z našo vlado skupaj. Kaj pa sedaj – odpustili so nekje okoli 280 ljudi, ki si niso nič nagrabili. Banda – reveži na cesto, ostali pa lepo dalje na DUTB. Da pa ne omenjamo našega denarja! poznam kar nekaj ljudi ki so delali na Probanki, sedaj nekatere ženske celo čistijo v Avstriji ali pa so brez dela. Vodilni oziroma staro vodstvo še vedno hodi v službo, ki se sedaj imenuje DUTB.

Islandci so jih nagnal, svoje kradljivce in krvosese, pa v areste.
So se namatral, vztrajali pa so in uspeli.

Važno je, da se povrne zaupanje v pravno državo…bi rekel Miro.

A misliš, da je Miro to skuhal? Tole se je skuhal takrat, ko so na veliki nogi živel…

50 miljonov tukaj, pa 50 tam, pa kmalu nastanejo milijarde.

New Report

Close