Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož je obseden s fitnesom

Mož je obseden s fitnesom

Z možem sva poročena 2 leti. Že prej se je ukvarjal s fitnesom, ampak v mejah normale. Zdaj pa je s fitnesom postal povsem obseden. Ni dneva, da ne bi šel vsaj za 2 uri na fitnes. Namreč, kupljeno ima letno karto. Če kakšen dan ne gre na fitnes, pravi, da ima slabo vest. Torej je zanj fitnes postal obveznost. Sicer vse lepo in prav, da telovadi, ampak to že meji na obsedenost, če ni že obsedenec. Fitnes je zanj droga. No, zaradi tega pa vsaj ne pretirava z alkoholom. Skrbi pa me, kako se bo to obneslo v prihodnosti. Bo postal še bolj obseden? Kaj bo, če bova imela otroke? Bo fitnes še vedno na prvem mestu? Kaj naj naredim? Je še čas, da ga vsaj malo ”odvadim” od fitnesa?

ja postalo bo vedno huje, pa čisto posebna hrana, vsi se boste morali uklanjati njegovim navadam in fintam.
Malo sem privoščljiva sicer in se mi smeje, da po novem tudi moški tako trpijo zaradi izgleda.
Če boš hotela otroke, glej kam jih boš dajala v varstvo, ker fitnes bo na prvem mestu. Pa boh ne daj, da se boš zredila v nosečnosti.

Sprijazni se, da si se porocila z (ceprav morda latentnim) gay-em. Sedaj, ko sta porocena, se mu je odvalil kamen od srca, da bi ga kdo stigmatiziral in si lahko mirne duse ogleduje cvrsta moska telesa v fitnessu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «
nova
Uredništvo priporoča

Napisala ” kaj če bova imela otroke”…….ne vem zakaj sta sploh skupaj?

poleg tega, da se sekira za vsak gram maščobe, se mora fitneser še braniti s predsodki, da je latentni pedeer. Torej ženske, če želite moškega spravit na totalno mentalno nulo, ga vpišite v fitnes.
Pa tiste prevarane, če se želite maščevati, ravno tako.


☺☺☺ nou šit ☺

Joj punca če je to zate problem potem si lahko srečna. Hvala bogu, da je aktivan. Pridruži se mu ti bo bolj koristilo kot pa vsak večer sedeti pred tv. Šport te zasvoji je pa tudi filter za sproščanje. In če se ne bi jaz ukvarjala iz športom me bi zaradi stresne službe že pobralo. Najdita nek kompromis in pojdi vsaj 3 x na teden z njim

Jaz sem po svoje podobna tvojemu možu.
Tudi vsak dan kake urco in pol, dve športanja. Sicer ne fitnes, ampak gore, kolo, veslanje pa take zadeve. Se pravi, ko grem v gore to pomeni cel dan ali pa še kaj več :). Ja pa smučanje, to gre tudi ponavadi cel dan.
Še hujša kot tvoj mož :). Zdaj sem pri 40ih, kako bom pri 50ih pa še ne vem. Upam,d a bom imela še toliko volje.
Kaj bi bila najbolj vesela? Da bi se partner čim večkrat pridružil na teh aktivnostih.

Ne, absolutno mu ne dovoli, da hodi vsak dan na fitnes brez tebe. Če boš sedaj popustila, bo hudo, verjemi mi.
Imam podobnega moža in poleg vsega kar so zgoraj napisali, je res, da tak moški, ki išče moško družbo, ni kaj prida. Vidi samo sebe in kaj šele bo , ko bodo otroci. Se boš sama z njimi ukvarjala ?
Slab zgled za otroke.
Taki pasivni moški, ki so zaposleni sami s samo in radi ignorirajo svojo ženo, so živ obup. Zmeraj huje bo.

Nisi mu podobna. Bistvo je v ogledalih in ne v sportu. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

malo razmišljam in razmišljam in ugotavljam, da so ti fitneserji res tako precej zagledani v moška telesa. Običajno imajo neke zelo povprečne in neopazne ženskice ob sebi, najbrž zaradi kulise..

Naredi preizkus. Iz fitnessa poberi VSA ogledala in naprave postavi tako, da bodo omogocale “zasebnost”… Pa porocaj o strukturi clanstva cez eno leto. :-))))

(Namig: presenecen bos ugotovil, da ne gre za predsodke)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nisi mu podobna. Bistvo je v ogledalih in ne v sportu. ;-)[/quote]

He, he, ogledal pa res ne maram. Ja športam, ker mi je to fajn, ker uživam v naravi.

Naredi preizkus. Iz fitnessa poberi VSA ogledala in naprave postavi tako, da bodo omogocale “zasebnost”… Pa porocaj o strukturi clanstva cez eno leto. :-))))

(Namig: presenecen bos ugotovil, da ne gre za predsodke)[/quote]

kako vezo ima narcisizem in gejevstvo????
eno ni pogojeno z drugim, a veš….
tud strejti so lahko vasezaljubljeni…

Hm… pomislimo… katerega spola je ze tisti cudoviti odsev v ogledalu?
Ti sment… vedno istega, kot je spol obcudovalca…

Vprasanje za kviska: kako se imenujejo ljudje, ki cutijo eroticno privlacnost do istega spola?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Poba, tebe sledim že nekaj časa, vzbudil si mi radovednost kdo si in povem ti, da nisi to, kar si napisal. Cenim te drugače. Eno je direktnost in neposrednost, ampak tole je precej izpod tvojega dometa, pa tudi če bi bilo res. Sori, mnenje pač

no saj najbrž gre za klasični narcisizem, A je moški pedeer če si ga sam nase drka??

Jaz sem sicer pozno začela s fitnesom in športno aktivnostjo (pri 40-ih) in videvam moške, ki hodijo vsak dan na fitnes. Ampak vsi ti, ki jih jaz poznam, so čisto normalni moški, niso obsedeni s prehrano, pravzaprav delajo to za svoje dobro počutje in jim ni cilj videz bodibilderja. Nikoli nisem imela občutka, da se hodijo šopirit in kazat svoje mišice, ali se celo občudovat med seboj. Je pa res, da gre za manjši fitnes in ne v LJ.
Jaz grem npr. vsako jutro v hrib, za kar porabim cca uro in pol do dve, pozimi pa 4x na teden v fitnes za dobro urco in to je to. To pač potrebujem zase in to je čas, ki si ga ne pustim vzeti.
Če pa razmišljaš, kako boš svojega moškega odvadila, ti povem, da je to že na začetku zgrešen projekt. Bolj boš težila, bolj bo bežal od doma in kaj hitro bosta v začaranem krogu. Raje se dogovorita, da greš še ti kdaj z njim. Lahko greš trikrat na teden, pa niti ni treba, da dve uri visiš tam.
Se pa strinjam, da lahko postaneš džanki 🙂 Saj veš … pogovor, pogovor … z normalnim tonom, seveda, brez očitanja.

Dobro vprasanje. Moram premislit… Hvala ti za tole. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Hja, če bi meni kdo poskušal vzeti mojo rekreacijo…. bi ga tudi kar lepo skenslala. To je moj hobi. Če koga moti, je to njegov problem, ne moj. Se pač naj ne druži z mano, naj si najde družbo drugje.

Avtorica, čist se strinjam z zapisanim. Dec dela zase, pa že prej je. Kaj bi zdaj rada stiskala? Mislim, da človeka spreminjat, po tem, ko spoznaš njegov način razmišljanja, je pa skrajno čudna zadeva. A si mu povedala vnaprej, da ko bosta družina, da pričakuješ, da bo sebi in lastnim hobijem posvečal manj časa in predanosti? Kot žena od sodelavca pričakuje, da neha hodit na tekme, on pa je viola že iz plenic?!

Ne ne miško, to je naša guza 🙂

Pojdi kdaj z njim ali pa v istem času tudi sama daj kaj na rekreacijo. Se boš boljše počutila in ne boš tako zadirična.

vsak dan je itak preveč, ali je že bolestno obseden, ali ima tam kako simpatijo, ne glede na to, ali žensko, ali moškega..vsak da fitnesa je preveč, ni potrebe..vem, ker sem sama hodila na fitnes, 2x na teden..in tudi drugi, tisti res najbolj zagreti, so hodilo max nekje 3-4x..
razen taki, ki nimajo pod milim nebom kaj druga počet, (kakšni študentje pavzerji)…ali pa bežijo pred vezo, ženo,odgovornostjo itd…
jaz sem ne bi strinjala s tem..

ehh … kakne cenene obsedenosti se greste
tole je smiselno ☺
https://www.youtube.com/watch?v=2CZ-v3h9EuQ&ebc=ANyPxKqxOWxuu5uLDCciAFsDOXde7Zq1Pyrm_t0yVzin7mSQ0cV5pKMPQMTjuXNIJbnVZ7D7RxbqssYAVvH3sX7O2xngLf8pTA

New Report

Close