Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JAZ BI- BOM ODDALA STANOVANJE MIGRANTOM

JAZ BI- BOM ODDALA STANOVANJE MIGRANTOM

Imam preveliko stanovanje. Komot ga oddam za migrante.
Vse urejeno, kopalnica, topla voda, pralni stroj, kuhinja. spalnici. Plus dnevna soba, zadaj vrt.

TAKOJ ga oddam ‘državi’, da naseli migrante. Na Gorenjskem. Krije vse stoške. Meni pa odda eno garsonjerco nekje ob morju. Je fer?

Kam se lahko uradno obrnem?

je fer, s tem da ti doplačaš. Obala je turistično draga.

Pa ne rabiš čakati migrante za oddajo. Že danes lahko daš oglas za svojo nepremičnino, pa vidiš če je kaj zanimanja. Dodaš še malo denarja, pa greš v najem na obalo

Najbolj siguren plačnik je država! Pogodba in si brez skrbi!

Sploh pa zdaj, ko je samo 11 ponudnikov. Itak bodo financirali.
Ko boste Slovenclji zavohali keš, se boste pa ponujali – samo takrat bo cena padla.


no, tole pa je res vic dneva 🙂


no, tole pa je res vic dneva :-)[/quote]

Ni glih vic. Če imaš pogodbo – jebella da bolj zaupam državi kot pa eni fizični osebi.
Pogodba je – itak neki takega, kot izplačevanje penzije 🙂

“Najbolj siguren plačnik je država! Pogodba in si brez skrbi! “

Zakaj bi pa mi ostali morali tebi plačevati za najem? Če bo zanimanje za tvojo nepremičnino, se ti bo itak oddala.

A bi ti meni plačevala za moje najemnike notri? dvomim.

Ne sanjajte o oddajanju v vaših vukojebinah. Država je z namenom čimprejšnje integracije dala prednost najema v večjih urbanih središčih, pa še to za simbolično ceno.

Najbolj siguren plačnik je država! Pogodba in si brez skrbi!

Sploh pa zdaj, ko je samo 11 ponudnikov. Itak bodo financirali.
Ko boste Slovenclji zavohali keš, se boste pa ponujali – samo takrat bo cena padla.[/quote]

TI si pa kaj? Srb? Bosanac?? Črnogorac???

Sem Slovenka!
Uni zgoraj – ne bomo plačevali za tvoje najemnike – migranti so pa posebna kasta!
Isti ti je klinac, a jih naselijo v Kotnikovo ali po fletih! Samo da od fleta ima še en korist. PLAČAMO pa itak vse! Pa nočejo jih grupirat, ampak tako malo razstrest po pokrajinah.
Pa še kakšnega soseda zafrkneš,, ki ti je pil kri :-))!

Nič v vukojebinah! Je Škofja Loka vukojebina?
In nič za simbolično ceno! 600 € na osebo!! Če jim visiš za vratom! Lahko pa daš flet – oni plačajo vse stroške + najemnino + država še tebi (lastniku) nekaj da!

Itak pa ne – POZABITE!! Bom že sama urejala! Ko boste še ve zavohale keš, bo tak naval, da …..me je groza!

Zakaj pa avtorica ne bi oddala stanovanja zaposlenem paru? tako vsaj dobiš najemnino. Znesek, ki ga država nameni za nastanitev migrantov ni niti za stroške.

Zanimivo kako so se monklje prej zmrdovale nad migranti.

Sedaj pa ko drzava nudi nekaj drobiza po osebi,pa se kar pulijo za njih.

država pričakuje, da boste za ¸migrante dali stanovanja brezplačno, oz. bi država plačala simbolično najemnino.

Prav zanima me, kako se boš potem pritoževala, ko ti bodo uničili reči, pustili svinjak,…

Vlada in amnesty želijo naše nepremičnine zastonj!
Migranti so pa tisti, ki se selijo, da noro delajo, noro plačujejo.

Vlada se zanje ne briga, pač pa za ilegalce, ki jih že itak plačujemo vsi davkoplačevalci.
Oni prihajajo, da dobijo vse brezplačno. Če bi bilo drugače, bi se že iz matičnih držav zanimali za delo in stanovanja, plačilo in ceno prezivetja, se vsedli na letala in takoj v akcijo.

Tole pa ni nič. Enako se jih iz nepremicnin, ki bodo uničene, neplačane, ne bo dalo odstraniti.
V ex yugi so kurili parket, v kopalnici redili zivali etc.

Fajn. Vračamo se v preteklost, ki jo že poznamo.
Vse soseske, naphane z ilegalci, bodo v trenutku brez cene. Tudi zastonj jih normalni kupec ne bo želel nitu povohati.
Tako se napravijo geta. Vanje bodo prišli le še vojska v izrednih razmerah. Kar v takih getih tudi so.

Pa veliko dobrega posla.

Zanimiva izkušnja na to temo:

http://revijazarja.si/clanek/zgodbe/564f4a5170311/modrece-sveta-za-eno-mizo

Sam cenim to, kar sem dobil, se nekaj malega tudi sam potrudil za to, zato mi niti na kraj pameti ne pride, da bi s tem delal kot svinja z mehom. Razen, če bi bil v slabih odnosih s sosedi in bi jim hotel narest štalo 😉

Je bila ravno zadnjič nekje debata in večina jih je mislila, da gre le za urbano legendo. Pa ne gre; nekateri zelo stari prebivalci (vsaj) ene soseske se spomnijo, da se je to res dogajalo.

Se pa tudi z ostalim napisanim strinjam.


v Kopru imajo samo arest … klinike za psihiče pa žal ne

Jasno, da ne dam svoje kočure!

Sem mislila, da me bodo ‘podprle’ kake samooklicane dobrotnice. .:-)

Sem PRVA, V PRVIH BOJNIH LINIJAH, KI SEM PROTI NASELITVI TEH PILOTOV IN ASTRONAVTOV!

NIČ SE BAT! VAŠA SEM!

Avtorica, ti jih kar vseli, migrante. Čez pol leta pa bodo na enkrat rekli, da je tvoja hiša njihova last. Se boš morala ti izselit in postala boš brezdomka.

Vse urejeno, kopalnica, topla voda, pralni stroj, kuhinja. spalnici. Plus dnevna soba, zadaj vrt.

Vidiš čez 14 dni, ne bo nič od tega več res in tako. Nič ne bo urejeno, kopalnica bo posrana in kontaminirana, bojler, pralni stroj, hladilnik bodo pokvarjeni umazani, v kopalnici bodo pripravljali halal meso, kuhinja bo svinjska, spalnica pa kužna. Dnevna in vrt bosta WC.

Vem! 🙁

dej mal misl qwa klofaš ☺ … ajde junečja, telečja, kurja ….

Kiny, srčica draga, ti se skoz hecaš, tudi ko se ne.

dej mal misl qwa klofaš ☺ … ajde junečja, telečja, kurja ….[/quote]

Jaz sem se tudi temu nasmejala :-))))
Jap, moramo bit previdni, haha!

New Report

Close