Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obrekovanje-opozorilo odvetnika

Obrekovanje-opozorilo odvetnika

Rada bi vaš nasvet. Imam znanko ki me povsod obrekuje, govori žaljivo o naši družini, posebej me moti, da govori neresnice o mojem delu, kako ga slabo opravljam, imam namreč s. p.. Vtika se res v vse. Tole mi je povedalo kar nekaj ljudi, na prijazno opozorilo je zatrjevala da ni res, skoraj bi ji verjela, dokler ni razlagala podrobnosti naši sorodnici, za katero ni vedela da sva v sorodu. Sedaj zagotovo vem da širi laži in obrekuje. Tole se vleče že več kot dve leti in sedaj mi je res dovolj. Ne ljubi se mi prepirati z njo, zanima me če bi stopila do odvetnika, da ji napiše kakšno opozorilno pismo naj preneha, drugače bom šla v tožbo. Prič imam dovolj.
V tožbo v resnici ne nameravam, nimam ne volje, ne časa in navsezadnje ne denarja da bi hodila po sodišču zaradi takšne obrekovalke.
Samo opozorilo odvetnika bi ji poslala, kaj menite ima kdo takšno izkušnjo?
Žrtvovala bom tisti denar za dopis odvetnika za ljubi mir, saj smatram da bo opozorilo zaleglo.
Ima kdo takšne izkušnje? Ni provokacija, končno sem izlila ven kar že dolgo nameravam, pa se nekako ne odločim.

Dvakrat sem prečekirala, ni je bilo.


Koga?

nova
Uredništvo priporoča

Res sem presenečena, da ni nobenega nasveta. Morda bo Barca znala svetovati kaj naj.

tud tale objavica je obrekovanje … da ne dobiš bumeranga ☺

Koliko ste stare avše, ki se oglašate tule? Si za v vrtec, bo treba še malo špinačke popapat, da ti možgančki zrastejo?

Vi sploh ločite med anonimnostjo tule na forumu in direktnim, poimenskim blatenjem? Kdo ve, o kom avtorica posta govori? Jo je navedla z imenom? Tako da tole ni nobeno obrekovanje, ampak anonimno vprašanje – imaš forume, kjer na tovrstna vprašanja odgovarjajo profesionalci, pa je pač vse anonimno.

Tako da res, ene ste butaste in otročje do amena s takimi izjavami, s katerimi hočete biti kao ‘pametne’, a izpadete totalne trape.

Koliko ste stare avše, ki se oglašate tule? Si za v vrtec, bo treba še malo špinačke popapat, da ti možgančki zrastejo?

Vi sploh ločite med anonimnostjo tule na forumu in direktnim, poimenskim blatenjem? Kdo ve, o kom avtorica posta govori? Jo je navedla z imenom? Tako da tole ni nobeno obrekovanje, ampak anonimno vprašanje – imaš forume, kjer na tovrstna vprašanja odgovarjajo profesionalci, pa je pač vse anonimno.

Tako da res, ene ste butaste in otročje do amena s takimi izjavami, s katerimi hočete biti kao ‘pametne’, a izpadete totalne trape.[/quote]

Poleg tega, če govori resnico, to ni obrekovanje. Obrekovanje je širjenje laži z namenom škoditi nekomu.

Koliko ste stare avše, ki se oglašate tule? Si za v vrtec, bo treba še malo špinačke popapat, da ti možgančki zrastejo?

Vi sploh ločite med anonimnostjo tule na forumu in direktnim, poimenskim blatenjem? Kdo ve, o kom avtorica posta govori? Jo je navedla z imenom? Tako da tole ni nobeno obrekovanje, ampak anonimno vprašanje – imaš forume, kjer na tovrstna vprašanja odgovarjajo profesionalci, pa je pač vse anonimno.

Tako da res, ene ste butaste in otročje do amena s takimi izjavami, s katerimi hočete biti kao ‘pametne’, a izpadete totalne trape.[/quote]

Poleg tega, če govori resnico, to ni obrekovanje. Obrekovanje je širjenje laži z namenom škoditi nekomu.[/quote]

Točno tako, vendar ko se spušča v poslovanje s. p. se hec neha.

Pojdi do odvetnika in naj napiše opozorilo, v njem navedi tudi priče, da bo zgledalo bolj zares, če res ne želiš nadaljevati s tožbo.

Jaz sem uporabila opozorilo pred tožbo proti obrekovanju. Takoj delovala 🙂

Naredi takole:

Zlorabi njeno identiteto in žali sama sebe in svojo družino po spletu.Na to pa je sodno ovadi.Še bolje če imaš zveze na sodišču,saj lahko ugovarjaš njenim dokazom in pričam in seveda sodnik,ki ti je znanec bo vse njenen dokaze zavrnil,ti pa boš gladko zmagala in minimalno 28 000 evrov zaslužila.

Simpl ko pasulj.

Preko odvetnika?
Sem danes kontaktirala odvetnika, ni problema, ura je 80 EUR, v pol ure bi uredili.
Sprejemljivo za ljubi mir, teh 40 EUR.

Preko odvetnika?
Sem danes kontaktirala odvetnika, ni problema, ura je 80 EUR, v pol ure bi uredili.
Sprejemljivo za ljubi mir, teh 40 EUR.[/quote]

Še vedno čakam Barco

Poleg tega, če govori resnico, to ni obrekovanje. Obrekovanje je širjenje laži z namenom škoditi nekomu.[/quote]

Točno tako, vendar ko se spušča v poslovanje s. p. se hec neha.[/quote]
Tudi resnica lahko marsikomu škodi. 🙂

Točno tako, vendar ko se spušča v poslovanje s. p. se hec neha.[/quote]
Tudi resnica lahko marsikomu škodi. :)[/quote]

Kako si ti nafilan samega sebe. Strezni se. Če ni alkohol vzrok, se zamisli.

Pozdravljeni,
zanima me kaj lahko storim, če nekdo širi laži o meni, ampak na Hrvaškem?
Sploh lahko kaj storim?

Prosim za pomoč

Kako si ti nafilan samega sebe. Strezni se. Če ni alkohol vzrok, se zamisli.
[/quote]

On iz faušje takoj lko vidi kje sp, pomisli na slabo.

New Report

Close