Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je umrl Domen?

Zakaj je umrl Domen?

Še vedno ne vemo, zakaj se je utopil. Ga je kdo porinil, je padel ponesreči? Še vedno nič ne piše o neznancih, s katerimi so ga nazadnje videli.

http://www.vecer.com/zdaj-je-uradno-zakaj-je-umrl-domen-simonic-6211563

Saj ti piše, alko + THC + sint. substance. Samo je še vseeno tudi meni čudno.

Mogoče se mu je pod vplivom alkohola zdelo zabavno iti plavat v reko. Pod vplivom alkohola in prepovedanih drog ljudje počnejo marsikaj, zakaj bi bilo to čudno?

nova
Uredništvo priporoča

potem bi mogla množično plavat trupla študentov v dravi, če je kriv alkohol in trava…
in če je bil do zadnjega, s kolegico, normalen..(sej se ni napil in zadrogiral v trenutku, ko se je pogovarjal z neznanci)…če prej, s to prijateljico, ni pil ne vem kaj, nekaj zagotovo je..ker tam težko najdeš treznega… potem je sumljivo, da ga je nekdo napil in zdrogiral in odvrgel…

Nekateri imate preveč bujno domišljijo. Ne verjamem v nobene posebne okoliščine tega primera. In tu bom nehala, ker se mi ne zdi primerno zaradi staršev o tem razpravljat.


Prekleta babnica firbčna! A v trugo bi tud pogledala?


Prekleta babnica firbčna! A v trugo bi tud pogledala?[/quote]

Domnova smrt je bila tragicen dogodek v nizu podobnih dogodkov. In prav zato, da se take tragedije ne bi ponavljale, je najvecja neumnost, da smo o tem tho. Ce bi bila policija kaj vredna, bi pripravila kampanjo preko sol in preko medijev o skodljivosti alkohola, drog in kombiniranja in ucila druge na primeru teh fantov. Tako bi njihove nepotrebne in tragicne smrti vsaj nekomu koristile. . Ampak v tej Dolini Sentflorjanski je najvecji greh, ce se kaj pove na glas.

V življenju še nisem slišala, da bi se kdo travce na mrtvo zakadil.
Al ja?

Slabih 7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uporabnikov ima halucinacije, panicne napade in druga stanja. Kombiniraj to z 2 promiloma alkohola in pomirjevali, in imas cel kup moznih posledic.

On je pil že prej, prijateljica tudi, potem je očitno želel ša malo “dodatkov” in rezultat je tu. Alko, trava, pa še sintetika povrh.

pišejo, kar hočejo. Dvom ostaja in pika…Ni poznal Maribora, bil je tretjič v tem
mestu, pijan, zdrogiran, vse to in še pot do Drave je našel..Hočejo povedati, da si je dal duška, ko je prišel domov, mama je povedala, da ni jemal niti mamil niti alkohola…Lepo vas prosim..
In en komentator ima prav, o tem se mora govoriti in ne slinit hinavščino, da moramo zaradi staršev molčati. Starši želijo, da se ne molči. Molk boli.
Kakšno kmetavzarjo vzganjajo nekateri..

Že pomirjevala skupaj z grenivko lahko povzročijo nenavadne stranske učinke, kaj šele takšna kombinacija. Zato, namesto, da sami sebe prepričujete, da je v ozadju neka strašna zgodba, se raje iz te zgodbe nekaj naučite in tega na žurkah ne poskušajte.

se zelo strinjam z napisanim

se zelo strinjam z napisanim in ne verjamem da je njegova smrt in smrt ostalih fantov zgolj slučaj nesrečnih naključij … travca se kadi že ohoho let, vključno z alkotom in še čem, pa v rekah nikdar niso plavala trupla 20letnikov!

in ja, o tem je treba govorit, naglas, ker samo tako se bo mogoče zadevi kdaj prišlo do dna

Ma čudno je vse skupaj. Trije na isti način, pilo se je od vedno veliko pa res nikdar niso plavali 20 letniki v Dravi. Razen če te mlajše generacije, res niso vajene alkohola in se jim potem totalno zrola.

Sem realist in nisem pristas teorij zarot ampak tukaj mi nekaj ne stima.

Komplicirate. Verjamem, da mami ni všeč misel, da je užival mamila. Najbrž so se ga napili, pred Štukom zakadili, še prej kaj pojedli ali kakšno črtico naredili in je prijelo, pa je šel na sprehod. Nobenih teorij zarot. Tudi najbolj pridni otroci to delajo, sprijaznite se.

Prisotnost TCH ne pomeni nujno, da je kadil travo (ki ima navadno res blage ucinke), verjetno je vzel sinteticne kanabinoide, ki povzrocajo halucinacije, obcutek mrazu ali vrocine in ogromno drugih nepredvidljivih ucinkov. Zaradi tega pa se umira.

Bomo videli koliko boš komplicirala ti, ko bo šlo na “sprehod”, s katerega se ne bo vrnilo, TVOJE sonce.
Pokvarjena si v dno duše ampak saj veš, vse se vrača….

In kdaj naj bi vzel mamilo? Se kaj ve, kaj je izjavila njegova prijateljica? Nikjer ni pisalo, da bi prijateljica rekla, da je vzel mamila, ko je bil še z njo. Je bilo videti, da je tiste neznance, s katerimi je govoril, Domen poznal ali so ga ogovorili? Čez pol ure ga že ni bilo nikjer več. Kdaj je torej vzel mamilo in zakaj ni nikjer opisa neznancev in zakaj se jih ne išče?

še vsakdo je umrl zato, ker je nehal živeti
v tem času – od Domnove smrti jih je vsak dan v SVN umre nekaj 10 … pa nobene panike
aja … medijci ne iščejo zgodb, da bi služili – oni jamrajo, da nimajo za burek ☺

se zelo strinjam z napisanim in ne verjamem da je njegova smrt in smrt ostalih fantov zgolj slučaj nesrečnih naključij … travca se kadi že ohoho let, vključno z alkotom in še čem, pa v rekah nikdar niso plavala trupla 20letnikov!

in ja, o tem je treba govorit, naglas, ker samo tako se bo mogoče zadevi kdaj prišlo do dna[/quote]

Imaš prav, travca in alko sta bila zmeraj, drugega pa mi na žurkah nismo konzumirali. Če so bile zraven še kakšne tabletke …

Nekateri ne razumete v čem je bistvo. Vemo, da mladi pijejo, da se drogirajo tudi uspešni, da so droge vedno slabše kakovosti in z različnimi učinki, da vsi starši mislijo, da se njihov ne drogira, da obstajajo samomori, da se dogajajo nesreče itd. Problem je, da je tretji primer (ali celo četrti – na drugi lokaciji) in ogromno podobnosti v kratkem času. Ne trdim, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kaj zadaj, lahko je naključje. Je pa dovolj da vzbudi pozornost in tisti, ki trdite, da zagotovo ni nič posebnega ste isti kot tisti, ki so prepričani, da je na delu serijski morilec.

Bomo videli koliko boš komplicirala ti, ko bo šlo na “sprehod”, s katerega se ne bo vrnilo, TVOJE sonce.
Pokvarjena si v dno duše ampak saj veš, vse se vrača….[/quote]

Pokvarjena, da sem v dno duše? Zakaj že? Sem morda napisala, da je super in fajn, ker se je to zgodilo ali da si je njegova mama ali on to zaslužila? Jaz govorim o tem, da komplicirate VI in ne njegova mama. Logično, da svojega sina vidi, kot da tega nikoli ni mogel sam naredit (vzet mamila na žurki) ampak dejstvo je da ogromno otrok to počne in mame tega ne vedo oziroma so zadnje, ki bi kaj takega izvedele!

Razglabljamo pa v tej temi o razlogu in kaj se je zgodilo in ne o reakciji in kompliciranju njegove mame. Še enkrat počasi preberi kaj sem napisala, preden skačeš u luft in napadaš po nepotrebnem.

Ne vem, preveč je teh primerov, da bi bilo naključje vse skupaj. Če bi bilo samo to, bi polovico Maribora končalo v Dravi.

a vam je fino dr.kat na truplih z vsemi ospredji in ozadji mehiških nadaljevank …

medijci vam/nam prodajajo idiotizem za plačilo svojih pijančevanj in kur.barjenj

New Report

Close