Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fat burner- pomoč nujno!!

fat burner- pomoč nujno!!

Mene pa zanima ali je res, da se se po prenehanju jemanja fat burnerja zelo zrediš, saj telo naj nebi več samo proizvajalo L-karnitina?
nujno rabim odgovorr.
Lp

Ne sekiraj se, fat burner je nateg tako, da se ti ne bo nič groznega zgodilo. Seveda se boš nazaj zredila ampak ne zaradi l-karnitina (spet nateg) ampak, ker si prelena, da bi kaj naredila za sebe.

Katere fat burnerje pa jes? Jas sem vsak dan aktiva (kolo, orbitrek, tek..) in bi rada pomagala z fat burnerji kaksen kg dol spravit. Mi lahko kdo svetuje kateri so primerni

Najboljši fat burnerji so kolo, orbitrek, tek … Samo ne na izi, se moraš zadihat in prešvicat.
Lej, telo med naporom najprej pokuri tisto, kar mu je najprej dostopno, in to so maščobe. Kg se pa dol spravlja s primerno prehrano, ne z gibanjem. Gibanje je pač pika na i.

najcenejši fat burner je kava. spiješ kofe in greš gonit kolo. Ne rabis Lkartnitina …

Edini res učinkovit fatburner je manj jej. Samo gibanje na težo dokazano nima bistvenega vpliva in pretiravnje je celo škodljivo. Imajo pa zmerno gibanje in fizične aktivnosti vpliv na boljše počutje in fizično kondicijo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close