Najdi forum

17-let

kaj lahko storim: 17 letnik – popustil v šoli, sedaj proti koncu so se začeli zbirati cveki in neopravičene ure, na telefonu sem našla sporočilo, da prodaja travo?

ali ga kar prijavim na policijo?

Seveda prijaviš, saj boš ti odgovarjala.

a mu ne bi raje prej pokazala kako ta biznis laufa? Izsiljevanje pa to? Zahtevaj procente, ker informacija je keš!

Mater ste matke posesivne, kdo je rekel da mora biti vse po vaše? Vse se mora šajnat, duša čista ko suza, da je več ni, madonca kok smo mi fajn in pošteni! Aja, dedca si pa zbirala po principu nastavljanja pasti…

Pa daj no sončku priložnost, da sproba kako se v lajfu izsiljuje, če ga že zanima…

nova
Uredništvo priporoča

Ne prijavi ga policiji ker te bo zasovrazil , povej mu da prodajanje ni pametno , obcasno uzivanje pa ne skoduje dokler ocene ne trpijo.

Jaz bi sicer tudi najprej imela predavanje, pranje možganov, preusmerjanje in podobno, vse skupaj pa z obljubo (ne grožnjo, obljubo!), da če se ne neha, ga prijavim policiji. No, to učinkuje le, če si sam načelena oseba in vzgajaš načelno, če pa si sam malo tako, malo tako, potem pozabi vse skupaj in kot je ena zgoraj omenila: zahtevaj procente.

NITI PODRAZNO PRIJAVIT POLICIJI!!!!!!!!!!! SI NORA?!?!?!?!?!

pomisli na posledice pismo. Bi rada čez cca 20 let na terasi sedela z svojim sinom, se z njim pogovarjala itd? če bi, potem ga NESMEŠ prijaviti ker bo šokiran in je možnost da te zasovraži. potrebni so drugi ukrepi.

New Report

Close