Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nasveti za spletno spoznavanje samskih moških

Default avatar

smotkica

Preskušam spletne portale za spoznavanje samskih moških tam okrog 40 let, nekaj let gor ali dol. Pa zgleda, da nimam prave taktike. Tako, da bi bila vesela tako ženskih kot moških nasvetov in mnenj.

Zdaj vezane moške takoj skenslam. Na kupe je tudi raznih tujcev, ki se hvalijo s svojim obrezanim penisom. Logično tudi skenslam. Vse prostake, osladneže, nesramneže, tudi blokiram. Tako, da na ta način jih kar prerešetam.

Potem pa je še na kupe moških, ki se jim ne da prebrati mojega profila (jaz sem ga izpolnila, napisala nekaj o sebi, o tem kaj iščem) in tudi svojega nimajo izpolnjenega. Je sploh smiselno se s takimi ukvarjat? Do sedaj imam slabe izkušnje in bi najraje kar vse take kar blokirala oz. ignorirala. Kake izkušnje imate ve?

Potem so tipi, ki so čisto prijazni, vljudni, ampak ne po mojem okusu (v smislu načina življenja), potem pa prosijo in preprečujejo kako fajni so pa prijazni pa iskreni in da se naj vendarle srečam z njim. To klečeplazenje je tudi odbijajoče. Vsaj meni. Kaj pravite ostali?

Pa potem se mi stvar tudi zaplete. Ne vem o čem se sploh meniti? Eni hočejo kar osebne podatke, tega ne dam. Kaj pa se kaj vi menite?
Default avatar

ne boj se kave.

skrajšaj spoznavanje prek neta, reskiraj in pojdi z vsaj pogojno primernimi na kavo.
pol takoj veš, kje si in pri čem si, stestiraš kemijo in to je to.

pa ne obremenjuj se s tem, kaj tebi piše na profilu, kaj tipom piše na profilu, zakaj njim ne piše nič na profilu, zakaj niso naredili doktorata iz tvojega profila....
Default avatar

AGIP

JBG smota, stara si 40++, pa se palijo samo še mlečnozobi mladci, ki bi eno milfo in tisti 50++, ki bi kaj mlajšega, kot imajo doma!
A te pokličem po telefonu, al greva na kofe, tam kjer sva že bila??
Default avatar

smotkica

Še to, da omenim. Na teh poralih je očitno veliko več moških kot žensk. Tako, da dobimo ženske nekaj sto vabil na pijačo.
Default avatar

NM.3w™

naredi si še moški profil
potem se pa sama s sabo kuri, meni ... da bo na obe strani prav
Default avatar

ne boj se kave.

smotkica je napisal/a:
Še to, da omenim. Na teh poralih je očitno veliko več moških kot žensk. Tako, da dobimo ženske nekaj sto vabil na pijačo.
pa narediš selekcijo. po starosti, izobrazbi, oddaljenosti.. videzu....

ne vem, ko sem jaz iskala partnerja po ona-on, niti slučajno ni bilo take izbire, da bi bilo po več 100 tipov meni sprejemljivih. zdaj pa ne vem, ali sem jaz prezahtevna, ali pa se je zadeva v dveh, treh letih tako spremenila., kar tudi dvomim...
Default avatar

smotkica

Ona-on je plačljiv, tako, da tam ni nekega dogajanja.
Na ostalih portalih pa je nekaj sto tipov, ki se ponuja, prave starosti. Izobrazbe ponavadi tako ne napišejo. Glede videza mi je vseeno,ker izbiram po karakterju, ne po fotki. Tudi glede oddaljenosti je še vedno ogromno tipov, razen, če res samo domačine naberem, tu sem pa hitro na ničli :)
V bistvu moram selekcijo narediti med nekaj sto tipi, ki imajo prazne profile.
Default avatar

tarči

Brez besed:-)))
Default avatar

ni normalnih moških

Na teh portalih ni normalnih moških. Oz. jih je tako malo, da škoda izgubljat čas.
Večina je totalne škart robe in da vse to prebereš, prerešetaš, izgubiš ogromno časa.
Default avatar

tašinka

Ne obupaj tako hitro. Jaz sem svojega iskala 10 mesecev. Dogajalo se mi je nekaj podobnega kot tebi, vendar mislim, da se vsem. Po drugi strani pa tudi moški pravijo, da ni pametne izbire in da so same čudne ženske gor. Kakorkoli, vzemi si čas in naj se ti ne mudi, sama nisem šla hitro na pijačo, nisem dajala telefonskih in gmaila, niti fb-ja. S parimi sem se dobila, čisto v redu fantje, vendar ni preskočila iskrica. Na profil se ne zanašaj preveč, napisanega je lahko marsikaj, drži pa bolj malo. Zato pa klepetaj z njimi, preden se dobiš. Tudi nisem nikogar kliknila, pogledala sem si fotko, profil in čakala, da me moški opazi. Na koncu sem vendar imela srečo, našla kar sem iskala in sedaj sva že dobra tri leta in pol srečna skupaj. Bodi vztrajna, na popuščaj pri tem kar iščeš in na koncu boš našla. Srečno.
Default avatar

gola resnica

Pa daj ženska že tukaj deluješ obupano kaj ti je treba se še direkt ponujati? A sploh veš kaj bi rada? Ker napisala si česa nočeš...

A daš za foro link do tvoje stojnice, me zanima kako to zgleda?
Default avatar

smotkica

tašinka je napisal/a:
Ne obupaj tako hitro. Jaz sem svojega iskala 10 mesecev. Dogajalo se mi je nekaj podobnega kot tebi, vendar mislim, da se vsem. Po drugi strani pa tudi moški pravijo, da ni pametne izbire in da so same čudne ženske gor. Kakorkoli, vzemi si čas in naj se ti ne mudi, sama nisem šla hitro na pijačo, nisem dajala telefonskih in gmaila, niti fb-ja. S parimi sem se dobila, čisto v redu fantje, vendar ni preskočila iskrica. Na profil se ne zanašaj preveč, napisanega je lahko marsikaj, drži pa bolj malo. Zato pa klepetaj z njimi, preden se dobiš. Tudi nisem nikogar kliknila, pogledala sem si fotko, profil in čakala, da me moški opazi. Na koncu sem vendar imela srečo, našla kar sem iskala in sedaj sva že dobra tri leta in pol srečna skupaj. Bodi vztrajna, na popuščaj pri tem kar iščeš in na koncu boš našla. Srečno.
Hvala za izkušnje.
Ja, ponavadi hočejo takoj telefonsko, fb. Take kar zavrnem. Me veseli, da se najde še katera, ki podobno razmišlja.
Default avatar

gola resnica

tašinka je napisal/a:
S parimi sem se dobila, čisto v redu fantje, vendar ni preskočila iskrica.
metuljčki, kemija, nekaj več,..................................................................................................................................................

Prav nobena, ampak resnično nobene še nisem slišala da bi v takem primeru rekla pamet.
Ženske, če bi v iskanju moškega zase uporabile vsaj kanček svoje pameti, bi ga našle svetlobno hitro in izredno kvalitetnega ali pa ga sploh ne bi.
Default avatar

ti jaz povem kako je

gola resnica je napisal/a:
Pa daj ženska že tukaj deluješ obupano kaj ti je treba se še direkt ponujati? A sploh veš kaj bi rada? Ker napisala si česa nočeš...

Ti jaz povem kako je: žene tu na monu udrihajo po drugih ženskah, možje pa na spletnih portalih preganjajo samske ženske :).
Default avatar

s tem začneš ;)

Goli, seveda ve, kaj hoče. To kar noče obrne v drugo smer in dobi odgovor ;).
Default avatar

gola resnica

ti jaz povem kako je je napisal/a:

Ti jaz povem kako je: žene tu na monu udrihajo po drugih ženskah, možje pa na spletnih portalih preganjajo samske ženske :).
;-))Najbrž res ja...

Sicer že če bi dosedanje pisanje avtorice secirala, bi nastal strašen kokodak... Ampak mi niti vredno ni, ker je govora le o ostankih, škart robi z obej strani.
Default avatar

NM.3w™

Prav nobena, ampak resnično nobene še nisem slišala da bi v takem primeru rekla pamet.
Ženske, če bi v iskanju moškega zase uporabile vsaj kanček svoje pameti, bi ga našle svetlobno hitro in izredno kvalitetnega ali pa ga sploh ne bi.
ženske pamet, IQ, inteligenco ... dobijo z moško glavico v sebe
Default avatar

gola resnica

s tem začneš ;) je napisal/a:

Goli, seveda ve, kaj hoče. To kar noče obrne v drugo smer in dobi odgovor ;).
Aha, koš za umazano perilo okoli obrneš in najdeš točno tisti kos čistega oblačila, ki ga hočeš cel dan imeti na sebi?

Princip iskanja je popolnoma enak, le cilj je drugi, in za daljše obdobje;-)
Default avatar

smotkica

Zgleda, da ima samo Tašinka dobre izkušnje :)
Default avatar

meni se pa z di

Gola resnica je ženska? Jaz sem pa mislila, da je en moški, ki nima uspeha na portalih,ker se tako k... tu gor. Pa zdaj vidim, da je ženska. Verjetno ji gredo samske ženske blazno na živce, ker menda na teh portalih dežurajo poročeni tipi.

Drugače pa smotkica, stran od teh portalov. Večinoma so gor iskalci seksa. Ali pa obupanci. Tako malo ok moških je, da se res ne splača. Kot bi iskali iglo v kupu sena.