Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 10. preprostih življenjskih pravil in hkrati korakov do ugleda na MON-u

10. preprostih življenjskih pravil in hkrati korakov do ugleda na MON-u

1.) Ne misli si, da si nekdo ali nekaj.
2.) Ne misli si, da si dober kakor ostali.
3.) Ne misli si,i da si pametnejši od ostalih.
4.) Ne domišljaj si, da si na kakršenkoli način boljši od ostalih.
5.) Ne misli si, da znaš več od ostalih.
6.) Ne misli si, da si bolj uglajen od ostalih.
7.) Ne misli si, da si kaj vreden.
8.) Ne bi se smel nasmihati ob branju prispevko ostalih.
9.) Ne misli si, da je komu mar zate.
10.) Ne misli si, da moreš ostale česa naučiti.

In morda najpomembnejše:

11.) Pomni, da ostali vedo vse o tebi!

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

tole je kot napovednik grozljivke 🙂 ne pa pravila

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Desi, deset božjih zapovedi 🙂

Pri vas je bilo pa pohanje za zajtrk?

Pa saj mone tega ne mislimo temveč to sanjamo!

Očitno te nekaj muči. :-)))

In zakaj bi si sploh želel ugleda na nekem virtualnem forumu?

1.) Ne misli si, da si nekdo ali nekaj. SEM IN SI TO TUDI MISLIM.
2.) Ne misli si, da si dober kakor ostali. SEM ŠE BOLJŠA.
3.) Ne misli si,i da si pametnejši od ostalih. NO, TO JE SICER STVAR DEBATE, AMPAK RAVNO BUTASTA NISEM.
4.) Ne domišljaj si, da si na kakršenkoli način boljši od ostalih. TEGA NISEM NIKOLI MISLILA, VEM, DA SEM.
5.) Ne misli si, da znaš več od ostalih. ZNAM IN SI TUDI MISLIM.
6.) Ne misli si, da si bolj uglajen od ostalih. PA SI.
7.) Ne misli si, da si kaj vreden. OOO SEM…..
8.) Ne bi se smel nasmihati ob branju prispevko ostalih. SE, IN TO Z VESELJEM.
9.) Ne misli si, da je komu mar zate. DVEMA OSEBAMA JE, ZA OSTALE MI PA TAKO DOL VISI….
10.) Ne misli si, da moreš ostale česa naučiti. VEM, DA JIH LAHKO, PA SE ŽE DOLGO NE TRUDIM VEČ.

In morda najpomembnejše:

11.) Pomni, da ostali vedo vse o tebi! TO PA DEFINITIVNO NE DRŽI, VEDO TOLIKO, KOLIKOR SEM SAMA POVEDALA (PA NIKJER NE PIŠE, DA JE VSE RES).

Drugače pa velja: misliti se pravi nič vedeti:)))

@ Desi* – ne misli – ti ne gre ☺

Komur je pomemben ugled na forumu, si naj raje rezervira termin pri psihiatru. 🙂
Bo manj boleče.

He, he… tokrat se pa prav zares in globoko strinjam z no-ja in z Robijem.

@ Desi* … a to na čimer si – a se dobi v tabletah, pilulah, kot sirup, za všpricat, v prahu … ???
ker zadane pa tako, kot sintetična droga od katere se mularija meče v Dravo ☺

Cogito ergo sum .

In tukaj spet pride do izraza že pregovorna funkcionalna nepismenost prisotnih na forumu…

Smiselna povratna informacija na avtorjev post v manjšini….


tvojemu komentarju se pa reče: pljuniti si v ksiht ☺

Veš kaj Desiderius, vsak dan postavljaš resne teme. Ti po pravici povem nimam cajta za tebe. :)))) Grem perilo obesit

[img]http://www4.slikomat.com/13/0412/zgz-066-ko.jpg[/img]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Spoštovani Desiderius, maš kej cajta, bi moral mal računalnik pošraufat :)))
Računalnik oziroma let top ali kako se mu reče, po tvoji zaslugi dela super. V zameno bom šril zavest svobodnega cloveka na dobrem glasu. 😉

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Desiderius, imam tudi jaz eno pametno za povedat.
Sem najboljši med slabimi, kar še ne pomeni, da sem dober.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Beri se… In kaj bi ti “šril”

Zaradi te teme me je rahlo zaskrbelo, da so na tem forumu izgubljeni posamezniki, ki se trudijo na forumih razviti in furati ugled…če pa to ni zapravljeno življenje, potem pa res ne vem kaj je. Kdorkoli je že ta pravila izumil, jih tudi najbrž potrebuje, torej se jih ob uporabi forumov (in svojega življenja) naj kar drži, druge pa pusti pri miru.

Oglasili se bomo samo tisti, ki imamo taksen ali drugacen primankljaj. Smo navoscljivi in lazemo!

Pa vendar, na monu si privoscimo prav to, ker si v realnem zivljenju ne. Pa priznate ali ne.

Lap top.

10, torej deset, preprostih… in ne 10., kar bi pomenilo: deseti preprostih… Napačna raba vrstilnega števnika.

Prav imaš. Žal nimam možnosti poseganja v že oddan post, kar je škoda. Vseeno hvala za popravek.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mislim, da bi moral vsak odrasti v okolju, kjer bi razvil občutek lastne vrednosti, tiste prave, globoke, s katero se vsi rodimo, a nanjo nekako pozabimo.

Zakaj bi moral imeti pozitivno ime na MON-u?
Imam pa “obraz”, ki nekaterim ni všeč, drugi ga pa nekako prenašajo/tolerirajo.
Zapovedi so tisto, kar se na MON-u krši na polno!
Glej jaz sem po nekaterih zapisih softič, nekaterim sem tako malo za dušo, tretji dobijo pike,…………………….. .
Tara_S je ljubiteljica migrantov, Vilček “sušilec perila”, Pičkles (ali nekaj podobnega) je radodajka, zelena glista, je tista, ki jo ljubijo modiji, itd, itd,………………………. .
Pravzaprav pa tukaj gonimo vsak svojo foro.
Tisti, ki jih poznam so pozitivci in poznam jih več, kot jih je pripravljeno to potrditi, ali priznati.

V principu zelo dober odgovor. Za izhodišče sem uporabil koncept vaške mentalitete (Law of Jante; En flyktning krysser sitt spor – Aksel Sandemose, 1933), ki ga je zelo zanimivo predstavil avtor v knjigi, ki pa nikoli ni bila prevedena v Slovenščino. Pomenljivo je, da niti Wiki stran nima slovenskega prevoda. O tem, koliko je avtor zadel, pa si naj seveda vsakdo izdela mnenje sam. 😉

[img]http://www.temaweb.net/sider/Perioder/Mellomkrigstida_Norge/NorskMKN/jante.jpg[/img]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close