Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fitnes – vaje za debele noge in boke

Fitnes – vaje za debele noge in boke

imam zelo ” zašpehane” noge … katerih vaj naj se lotim a fitnesu – za učvrstitev in hujšanje?

Prvo se loti hladilnika!!!potem bomo govorili o vajah…

Simple:Kardio vaje.

Kardio vaje so najboljše za izgorevanje.

Sama sem tudi imela zelo zašpehana bedra. Imela sem videz ‘jahalnih hlač’. Rit ploščata in velika. Delala sem vaje samo z utežmi, brez kardio vaj, ker sem si že s samimi vajami z utežmi nabila srčni utrip in bila kar precej zadihana. Zelo hitro so se pokazali rezultati z vajami kot so izpadni korak in pa počepi s utežmi na drogu, pri tem včasih pomakneš nogo na stran. Lepo dvigne ritko in vidno zoža in učvrsti bedra. Vse ostalo verjetno tudi deluje ampak nič tako hitro kot ti dve omenjeni vaji.

Od cardio vaj bo bore-malo koristi!!!!hladilnik+kompleksne vaje pa bo rezultat…ostalo je matranje v prazno!pocepi,i. koraki(veliko variant),mrtvi dvig,nozni potisk…to so vaje,ki dajo rezultat.

Za debele noge ti ni rešitve. Na žalost bodo vedno debele.

Točno tako! Hujša se v kihunji. Fitnes le pomaga oblikovati postavo v okviru tvojih genskih danosti.

Točno tako! Hujša se v kihunji. Fitnes le pomaga oblikovati postavo v okviru tvojih genskih danosti.[/quote]

Kar pomeni, da bo disproporc močnejših nog v primerjavi z gornjim delom telesa ostal za vedno, le oblika bo lepša. Vseeno, ko sem jaz začela fitnesirati, sem se zavestno odločila, da prehrane ne bom spreminjala (razen proteinskega napitka po vadbi, ker mesa ne jem, tudi sicer beljakovin zaužijem veliko premalo), ker enostavno nisem pripravljena na tako žrtev, odpoved, za vedno, do smrti. pač rada jem. Presežka v kg ni bilo ravno veliko, 5-10 kg max. je bil pa fitnes na sporedu 6x tedensko in to kardio kot uteži. Po 6-9 mesecih sem taka, kot sem želela biti.

Točno tako! Hujša se v kihunji. Fitnes le pomaga oblikovati postavo v okviru tvojih genskih danosti.[/quote]

Kar pomeni, da bo disproporc močnejših nog v primerjavi z gornjim delom telesa ostal za vedno, le oblika bo lepša. Vseeno, ko sem jaz začela fitnesirati, sem se zavestno odločila, da prehrane ne bom spreminjala (razen proteinskega napitka po vadbi, ker mesa ne jem, tudi sicer beljakovin zaužijem veliko premalo), ker enostavno nisem pripravljena na tako žrtev, odpoved, za vedno, do smrti. pač rada jem. Presežka v kg ni bilo ravno veliko, 5-10 kg max. je bil pa fitnes na sporedu 6x tedensko in to kardio kot uteži. Po 6-9 mesecih sem taka, kot sem želela biti.[/quote]

Točno tako.

Točno tako! Hujša se v kihunji. Fitnes le pomaga oblikovati postavo v okviru tvojih genskih danosti.[/quote]

Kar pomeni, da bo disproporc močnejših nog v primerjavi z gornjim delom telesa ostal za vedno, le oblika bo lepša. Vseeno, ko sem jaz začela fitnesirati, sem se zavestno odločila, da prehrane ne bom spreminjala (razen proteinskega napitka po vadbi, ker mesa ne jem, tudi sicer beljakovin zaužijem veliko premalo), ker enostavno nisem pripravljena na tako žrtev, odpoved, za vedno, do smrti. pač rada jem. Presežka v kg ni bilo ravno veliko, 5-10 kg max. je bil pa fitnes na sporedu 6x tedensko in to kardio kot uteži. Po 6-9 mesecih sem taka, kot sem želela biti.[/quote]

Če si postala taka kot si si želela biti še zdaleč ne pomeni, da si dobila popolnoma usklajeno postavo. Ljudje smo zadovoljni z marsičem. Tudi presežek kilogramov vsak dojema po svoje. Za nekoga z 170 cm je normalna teža 55 kg, nekdo pa je na isto višino zadovoljen z 75 kg. Tako da je treba “zadovoljstvo” konkretizirati. Jaz govorim o celotnem pristopu oblikovanja postave, pri katerem je zdrava uravnotežena prehrana ključnega pomena in znaša vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uspeha.

Govorimo o vajah kjer celo telo dela in ko napredujes se komplet telo tranf. prehrana je zelo pomebna,glavni faktor…vsake oci imajo…sej ti je ribica razlozila…

Kar pomeni, da bo disproporc močnejših nog v primerjavi z gornjim delom tele Insa ostal za vedno, le oblika bo lepša. Vseeno, ko sem jaz začela fitnesirati, sem se zavestno odločila, da prehrane ne bom spreminjala (razen proteinskega napitka po vadbi, ker mesa ne jem, tudi sicer beljakovin zaužijem veliko premalo), ker enostavno nisem pripravljena na tako žrtev, odpoved, za vedno, do smrti. pač rada jem. Presežka v kg ni bilo ravno veliko, 5-10 kg max. je bil pa fitnes na sporedu 6x tedensko in to kardio kot uteži. Po 6-9 mesecih sem taka, kot sem želela biti.[/quote]

Če si postala taka kot si si želela biti še zdaleč ne pomeni, da si dobila popolnoma usklajeno postavo. Ljudje smo zadovoljni z marsičem. Tudi presežek kilogramov vsak dojema po svoje. Za nekoga z 170 cm je normalna teža 55 kg, nekdo pa je na isto višino zadovoljen z 75 kg. Tako da je treba “zadovoljstvo” konkretizirati. Jaz govorim o celotnem pristopu oblikovanja postave, pri katerem je zdrava uravnotežena prehrana ključnega pomena in znaša vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uspeha.[/quote]

Verjemi, zelo zelo sem zahtevna do sebe (še veliko bolj kot do drugih) in z mojo “popolnoma skladno postavo” se strinjajo kar vsi, od trenerjev, ki so zaposleni tam, dalje. Ni pa bil moj cilj spremeniti ženske postave v pol-moško, to pa res ne in ja, tu bi pa potrebovala pomoč “prehrane”. Ampak, ne, hvala. Rada sem ženska. Seveda se strinjam, da prehrana “pomaga”, ker če želiš hiter upad telesne teže, potem se to da le z omejitvijo kalorij, ampak, da bom pa s prehrano preoblikovala telo, ne tega pa ne požrem. In poudarila sem, nisem mazohist in ne želim se odrekati vsemu v življenju. Jedilnikov, kot so mi jih ponujali, ne sprejmem za živo glavo. Lačna bi bila 24/7 in z okusi popolnoma nepotešena.

Jaz sem in še vedno fino garam na fitnesu, moje telo celo dela. Vidim pa ženske, ja, ko pridejo počivat za pol ure na kolo, pa par vaj naredit z vmesnimi nekaj minutnimi pavzami, potem grejo pa na pivo. Od takih rezultata pač ni za pričakovat in ga res ni.

Če si postala taka kot si si želela biti še zdaleč ne pomeni, da si dobila popolnoma usklajeno postavo. Ljudje smo zadovoljni z marsičem. Tudi presežek kilogramov vsak dojema po svoje. Za nekoga z 170 cm je normalna teža 55 kg, nekdo pa je na isto višino zadovoljen z 75 kg. Tako da je treba “zadovoljstvo” konkretizirati. Jaz govorim o celotnem pristopu oblikovanja postave, pri katerem je zdrava uravnotežena prehrana ključnega pomena in znaša vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uspeha.[/quote]

Verjemi, zelo zelo sem zahtevna do sebe (še veliko bolj kot do drugih) in z mojo “popolnoma skladno postavo” se strinjajo kar vsi, od trenerjev, ki so zaposleni tam, dalje. Ni pa bil moj cilj spremeniti ženske postave v pol-moško, to pa res ne in ja, tu bi pa potrebovala pomoč “prehrane”. Ampak, ne, hvala. Rada sem ženska. Seveda se strinjam, da prehrana “pomaga”, ker če želiš hiter upad telesne teže, potem se to da le z omejitvijo kalorij, ampak, da bom pa s prehrano preoblikovala telo, ne tega pa ne požrem. In poudarila sem, nisem mazohist in ne želim se odrekati vsemu v življenju. Jedilnikov, kot so mi jih ponujali, ne sprejmem za živo glavo. Lačna bi bila 24/7 in z okusi popolnoma nepotešena.[/quote]

Saj je fora pravilnega prehranjevanja ravno v tem, da nisi nikoli lačen. Če hočeš shujšati, moraš jesti in ne stradati! Le pravilne stvari v pravilnih kombinacijah in ob pravilnem času, ki tudi po okusu in videzu znajo biti odlični. Če si ob kakšnem jedilniku lačen je tak jedilnik nepravilen! Ko se naučiš obvladati nivo sladkorja, ne bo težav z lakoto, posledično prenažiranja, posledično odvečne teže. Sicer pa super da vztrajaš. Saj ne negiram telesne aktivnosti. Ravno nasprotno. Tudi sama sem vsaj 5x tedensko v fitnesu že dolga leta, a prekleto dobro vem, da brez urejene prehrane nikoli ne bi bila taka kot sem.

New Report

Close