Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Spolnost v 9. mesecu nosečnosti !!

Spolnost v 9. mesecu nosečnosti !!

Drage mamice !!

Zanima me, kako je bilo z Vašo spolnostjo v zadnjem mesecu nosečnosti. Ste ali niste ??? Ali je lahko kaj narobe ??? Če se namreč ženska dobro počuti in ji je do tega, kaj mislite, bi šlo ???

Lp in hvala vsem za odgovore, Pika.

Pika, brez skrbi in uživajta do konca, saj potem kar nekaj časa ne bosta mogla.
Midva sva se “crkljala” še v sredo zvečer, v četrtek ponoči pa sem šla rodit – torej do konca. Res, da ne moreš divjati in skakati in se iti nek divji zahod, ampak mirni spolni odnosi ne morejo škoditi – če je seveda vse v redu. Baje tudi spermiji mehčajo maternični vrat, ki se le ta pri porodu lepše odpira, vsaj tako mi je rekla moja ginekologinja.Je pa res, da lahko orgazem sproži popadek, saj se začnejo krčiti mišice maternice.
Srečno!

Sama nisem imela spolnih odnosov zadnje 3 mesece nosečnosti, ker mi je tako priporočala moja ginekologinja. Vendar pa sem mnenja, da če ti ugaja, zakaj pa ne?
Ali si o tem kaj vprašala svojo ginekologinjo?

Midva sva. Torej, če ti je do tega, ne bodi v skrbeh.

Lp,

Yo

Midva tudi sva do zadnjega dne! Uživaj
T.

Meni je želja po spolnosti čisto upadla, tako da lep čas nisva (zadnje tri mesece sploh nič). Če si želiš in če ti je do tega ne vidim ovire. Z otrokom ne more biti nič narobe, če nosečnost poteka OK.
Če si spolnosti želiš izkoristi te prilike pred porodom, saj se potem za nekaj časa življenje spremeni in se lahko zgodi, da ti želja po odnosih po porodu upade, kar pa seveda ni nujno.
Srečno, PP.

Mi smo tudi. Narobe ni bilo nič. LP, K.

Punca,

midva sva še večer pred porodom. Lepo se imej, izkoristita kar se da, potem ti kar nekaj časa spolnost ne bo prišla niti na misel.

Zadeva je zelo uporabna, če si noseča čez rok, ker lahko pospeši popadke. A ni to en lep način spodbujanja poroda?

Pozdrav,

Povhlja

Midva zadnji mesec nisva. Imela sem zelo nizko lego in možu se je zdelo, da dojenčka suva v glavico. Pa sva se odločila le za ljubkovanje. Mislim pa, da je to čisto vajina stvar in če vama paše in ni ovire, ni razloga, da ne bi.

Tudi mi nismo iz istega razloga kot pravi Špela, je pa seveda veliko drugačnih načinov, kako se še spolno zadovoljiti. Ali pa je le tisto tisto pravo?
B.

Se strinjam s predhodnicami, ampak pazi, ker sperma lahko, pravim lahko pospeši porod. Torej zadnje dni ali čez rok bo to dobrodošlo, kaj dosti prej pa ne preveč.
V vsakem primeru pa se imejta lepo v pričakovanju.
Vesna

Tudi mi smo. Pa še luštno je blo.:-)

Drage moje,

no, včeraj sva se potem lepo imela :-)), malo sem ga mogla prepričat, da ne more bit nič narobe, da ne bo Pikice po glavi… pa je blo. Spermi pa se v notranjosti raje izogibava, da res ne bo kaj prehitro.

Hvala vsem za vzpodbudo, očitno je pomagalo, bova uživala do konca.

Pridne bodite, Pika.

Ali se lahko katera ojunači in mi zaupa, v kakšnem položaju je to izvedljivo proti koncu nosečnosti.
Najlepša hvala vsem in lep pozdravcek,
Karmen

midva sva tudi do dneva pred otrokovim rojstvom, priporočila pa je ginekologinja…
lp

midva sva v položaju – jaz zgoraj! Bilo je krasno (moram priznati, da je tako kot piše v knjigah: bolj paše…)
lp

Draga Karmen,

midva kar tako da jaz ležim na boku, moj dragi pa za mano, tko nekako, ali pa jaz zgoraj. Drugače je verjetno že kaj težje pogruntat kaj novega. Srečno.

Pika.

A tebi ugaja ali ne? Če praviš da je ok če ti ugaja – zakaj potem nisi? ker ti je tako rekla ginekologinja?

Pervert, potem pa se še naslajaš.

… in naprej

New Report

Close