Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oče me meče iz bajte

Oče me meče iz bajte

Sem star 55 let. Oče me meče iz bajte ker je to politika mojega brata ki hoče celotno dediščino.
Počutm se kot v taborišču smrti v bajti v kateri sm se rodil.

To, da te meče iz bajte, nima z dediščino nič. Dedoval boš po smrti očeta. Zdaj pa si več kot dovolj star, da se spakiraš na svoje.

Brat izvaja pritisk na sodstvo ker jim telefonar, jaz sem baje kriminalec.
Oče bi se lahko mal vprašal, kaj je on men kej dolžan, teži mi ker ne plačujem vodo, elektriko pa drva kradem. Pa zadnjič sem na njegov avto padel, to priznam.

nova
Uredništvo priporoča

Bemfl, a si nazaj.

To kar pravi Sandi ni čisto res. Drži pa da nič ne plačuje za stroške ter mu mora moj oče dajati tudi mesečno žepnino 50 Eur.

to pa ni prav, pri 55-ih letih mu pripada 55 eur!

Kaj pa vajina sestra pravi na vse to? Nič ane, ker je očitova ljubica?

Noben starš v letih (v tvojem primeru vsaj 75, bi rekla) ne bo kar tako metal svojega otroka iz hiše. Zdaj pa … mogoče se začenja demenca. V tem primeru je to stvar za zdravnika.

Druga možnost je ta, da ve, kaj dela. Tegale o bratovem podpihovanju ne kupim. Zakaj bi pa oče pridnega sina metal iz hiše samo zato, ker mu drugi sin tako reče? Jaz že ne bi, in upam si reči, da drugi prisotni tule tudi ne. Če si ti en luzer, ki niti svojega dela položnic ne plačuje, bi se pa jaz na očetovem mestu tudi vprašala, ali te hočem gledat v hiši. Enako, če mu z ničemer ne pomagaš, če že denarja nimaš. Mogoče ima brat res kakšen načrt, ki se očetu zdi boljši kot to, da tebe gleda in podpira še v tej starosti, namesto da bi ti njega.

Manjka pa podatek, čigava je formalno hiša. Menda ste imeli tudi mamo? Če je že pokojna – kdo je dedoval po njej?

Noben starš v letih (v tvojem primeru vsaj 75, bi rekla) ne bo kar tako metal svojega otroka iz hiše. Zdaj pa … mogoče se začenja demenca. V tem primeru je to stvar za zdravnika.

Druga možnost je ta, da ve, kaj dela. Tegale o bratovem podpihovanju ne kupim. Zakaj bi pa oče pridnega sina metal iz hiše samo zato, ker mu drugi sin tako reče? Jaz že ne bi, in upam si reči, da drugi prisotni tule tudi ne. Če si ti en luzer, ki niti svojega dela položnic ne plačuje, bi se pa jaz na očetovem mestu tudi vprašala, ali te hočem gledat v hiši. Enako, če mu z ničemer ne pomagaš, če že denarja nimaš. Mogoče ima brat res kakšen načrt, ki se očetu zdi boljši kot to, da tebe gleda in podpira še v tej starosti, namesto da bi ti njega.

Manjka pa podatek, čigava je formalno hiša. Menda ste imeli tudi mamo? Če je že pokojna – kdo je dedoval po njej?[/quote]
Lahko bi se oče mal vprašal kakšen terorist je bil. On ma 1000 evrov penzije in to mi pripada. Lanko bi se oče zavedal da ima 3 otroke ne samo dva. Poslal me je na kmetijsko šolo, danes zemljo obdelujejo drugi.

Odklopil mi je elektriko vodo zaklepa drva. Dobesedni počutm se kot v taborišču smrti v bajti kjer sem rojen.


Se greš stavit?

Eni niste pri pravi… Pri 55 te meče iz hiše? Mene so vrgli takoj po faksu, ki sem ga delala z nadpovpprečno oceno, nikoli pila, kadila, delala neumnosti. Pa nisem imela službe in tudi ni jih bilo. Še zdaj je nimam za nedoločen čas, živim po novem sama, nimam svojega stanovanja. Če se ne znajdem, bom pač mogla živet na cesti.

In v poplavi nekih slovenskih maminih sinčkov bi si naj našla partnerja 🙂 Od vseh 1000 kandidatov in še kak, ki ti težijo itak sam za seks, je eden tak, ki si upa v resno vezo, živi pa itak pri mami. Star je 45.

Hja, obstaja teoretična možnost, da so te še prekasno in si posledično zamudila takšne ki ne težijo sam za seks in so mlajši od 45 let.

Mislim, da ti je spolovilo edina vrednost… No, pa saj nisi edina…

No takle bom reku, če pr 55 letih in zdravju nimaš za špricer pol pa se je treba na zrak dat…..

Hja, obstaja teoretična možnost, da so te še prekasno in si posledično zamudila takšne ki ne težijo sam za seks in so mlajši od 45 let.

Mislim, da ti je spolovilo edina vrednost… No, pa saj nisi edina…[/quote]

To je seveda tvoja tolažba. :))))Res zanimivo, da to reče en ko me sploh ne pozna, ker med ljudmi, ki me zelo dobro poznajo, imam nek ugled in spoštovanje.

Zgoraj en 55 let star joka, da ga ati iz hiše meče… in ti se bojiš, da jaz mislim, da imam zlato. :))) O dej no, smešno, res. A na tak način se o ženskah za šankom menite?

Ven bi te moral fu*knit že pred 30-timi leti!!!!!!

Le sklepanje iz tega kar si napisala. drgač je pa zame prostitu/ka vsakdo, ki ni osebnostno samostojen in rine/ostaja v odnose kjer deluje kot zajedalec.

Uh,vete eni ,nimajo vsi velike plače,da bi lahko živeli na svojem.

Nimamo, imamo pa vest in moralo in ne zajedamo svojih staršev.

Oče mi ne dovoli prestopiti prag druge bajte katere mi je oblubu, v tem primeru mo bom pa plačal.
Pomoj3 bom napisal knjigo, policisti bi lahko imeli pisarno v naši bajti.
Par puta sem padel na avto, neka drva so bla prepletena.

Imel sem zelo težko otroštvo, pri taki količini policije avtomatski ne veš kje se nahajaš, bratu smo v napoto jst in moji otroci, 3 otroke mam, brez službe sem in mi to, da me oče živi pripada.

Teb pripada samo psihiatrija. Zajedalec.

Teb pripada samo psihiatrija. Zajedalec.

Oče me je poslal na kmetijsko šolo, danes grunt obdelujejo drugi!

Oče mi me dovoli prestopiti praga hiše katere mi je oblubu. Imel sem zelo težko otroštvo, brat telefonar sodišču. Dobesedno počutm se kot v taborišču smrti v bajti v keri sm rojen.

Noben starš v letih (v tvojem primeru vsaj 75, bi rekla) ne bo kar tako metal svojega otroka iz hiše. Zdaj pa … mogoče se začenja demenca. V tem primeru je to stvar za zdravnika.

Druga možnost je ta, da ve, kaj dela. Tegale o bratovem podpihovanju ne kupim. Zakaj bi pa oče pridnega sina metal iz hiše samo zato, ker mu drugi sin tako reče? Jaz že ne bi, in upam si reči, da drugi prisotni tule tudi ne. Če si ti en luzer, ki niti svojega dela položnic ne plačuje, bi se pa jaz na očetovem mestu tudi vprašala, ali te hočem gledat v hiši. Enako, če mu z ničemer ne pomagaš, če že denarja nimaš. Mogoče ima brat res kakšen načrt, ki se očetu zdi boljši kot to, da tebe gleda in podpira še v tej starosti, namesto da bi ti njega.

Manjka pa podatek, čigava je formalno hiša. Menda ste imeli tudi mamo? Če je že pokojna – kdo je dedoval po njej?[/quote]
En moj sosed ima 5 otrok … štrije živijo drugod po sloveniji, en pa je doma … in kdo je največ vreden pri njemu? Vsi štirje, ta ki pa je doma, pa nič. Pa imajo veliko kmetijo, stara dva sta že blizu 80 let stara, sin jima vse opravlja v štali, kjer imajo okoli 30 krav in veliko kmetijo … pa je najmanj vreden pri hiši. 🙂 Govori se (ker smo si v sorodu z njimi), da so vsi štirje od starega dobili 10.000 eur, on pa nič … njegova mama mu je dala samo 2000 eur zraven, da si je lahko kupil avto … Ta človek sploh ni problematičen ali pa kaj … je prav v redu človek … problem je samo tu … vedno je tisti več vreden, ki ne živi doma, kot pa tisti, ki živi.
Samo razliko že pri sebi opazim .. ko sem bil doma, starima dvema velikokrat kaj ni pasalo … zdaj ko že leta ne živim doma, vedno ko pridem domov, pa sta zelo vesela, še celo smejita se tistemu, na kar sta nekoč skoraj znorela … torej … čimprej od hiše, rajši te bosta imela .. in mimo grede … stari in mladi niso za skupaj! Drži kot pribito, sem tudi sam to občutil.

New Report

Close