Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so vozniki BMW-jev….

Zakaj so vozniki BMW-jev….

Najbolj neumni, predrzni in nesramni?
BMW

Ne vem,če je neumen nekdo,ki ima 80 ali več tisoč eur za nakup avta.Po moje so bolj neumni razni vozniki pugijev ali renojev ki nimajo cvenka za dober avto.


Ti pa si res kanon.
A ti misliš, da si pamet lahko z denarjem kupiš?
Kot vidiš iz uvodnega prispevka, tvoja trditev ne drži. Voznik dragega BMWja je glup, ko točak.


Ti pa si res kanon.
A ti misliš, da si pamet lahko z denarjem kupiš?
Kot vidiš iz uvodnega prispevka, tvoja trditev ne drži. Voznik dragega BMWja je glup, ko točak.[/quote]
kakšne pa kvasiš.denar lahko zasluži le pameten.ti očitno nimaš tega daru


Ti pa si res kanon.
A ti misliš, da si pamet lahko z denarjem kupiš?
Kot vidiš iz uvodnega prispevka, tvoja trditev ne drži. Voznik dragega BMWja je glup, ko točak.[/quote]
kakšne pa kvasiš.denar lahko zasluži le pameten.ti očitno nimaš tega daru[/quote]
Denar lahko tudi ukradeš? Sploh pa je značilno da še nihče ni obogatel s poštenim delom.
Torej je tisti, ki denar krade, zate pameten?
Koliko pa ima dotični BMWjaš pameti, je pa dokazal.


Ti pa si res kanon.
A ti misliš, da si pamet lahko z denarjem kupiš?
Kot vidiš iz uvodnega prispevka, tvoja trditev ne drži. Voznik dragega BMWja je glup, ko točak.[/quote]
kakšne pa kvasiš.denar lahko zasluži le pameten.ti očitno nimaš tega daru[/quote]
In koliko je ta BMW vreden?


kakšne pa kvasiš.denar lahko zasluži le pameten.ti očitno nimaš tega daru[/quote]
Denar lahko tudi ukradeš? Sploh pa je značilno da še nihče ni obogatel s poštenim delom.
Torej je tisti, ki denar krade, zate pameten?
Koliko pa ima dotični BMWjaš pameti, je pa dokazal.[/quote]
Se pravi desnica je totalni šit ko zagovarjajo kapitalizem.Saj smo vedeli to ,da je edino socializem prava stvar. Jaz sem vedno trdil ,da je kapitalist ,ki delavci delajo za njega,navaden lopov.In treba zrušit ves kapitalizem in vpeljat pošteno delo kjer bomo vsi enako zaslužili. To je moto združene levice ,ki jo podpiraš ti danes.


Ti pa si res kanon.
A ti misliš, da si pamet lahko z denarjem kupiš?
Kot vidiš iz uvodnega prispevka, tvoja trditev ne drži. Voznik dragega BMWja je glup, ko točak.[/quote]
kakšne pa kvasiš.denar lahko zasluži le pameten.ti očitno nimaš tega daru[/quote]

ne, veliko denarja lahko zasluži le pokvarjenec. In BMW je tipičen brend dilerjev, mafijcev, koruptivnežev…


S svojo izjavo si dokazal da si tudi ti, kot pristaš znamke BMW, tudi orenk neumen.


[img]http://www.germanboost.com/images/imported/2015/05/HSoPPso-1.jpg[/img]

DOKAZ


kakšne pa kvasiš.denar lahko zasluži le pameten.ti očitno nimaš tega daru[/quote]

ne, veliko denarja lahko zasluži le pokvarjenec. In BMW je tipičen brend dilerjev, mafijcev, koruptivnežev…[/quote]

vozim bmw-ja, mož pošteno dela ,cele dneve..umsko delo..(tudi jaz, samo moja plača je “samo” 1500)..daleč od tega, da smo dilerji, mafijci itd..imamo celo dva bmw-ja, vsak svojega..pa niti eden ni bil 80.000..bmw z dobro opremo dobiš že za 30-40.00..sploh moj, ki je bil že eno leto star..še cenej..
odličen, super avto, ko se ga enkrat navadiš, ne menjaš..
smo čisto navadna, običajna družina z dvema mlajšima otrokoma..

[img]http://static.blogo.it/twowheelsblog/bmw_bs_01.jpg[/img]

[img]http://bmw7.bmwgs.cz/forum/attachments/2013/03/osel.jpg[/img]

V romskem naselju v NM je kar nekaj BMW-jev, od X6 naprej. prav gotovo so si jih prislužili s trdim delom in pametjo (ene vrste pametjo že – vsi vlečejo socialno podporo in otroške doklade ter imajo subvencionirano prehrano za otroke v šoli – noben Slovenc ni tako pameten, da bi si s socialno podporo kupil BMW-ja).

[img]http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2012/9/cow4uz.jpg[/img]

Bosansko
Motorno
Wozilo

Bejži
Majmun
Wozi

ne, veliko denarja lahko zasluži le pokvarjenec. In BMW je tipičen brend dilerjev, mafijcev, koruptivnežev…[/quote]

vozim bmw-ja, mož pošteno dela ,cele dneve..umsko delo..(tudi jaz, samo moja plača je “samo” 1500)..daleč od tega, da smo dilerji, mafijci itd..imamo celo dva bmw-ja, vsak svojega..pa niti eden ni bil 80.000..bmw z dobro opremo dobiš že za 30-40.00..sploh moj, ki je bil že eno leto star..še cenej..
odličen, super avto, ko se ga enkrat navadiš, ne menjaš..
smo čisto navadna, običajna družina z dvema mlajšima otrokoma..[/quote]

kaj ti morem, če si usekana na brend, ki si ga lastijo tisti zgoraj opisani. Pač, oni predstavljajo večino uporabnikov teh vozil, nekaj vas pa poleg tega pade v isto malho,. sam tolk da veš… imidž se pa vseh drži. Pa po pravici ali krivici…

Bejži
Majmun
Wozi[/quote]

Ampak res. Ravno včeraj sem doživela, ko so enega lovili policaji z marico. Dobro, da sem stala ob strani sicer ne vem kako bi se uspela umakniti v taki sicer zelo mirni ulici. Groza, ne dojameš. Kot v filmu!

Kljukci,ki so nesposobni,si ne morejo kupit bmw.In zato sovražijo tiste,ki si ga lahko.Bmw je znak kapitalistične družbe,vw pa komunistične.Se vidi tud ,ko so varali celi svet z emisijami izpušnih plinov.

Hm tukaj ste nekateri rahlo zmedeni.Jaz imam bmw in niti ne delam nič pa tudi ne kradem ne.Skratka življenje je lepo ,užitek v vožnji,ne pa vaše kante s sprednjim pogonom,ki so edino za na njivo.


NI čisto tako. Naše kante peljejo povsod, tvoja je pa samo za po asfaltu. Dokler ni dežja ali snega, potem pa že rabiš elektroniko, da ne pometaš. Aja, pa več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} klanca ne sme bit:-))


NI čisto tako. Naše kante peljejo povsod, tvoja je pa samo za po asfaltu. Dokler ni dežja ali snega, potem pa že rabiš elektroniko, da ne pometaš. Aja, pa več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} klanca ne sme bit:-))[/quote]
Točno tako sem jaz mislil včasih za klimo ,da ni zdrava,dokler je nisem probal.Bmw gre po snegu bolj kot kripe na sprednji pogon.Tisi ostal nekje v letu 91,takrat res niso šli.Malo moraš probat ne pa samo kar prebereš od tistih,ki nimajo denarja po forumih.Ja valda bi imel 3 bemflne,če se ne bi dalo vozit.Pa še kaj hahahhaha.
Se pravi vsi ki imajo najbolj prodajano znamko na svetu,se z njo ne morejo vozit.A dej no svoji stari mami to povej pa še ona ti ne bo verjela.Ej ej kakšna pamet ene obide.

Hehe,jaz se vedno prilepim na bmw ker se vsi takoj umaknejo na ac,pa nimam bmw,meni se pa ne, tko da ja fajn se prilimat na rit in vse frej odspredi 🙂

New Report

Close