Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vem, da fanta privlači drugačen tip postave, kot jo imam jaz

vem, da fanta privlači drugačen tip postave, kot jo imam jaz

Imam postavo jabolka, z velikimi prsmi, trebuščkom, ozke boke, malo rit, suhe noge. Nisem debela, prej suha, ukvarjam se s športom, vendar oblike telesa pač ne morem spremenit. S fantom sva skupaj 2 leti in zdaj vem, da so njemu všeč hruške z velikimi zadnjicami. Vame pa se je zaljubil zaradi mojega značaja, ker se imava skupaj lepo, ker sva tudi dobra prijatelja, ker mi lahko zaupa, zelo mu je všeč moj obraz, oči, lasje… Pravi, da ga moja postava čisto nič ne moti.
Meni je pa še vseeno neprijetno, ker pač vem, da postave pa nimam takšne kot je njemu “top”, sem čisto nasprotje temu…

Pač si grda, jaz sem tudi. Se navadiš.

Ti pa si budala, da se zaradi takih stvari sekiraš. Da nimaš velike riti, pa si lahko samo vesela.

nova
Uredništvo priporoča

Imam postavo jabolka, z velikimi prsmi, trebuščkom, ozke boke, malo rit, suhe noge. Nisem debela, prej suha, ukvarjam se s športom, vendar oblike telesa pač ne morem spremenit. S fantom sva skupaj 2 leti in zdaj vem, da so njemu všeč hruške z velikimi zadnjicami. Vame pa se je zaljubil zaradi mojega značaja, ker se imava skupaj lepo, ker sva tudi dobra prijatelja, ker mi lahko zaupa, zelo mu je všeč moj obraz, oči, lasje… Pravi, da ga moja postava čisto nič ne moti.
Meni je pa še vseeno neprijetno, ker pač vem, da postave pa nimam takšne kot je njemu “top”, sem čisto nasprotje temu…[/quote] Jabolko, hruška… nima veze . Važna je češplja.

Ne skrbi, skoraj vse hlače in krila v trgovinah so narejene za riti brez bokov. Postavo peščene ure s pravilno razporeditvijo oblin ima dejansko bolj malo žensk, mislim da je ena raziskava ugotovila, da jih je 8 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Ne sekiraj se. Verjemi, da si zanj najlepša, ker te ljubi. Vzljubil je tudi tvojo postavo. Vsak moški rad pogleda kako žensko, a to je tako, kot bi gledal sliko.

men pa niso všeč hruškaste postave. Imam prijateljico, ki ima tako postavo, ozek pas in debela rit, noge. Posledično so noge tudi bolj celulitične. Tudi ne poznam človeka, ki bi rekel, da so mu všeč take postave, prej obratno slišim.

Verjamem, da so mu všeč velike riti a la Kardashianke (ki imajo itak umetno povečano, pas pa kirurško ožji), ampak dejansko je tako, da pri tipični postavi hruška pridejo tudi precej debele noge (če je rit večja), pa običajno tudi zelo ozka ramena – to slednje je pa zame, ne vem zakaj, nekaj najbolj neprivlačnega pri ženski, pa sem ženska. Lepa hruškasta postava je bolj redkost kot ne, čeprav vidim tudi takšne ženske.
Tudi jaz sem jabolko, ampak takšna kot si, pač si. Bistvo pa je v tem, da si samozavestna takšna kot si. Ne dovoli, da bi fant vedel za te tvoje občutke. Problem je namreč v tebi.
Imam kolegico, ki je predebela, ampak te svoje kile zelo dobro značajsko nosi. Pa ima super fanta, ki so mu bolj všeč ženske z dobro postavo.
Moški mora ob ženski imeti občutek, da je zadel terno, ženska pa mora znati znati komunicirati tako, da moški to tudi misli. Za začetek npr. povej, da imaš rada svoje lepe prsi, da ti je všeč tvoj trebušček, četudi ga imaš ipd. četudi se ne odzove. Tu se začne …
Hočem reči, da so meni tudi zelo zelo privlačno temni moški z močno brado in če imam doma svetlega, ki brade skoraj nima – kaj bom sedaj? Ga bom zapustila v iskanju mojega sanjskega moškega po zunanjosti?!

Moške vedno privlačijo jošk*i in rit. Tako je, če je moški pravi. Vsak, ki privi drugače je ped*erčina. Ženska postava v obliki peščene ure je ženstvena, za moške pomeni tudi simbol rodnosti, torej obeti za potomstvo.
Ker pa nismo vse idealne imamo tudi drugačne postave. Avtorica tebe ima tvoj moški rad takšno kot si. Ne delaj problema tam kjer ga ni!

Midva sva se na koncu razšla. Lahko me še tako “ljubi” zaradi mojega karakterja, a če ob tem vedno poželjivo gleda druge…mi dolgoročno zbije samozavest. To je enako, kot če bi bila jaz z njim zaradi njegove denarnice. Če ni kemije, se ne izide.

Jaz imam postavo kot banana, moj fant pa ima rad jabolka in hruške.
Kaj naj naredim?

Heh, ne moreš verjetni, kako jo tolažite. Punca pa sama ve, da ni to to, kar si bi moški želel od ženske. Če je tip v njo zaljubljen takšno kot je je super za oba in naj srečno živita do konca svojih dni. Kot sama pravi ima lepo faco, dobro razgledanost in prijaznost in ok. tukej lahko dost simpatij dobi na račun drugih felerjev. Kot je gor en napisal, kateremu tipu so postave kot jih opisuje avtorica všeč, se je ras za vprašat kaj se mu rola v glavi. Če jo pa spoštuje kot osebo in je zaradi tega ob njej srečen je pa to itak garant za lepo bodočnost.

Že, že, ampak tak tip kot je on, bi non stop (poželjivo) gledal druge ženske tudi, če bi ti imela idealno postavo. Nima to veze s postavo, ampak z njim kot takim. Plus, z gledanjem ni nič narobe, če le svojo seksualno energijo usmerja in sprošča le vate. To je vsa poanta.

Avtorici pa, če ne boš spremenila svojega pogleda nase in se sprejela, boš TI sama posledično uničila zvezo.

Če si tako nesamozavestna potem si ga pač ne zaslužiš. On ti je povedal kako zadeve stojijo. Nikoli nisem razumel zakaj ste ženske tako občutljive če moški pogledamo za drugo. Moška domišljija je zgolj domišljija

Imam isto postavo. Ampak sem rit in boke dobila malo po porodih (noge ne, samo boke in rit), veliko oz. največ pa so naredili počepi in vaje za rit. Poskusi.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

nič me ne moti če pogleda drugo, saj ni slep. Ni pa ravno fajn, da mu jezik ven visi, če je partnerica zravn.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

nič me ne moti če pogleda drugo, saj ni slep. Ni pa ravno fajn, da mu jezik ven visi, če je partnerica zravn.[/quote]

Dobro, to pa logično. Tisti ki tako gleda je primitiven

nič me ne moti če pogleda drugo, saj ni slep. Ni pa ravno fajn, da mu jezik ven visi, če je partnerica zravn.[/quote]

Se strinjam, to je poniževalno, do partnerice v takem primeru, bedno.

No pa jih vseeno kar nekaj takih vidiš.

Avtorica ti si ti… Najprej moraš biti sebi všeč, da boš drugim. S postavo se da marsikaj naredit s pridno vadbo. A to naredi zase ne zanj. Za tvojo samozavest.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Najbolje je, da ga pustiš. Sicer boš trpela vse življenje, ker se bo vedno po drugih babah slinil in si ga metal na roke misleč na kakšno tako s hruškasto rito.

To ni postava v obliki jabolka. To je moška postava. Očitno imaš več moških hormonov. Predvidevam, da tudi celulita nimaš.
Takšna postava je nekaj najbolj groznega za žensko, žal. Verjamem, da je tvoj razočaran. Velki joški ne odtehtajo možačaste postave.

A dej no. Različnim ljudem so všeč različne postave. Vprašanje pa je, zakaj si je tale za partnerico izbral avtorico.

Prvi možni odgovor: avtorica mogoče vseeno malo preresno jemlje njegove komentarje. Jaz vem, da so mladi mišičnjaki fejst in včasih v tem smislu kaj pokomentiram, v bistvu mi pa niso privlačni in ne bi takega imela doma, ker mi je preveč plastičen. Mogoče je tudi tukaj tako.

Drugi možni odgovor: malo prikrite agresije oziroma manupiranja (kar je skoraj isto)? Privlači ga en tip ženske, izbere si pa drug tip ženske, le zakaj? Ali zaradi tega, ker je nesamozavesten in se mu zdi, da ga kardašijanovka ne bi hotela, ali pa to dela nalašč, da avtorici pomalem zbija samozavest.

Žal poznam tipa, ki so mu všeč izključno žensko z majhno ritjo oz. da so čim bolj ravne. Vse ok, me je pa malo presenetilo, ko sem spoznala njegovo partnerko, ki je manjša in bolj debelušna kot ne.
Sicer ne vem, kako funkcionirata, vem pa to, da on redno podira ene tri druge ženske, ki imajo pač postavo po njegovem okusu. Aja, gre pa za tipa, ki je star okrog 50, partnerka tudi, pri drugih pa starost niti ni pomembna, niti to, da je sem in tja kakšna poročena.
Ne vem, njegova punca je za pucat in kuhat očitno dovolj dobra.

Jabolko, hruška… nima veze . Važna je češplja.[/quote]

:)))))

okrogla, debela postava. Torej nisi jabolko.
Še bolje, da nisi hruška.
jaz sem banana, mala rit, male joške, ozki boki, raven trebuh.
In kaj zdaj, če enmu tipu nisem všeč?
Naj si pač poišče hruško, jabolko, slibo, lubenico..
važno, da je meni moje telo všeč. Ne morem biti hruška, če sem banana ;))).

Glede teh riti in prsi- ja nekateri so ritarji, nekateri joškarji. hehe, jaz ne morem zadostiti ne enim ne drugim, pa to ni moj problem. če ga ne morem vzburit s tem kar imam pač že ni zame.

New Report

Close