Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek so vam všeč ti čevlji

so vam všeč ti čevlji

ki se zdaj tako nosijo, no že lani so se…z belim podplatom..
tak stil
http://www.aliexpress.com/store/product/NEW-arrival-snakeskin-women-s-flat-shoes-black-red-closed-toe-slip-on-women-loafers-spring/1165399_32334323211.html

meni ne sploh res.

ni šans

nova
Uredništvo priporoča

Ne, mi niso všeč.
Preveč možačasto delujejo. Zgledajo pa udobni ;).

Meni so sicer kar ok, jih pa nimam.

meni so super za zraven kavbojk, jaz imam take

http://www.my-vans.com/vans-slipon-black-silver-gray-womens-shoes-p-296.html?zenid=184999af8a82c0d7aba860538a2115f5

meni so grozno grdi

tak model ja, jih imam, ne pa taka barva..

Ne bi tega nikoli nosila.

Zame niso. Prej odvratne.
Če so pa tebi všeč, pa komot…kar ti je všeč…zakaj pa ne.

(če bi bila moja nona živa…bi jih morda njej kupila…ha ha :)) )

Fuj.

Ja, meni so zelo udobni in lepi, imam dva para. Samo kupi bombazne/usnje, ce bos kupovala, ne kaksno plastiko.

Zelo modni in zelo cool. Tista, ki je v trendu, jih ima. Mal poglej outfite na spletu kako se nosijo, ker lahko izpadeš čudna z napačno kombinacijo. Pametno barvo izberi in nikar jih ne naročaj preko aliexpressa…

Zdijo se mi grozni.

[/u][/b]

Meni so “slip-oni” zelo ok. Sama sicer imam te: http://www.geox.com/en/women/shoes/slip-on/modesty-silver-and-light-grey-D4429C0KYDSC0898.html?cgid=women-shoes-slipon#start=1
Super se kombinirajo.

Oh kako si pametna…not.

iz česa je pa podplat, butara?

Ti čevlji so mi zelo grdi za ženske. Ne pašejo k prav nobenemu stilu oblačenja. Delujejo možačasto. Za moške pa so v redu.

so mi grdi ne bi jih kupila

Oh kako si pametna…not.

iz česa je pa podplat, butara?[/quote]

a ne da sem pametna, hvala za kompliment. Podplat je iz gume, zgornji del in notranjost podplata pa priporocam naravne materiale, da noga ne svica.

Ta tip čevljev je na voljo v ogromno evropskih internetnih trgovinah s čevlji. Cena je ista ali še nižja. Izdelani so lepše, čeprav jaz jih nikoli ne bi dala nase. Ne pašejo na vsako nogo in vsako postavo. Tudi zgoraj moraš bit primerno tem čevljem oblečena, če ne je še grše. Če se ti da dva meseca čakat dostavo iz Kitajske, jih pa naroči. Iz Evrope jih dobiš v 4 dneh.

Pa že raje nisem v trendu, če to pomeni nosit take čevlje. S tem, da ne nosim salonarjev in petk, ampak športne čevlje.
Hči jih ima, res obupni so, ampak pri najstnicah gre vse skozi. Še ta bele startaske so boljše no!

Mogoče niso najlepši, čeprav je vse odvisno od kombinacije z oblačili…., so pa udobni in edini poleg tenisk, v katerih komot hodim. Res je, da imam težave z eno nogo in posledičnim otekanjem, tako da petke ipd odpadejo.
Pa tudi crocse nosim, čeprav so večini grde. Imam originalne pa problem, ker so edina obutev, v kateri se mi noge potijo????
Je pa tako, da sem se že dolgo časa nazaj nehala obremenjevat kaj je drugim lepo/grdo in se ravnam izključno po sebi.

lp


No, jaz pa se ne uravnavam po trendu, nikoli.
Kupim tisto, kar mi je res všeč, ne pa zato, da bi bila v trendu.
In kaj naslednje leto, ko ne bodo več v trendu?
Bodo kar od enkrat grdi, kajne….

Tole slepo sledenje trendom in modi je le znak puhloglavosti. če jih nosi Gigi, bom pa še jaz, kajne…
No, Gigi, ti jih kar nosi. jaz jih ne bom ;)))).

To so včasih rekli tudi za Crocse…da so modni in zelo cool. Tako kot so blazno modni (ponovno) klasični Adidasovi šlapi. Po možnosti na bele štumfe.

Daj malo pomisli z glavo no pa se sama odloči za svoj stil.

Jaz teh “kao” trendi zadev sploh ne je…m pet posto. Raje kupujem kvalitetne klasične salonarje (brez odurnih debelih podplatov ali čudaških oblik) s 7-10 cm tanko peto, pa so vedno “in”.

Noben me ne bo prepričal, da je “dressing-down”, kot se do dogaja sedaj, privlačno ali celo moderno.

Bolj kot izgledaš kot capelj, bolj si moden. Pejt no v rt.

New Report

Close