Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ločenci in ločenke iščete novo vezo?

Zakaj ločenci in ločenke iščete novo vezo?

Sami sebi ste že izdali potrdilo, da vam veze ne laufajo. zakaj še kr iščete kontakte, poskušate? je tako težko biti samski? Zakaj se ljudje še kar lotevate tega, kar vam ne gre? Zakaj babe, ki ste imele v mladih letih enega, pa potem še enega, pa potem bile poročene 10 -15 let, še vedno rinete v dedce, kaj mislite, da boste našle ob četrtem?

Odrasli ljudje bi že lahko prišli k pameti, ne pa da sanjate ko neki smrkavci..

A si foolž?

Joj general zakaj se pa ti ukvarjas z locenci in locenkami?
Sam kolikor vem ne sodis mednje – ali se morda motim?

Imas toliko prostega casa da se moras v svojem mizernem zivljenju ukvarjati se z njimi?

Pa menda tudi ti sodis med odrasle ljudi, a se v vseh teh letih zivljenja nisi naucil brigati zase in gledati na svoja zivljenja in ne na zivljenja drugih?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

generalček, res ne vem.
nekateri ne znajo biti sami, zato jim je težko biti samski.
nekateri so dolgo sami, pa si zaželijo spet čutiti ljubezen nasprotnega spola.
nekateri pa pač ostajajo samski.
To da so bili ločeni, še ne pomeni, da je zanje konec ljubezni.
če so se naučili kaj iz svojih napak, lahko ustvarijo boljšo zvezo od predhodne.
če se niso naučili nič, bodo napake ponavljali..

Se čist strinjam z generalom.

Hm, potem tisti, ki izgubijo enkrat službo naj ostanejo razvajeni socialci?

V službio hodimo, da preživimo. je nuja. Imeti partnerja ni nuja. je zgolj kaprica čustveno odvisnih.

Jaz je ne iščem, ker sem rada sama, sem lahko sama in tudi znam biti sama. Pravzaprav želim biti sama.
In točno tako: dva zakona mi nista uspela in sedaj dvomim, da mi tatretji bi.
No, če pa kaj pametnega mimo pride, se pa tudi ne bom branila 🙂

Če z nekom nisem,
kompatibilna, zakaj ne bi bila srečna z drugim?

General Glanzkopff , spomni se svojih …recimo šolskih dni.Priznaj, da si z nekaterimi sošolkami in sošolci prav dobro vozil, z drugimi niti ne.
No in tako se lahko dogodi tudi v zakonu.Sam veš, da ko si mlad, imaš malo drugačne prioritete.Sčasoma dobiš življenjske izkušnje.Zgodi se lahko marsikaj in ….si ločen.
Da, nekateri ljudje nismo radi samski.Radi imamo nekoga doma, ki nas čaka, nam skuha juho in čaj, ko smo recimo bolni …Pravzaprav smo ljudje socialna bitja, tako kot kužki in imamo radi družbo.In če nas družba partnerja osrečuje in mi njega, potem smo umirjeni in zadovoljni.

Po moje se tudi ti ne bi branil ene fejst dečve…
Ali pa si alfa samec, zakrknjen samec ali pa…
Ti že veš!

Če z nekom nisem,
kompatibilna, zakaj ne bi bila srečna z drugim?

General Glanzkopff , spomni se svojih …recimo šolskih dni.Priznaj, da si z nekaterimi sošolkami in sošolci prav dobro vozil, z drugimi niti ne.
No in tako se lahko dogodi tudi v zakonu.Sam veš, da ko si mlad, imaš malo drugačne prioritete.Sčasoma dobiš življenjske izkušnje.Zgodi se lahko marsikaj in ….si ločen.
Da, nekateri ljudje nismo radi samski.Radi imamo nekoga doma, ki nas čaka, nam skuha juho in čaj, ko smo recimo bolni …Pravzaprav smo ljudje socialna bitja, tako kot kužki in imamo radi družbo.In če nas družba partnerja osrečuje in mi njega, potem smo umirjeni in zadovoljni.

Po moje se tudi ti ne bi branil ene fejst dečve…
Ali pa si alfa samec, zakrknjen samec ali pa…
Ti že veš![/quote]

Če bi on vsaj s kom kdaj v življenju dobro vozil, ne bi bil to kar je in pisal tega kar dnevno piše.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

In spet se smeji ločenec, ki mu je baba speezdila. Tako se ji je mudilo, da mu je froce pustila.

bl star/a bl nor/a…

Pa si opazil, da si ti custveno vpleten v vsaki temi o zenskah in moskih. Da te mucijo locenke in locenci ter da nadvse rad razglabljas o starejsih in mlajsih zenskah – se pravi bi se lahko reklo da si tudi ti custveno vpletena oseba. V cem je torej problem general?
Te nobena zenska ne pogleda ali se sam bojis zavrnitve zensk?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Če z nekom nisem,
kompatibilna, zakaj ne bi bila srečna z drugim?

General Glanzkopff , spomni se svojih …recimo šolskih dni.Priznaj, da si z nekaterimi sošolkami in sošolci prav dobro vozil, z drugimi niti ne.
No in tako se lahko dogodi tudi v zakonu.Sam veš, da ko si mlad, imaš malo drugačne prioritete.Sčasoma dobiš življenjske izkušnje.Zgodi se lahko marsikaj in ….si ločen.
Da, nekateri ljudje nismo radi samski.Radi imamo nekoga doma, ki nas čaka, nam skuha juho in čaj, ko smo recimo bolni …Pravzaprav smo ljudje socialna bitja, tako kot kužki in imamo radi družbo.In če nas družba partnerja osrečuje in mi njega, potem smo umirjeni in zadovoljni.

Po moje se tudi ti ne bi branil ene fejst dečve…
Ali pa si alfa samec, zakrknjen samec ali pa…
Ti že veš![/quote]

General alfa samec hahahahaha, ta je pa dobra. V vsaki njegovi temi se vidi potrebo po zenski samo priznal si se ni tega oz. si noce 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Haha! Ta je najboljša!

Haha! Ta je najboljša![/quote]

Sporoci ko se to zgodi tebi da se bomo lahko smejali 😉

Pa generalcek na moje komentarje ne odgovarjas? Se mi glih lusta po tvojih modrostih 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

General Glanzkopff , spomni se svojih …recimo šolskih dni.Priznaj, da si z nekaterimi sošolkami in sošolci prav dobro vozil, z drugimi niti ne.
No in tako se lahko dogodi tudi v zakonu.Sam veš, da ko si mlad, imaš malo drugačne prioritete.Sčasoma dobiš življenjske izkušnje.Zgodi se lahko marsikaj in ….si ločen.
Da, nekateri ljudje nismo radi samski.Radi imamo nekoga doma, ki nas čaka, nam skuha juho in čaj, ko smo recimo bolni …Pravzaprav smo ljudje socialna bitja, tako kot kužki in imamo radi družbo.In če nas družba partnerja osrečuje in mi njega, potem smo umirjeni in zadovoljni.

Po moje se tudi ti ne bi branil ene fejst dečve…
Ali pa si alfa samec, zakrknjen samec ali pa…
Ti že veš![/quote]

Če bi on vsaj s kom kdaj v življenju dobro vozil, ne bi bil to kar je in pisal tega kar dnevno piše.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

če bi on vozu tko kt piše bi se fura končala na prvem ovinku al pa pod prvim drevesom. Neglede al bi fural sam al bi mel cel bataljon sošoferjev. O prevoznem sredstvu pa raje ne bi…bi bla totalka, pa četudi bi tank vozu.

me spominja na onega ki je reku da vozi ko strela -cik cak, pa vsa drevesa prečekirat če niso slučajno votla

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

zakaj pa ti nisi v umobolnici, če si dokazano idiot?

Ah pustite ga, generalcek hodi spat ko do konca pogleda risanke in si Lumpi umije zobke 🙂

Lahko noc general, komaj cakam tvojo naslednjo temo 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Ločeni pač imamo uradno potrdilo, da zveza ne laufa.
Poročeni pač imajo potrdilo, da jim samskost ne laufa.
Zdaj, komu kaj manjka…..to je tu vprašanje.

Po moje vsakemu nekaj,

lp,D

New Report

Close