Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Detox, razstrupljanje

Detox, razstrupljanje

Pozdravljeni,

ker prihaja pomlad in je v modi razstrupljanje telesa, sem se odločila, da se tudi sama lotim nekaj takega. Zaradi vseh oglasov in izdelkov, ki delajo čudeže, se nekoliko skeptična. Nisem še imela hujših zdravstvenih težav, ampak so mi vseeno dali misliti, da bi bilo dobro organizem očistiti vseh vnešenih strupov. Ker je na trgu poplava čudežnih izdelkov, me zanima, kaj bi mi vi svetovali? Predvidevam, da je s primerno hrano mogoče vplivati na izločanje strupov oziroma težkih kovin in ne le s prehrambenimi dodatki iz oglasov? Katero hrano naj potem uživam? Kaj bi mi še svetovali? mogoče kakšno terapijo razstrupljanja za začetek?
Hvala za vaša mnenja in lep pozdrav.

S čim si se zastrupila, da rabiš razstrupljanje?

Atropin je za pesticide in strupene gobe, kisik je za ogljikov dioksid, fulmazenil za pomirjevala.

Kateri antidot ti rabiš?

nova
Uredništvo priporoča

In s čim vi vnesla v telo vse te strupe? Začni jest zdravo hrano, pa ne boš potrebovala nobenega razstrupljanja.
Aja, moderno je …

Jaz sem veliko brala o tem, in kar nekaj ponudnikov ima tak detox program, kjer ti poveju o zdravem načinu prehranjevanja, gibanja,sprostitve,… gre pa vedno za spremembo v življenjskem stilu, vedno je treba biti pripravljen na to “žrtev”, sicer je brez veze, da karkoli razmišljaš sploh. Trdno v glavi je treba biti prepričan v spremembo, sicer nekaj na pol-kot dela večina, na dolgi rok nima učinka……

Se strinjam, veliko balasta je danes predvsem v glavah. Ko si enkrat to spucaš, si lahko pa še telo očistiš 🙂

New Report

Close