Starševski čvek

Gospodična pri 60 - tih , dober film

Default avatar
A ne diši pri teh letih že po trohnobi?
Default avatar
ALI MOGOČE KDO VE, ČE BO PONOVITEV'?????
Default avatar
Prijeten, gledljiv film.
Default avatar
25letnica je napisal/a:

Ti sigurno dišiš še po maminem mleku...

Star si toliko, kolikor izgledaš.Če si urejen, negovan in dišeč, sigurno ne dišiš po trohnobi in smrekcah...
Default avatar
25letnica je napisal/a:
Mora pri vas doma zelooooo smrdeti, ker imaš verjetno še oba živa.
Default avatar
Jah no, nič posebnega ni bil ta film. Že zadnjič so obljubili na rtvslo, da bo nemški film komedija, pa sem se nasankala. Tudi zdaj ni bilo nič drugače. :(
Default avatar
Kako se je končal? Sem gledala do tam, ko je ona hodila "noseča" po trgovini in se skrila med modrce, jo on najde.

Nato me je pobral spanec.
Default avatar
Sem ga posnela in bom gledala cez vikend, ko itak ni nic pametnega za gledat...juhuhu
Default avatar
Juhuhu� je napisal/a:

Vem, da je morda butasto vprašanje, pa vendar: kako si posnameš film, ki se predvaja.
Sama imam TV signal preko sobne TV in nimam možnosti gledati za nazaj. Kako si lahko napr. na ključ posnamem film in ga gledam nazaj?

Hvala.
Default avatar
No meni se je pa film zdel prav butast, na začetku je še kar obetal, potem so se pa začele nebuloze kot recimo "trening" z dojenčkom pa način izbire osemenjevalca, pa zalezovanje le-tega, no tu me je minilo, ko se je skrivala za avtom in se zataknila. Take bedne fore na prvo žogo. Pa že sama ideja filma, da si šestdesetletnica hoče omislit otroka, mi je trapasta.
Default avatar
Miss sixty - super film. Igralka Iris Bergen odlicna. In zaljubiti se pri sestdesetih-zakaj ne? Skratka, mene je navdusil in super izbira za sredin film tedna, pa se ameriski ni