Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospodična pri 60 – tih , dober film

Gospodična pri 60 – tih , dober film

Prav zabaval sem se, tudi ob misli, da bi pri 60 letih še kakšno “ujagal”, če ne že prej.

Glavni igralec je pa silno podoben mojemu prijatelju: https://www.google.si/search?q=gorazd+po{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BElep&safe=off&hl=sl&gbv=2&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi4le_I19fLAhWjpnIKHelCA10QsAQIEw

A ne diši pri teh letih že po trohnobi?

ALI MOGOČE KDO VE, ČE BO PONOVITEV’?????

Prijeten, gledljiv film.

Ti sigurno dišiš še po maminem mleku…

Star si toliko, kolikor izgledaš.Če si urejen, negovan in dišeč, sigurno ne dišiš po trohnobi in smrekcah…

Mora pri vas doma zelooooo smrdeti, ker imaš verjetno še oba živa.

Jah no, nič posebnega ni bil ta film. Že zadnjič so obljubili na rtvslo, da bo nemški film komedija, pa sem se nasankala. Tudi zdaj ni bilo nič drugače. 🙁

Kako se je končal? Sem gledala do tam, ko je ona hodila “noseča” po trgovini in se skrila med modrce, jo on najde.

Nato me je pobral spanec.

Sem ga posnela in bom gledala cez vikend, ko itak ni nic pametnega za gledat…juhuhu

Vem, da je morda butasto vprašanje, pa vendar: kako si posnameš film, ki se predvaja.
Sama imam TV signal preko sobne TV in nimam možnosti gledati za nazaj. Kako si lahko napr. na ključ posnamem film in ga gledam nazaj?

Hvala.

No meni se je pa film zdel prav butast, na začetku je še kar obetal, potem so se pa začele nebuloze kot recimo “trening” z dojenčkom pa način izbire osemenjevalca, pa zalezovanje le-tega, no tu me je minilo, ko se je skrivala za avtom in se zataknila. Take bedne fore na prvo žogo. Pa že sama ideja filma, da si šestdesetletnica hoče omislit otroka, mi je trapasta.

Miss sixty – super film. Igralka Iris Bergen odlicna. In zaljubiti se pri sestdesetih-zakaj ne? Skratka, mene je navdusil in super izbira za sredin film tedna, pa se ameriski ni

New Report

Close