Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Federica MOGHERINI

Federica MOGHERINI

Ta krava je nedolgo nazaj izjavila, da islam spada v Evropo.

https://www.youtube.com/watch?v=fq4Ph4QDdfw

Zakaj zdaj cmizdri? A ni dobila to kar je hotela?

https://www.youtube.com/watch?v=DeJ9PGe1jK4

Te njene solze so LAŽNE

Toliko slabše. To samo pomeni, da popolnoma nič ne razume o politiki in psihologiji. Sramoti nas.

Meni se zdi pa dobra mačka, prava milfica.

Kar imej jo, ampak doma v postelji, ne pa na vodilnem političnem mestu.

A se je samo meni zdelo, ko sem tale 2. posnetek gledala na tv, da je šlo onemu tipu zraven nje kar malo na smeh, ko jo je dol z odra odpeljal.

Drugače se pa strinjam, ja, da so tudi njene solze lažne.

A če bi bebavo gledala kot Bush, ko so ga obvestili o napadih na WTC, bi bilo bolj sprejemljivo?

Njo in njej podobne žide bi morali napasti,ker oni so tudi pokvarjeni do konca,samo na drugačen način kot teroristi.Vsi EU poslanci so navadni židi,ker izkoriščajo delovne evropske ljudi.Oni so pravo zlo Evrope.

tarči ni pomembno kako človek gleda in izgleda, pomembno je to, kako opravlja svojo funkcijo, službo , poslanstvo. Oni od dole rečejo neka takole..posle jeba*ja nema kajanja. No oni v bruslju so taprvi del tega pregovora odlično naredili in ga še vedno odlično opravljajo, problem je tadrugi del. Problem, ker dokler je pokalo po EU ala Nemčija, Francija, tud Ita, sicer v nekoliko drugačni luči, so se tile kljukci smejali, razlagali da so to bolj kot ne eksotični primeri, da pač se še niso vklopili v družbo, socializirali, itd. Zdaj je za spremebo počlo pred njihovimi ritmi in je pa kar naenkrat zadeva postala smrtno resna.

To je tisto, kar ljudje želijo povedat. To da bi bil čas da prevzamejo odgovornost za dejanja, odločitve ki so jih naredili, da povedo zakaj so tile ljudje morali umreti in podobne zadeve.

Glej zaradi mene lahko izgleda kot marsovc dokler okej opravlja službo mene, nas itd to nima kaj brigat kako nekdo izgleda. Ko pa začno s solzami in iskanjem opravičil za neumnosti ki so njihov produkt je pa čas da te začne skrbet.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Sedaj pa razumem EU zakaj govori o nacizmu,da je zlo.Zato,ker nacisti so pobijali Žide in v bistvu EU parlament je židovska tvorba ljudi,ki izkoriščajo državljane EU za svoj zaslužek in obstoj. Vedo,pa kaj je nacizem delal z takimi ljudmi.

tarči ni pomembno kako človek gleda in izgleda, pomembno je to, kako opravlja svojo funkcijo, službo , poslanstvo. Oni od dole rečejo neka takole..posle jeba*ja nema kajanja. No oni v bruslju so taprvi del tega pregovora odlično naredili in ga še vedno odlično opravljajo, problem je tadrugi del. Problem, ker dokler je pokalo po EU ala Nemčija, Francija, tud Ita, sicer v nekoliko drugačni luči, so se tile kljukci smejali, razlagali da so to bolj kot ne eksotični primeri, da pač se še niso vklopili v družbo, socializirali, itd. Zdaj je za spremebo počlo pred njihovimi ritmi in je pa kar naenkrat zadeva postala smrtno resna.

To je tisto, kar ljudje želijo povedat. To da bi bil čas da prevzamejo odgovornost za dejanja, odločitve ki so jih naredili, da povedo zakaj so tile ljudje morali umreti in podobne zadeve.

Glej zaradi mene lahko izgleda kot marsovc dokler okej opravlja službo mene, nas itd to nima kaj brigat kako nekdo izgleda. Ko pa začno s solzami in iskanjem opravičil za neumnosti ki so njihov produkt je pa čas da te začne skrbet.[/quote]

Se povsem strinjam. Ampak, ali je mali Bush dobro opravljal svojo funkcijo? Ni. Ali Federica Mogherini dobro opravlja svojo službo? Težko presodim. In če bi mislila, da je ne opravlja dobro, bi pač to (mogoče) napisala. Ne bi pa dva dni lepila linke na posnetek, kjer jo v zvezi s bruseljskimi napadi premaga jok. A zato, ker je v eni minuti odreagirala človeško, jo je treba pribijati na kol in iz tega izpeljevati dokaze, da svojega dela ne opravlja dobro?

Po drugi strani pa oba veva, da če ne bi potočila solz, bi se jo pa (verjetno isti monovec) pribijalo na kol, da je brezdušna in da ženska ne sme biti taka.

tarči ni pomembno kako človek gleda in izgleda, pomembno je to, kako opravlja svojo funkcijo, službo , poslanstvo. Oni od dole rečejo neka takole..posle jeba*ja nema kajanja. No oni v bruslju so taprvi del tega pregovora odlično naredili in ga še vedno odlično opravljajo, problem je tadrugi del. Problem, ker dokler je pokalo po EU ala Nemčija, Francija, tud Ita, sicer v nekoliko drugačni luči, so se tile kljukci smejali, razlagali da so to bolj kot ne eksotični primeri, da pač se še niso vklopili v družbo, socializirali, itd. Zdaj je za spremebo počlo pred njihovimi ritmi in je pa kar naenkrat zadeva postala smrtno resna.

To je tisto, kar ljudje želijo povedat. To da bi bil čas da prevzamejo odgovornost za dejanja, odločitve ki so jih naredili, da povedo zakaj so tile ljudje morali umreti in podobne zadeve.

Glej zaradi mene lahko izgleda kot marsovc dokler okej opravlja službo mene, nas itd to nima kaj brigat kako nekdo izgleda. Ko pa začno s solzami in iskanjem opravičil za neumnosti ki so njihov produkt je pa čas da te začne skrbet.[/quote]

Se povsem strinjam. Ampak, ali je mali Bush dobro opravljal svojo funkcijo? Ni. Ali Federica Mogherini dobro opravlja svojo službo? Težko presodim. In če bi mislila, da je ne opravlja dobro, bi pač to (mogoče) napisala. Ne bi pa dva dni lepila linke na posnetek, kjer jo v zvezi s bruseljskimi napadi premaga jok. A zato, ker je v eni minuti odreagirala človeško, jo je treba pribijati na kol in iz tega izpeljevati dokaze, da svojega dela ne opravlja dobro?

Po drugi strani pa oba veva, da če ne bi potočila solz, bi se jo pa (verjetno isti monovec) pribijalo na kol, da je brezdušna in da ženska ne sme biti taka.[/quote]

ne vem če bi jo. Mene solze tolk ne brigajo kt to kar ven lansirajo. Zelo dober primer je Fajonova ki je točila krokodilje solze, istočasno pa na twit bleknila da jih take zadeve ne bodo ustavili pri “širjenju pomoči”. Tak odnos/pogled/mišljenje na eni strani grozna žalost, na drugi pa boli te đoko kot bi reku karlo, nekako ne gresta skup. Špilat loterijo, potapljanje ladjic na plečih civilov, zato da dokažeš svoj (ne)prav se zna slabo konačt.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Se povsem strinjam. Ampak, ali je mali Bush dobro opravljal svojo funkcijo? Ni. Ali Federica Mogherini dobro opravlja svojo službo? Težko presodim. In če bi mislila, da je ne opravlja dobro, bi pač to (mogoče) napisala. Ne bi pa dva dni lepila linke na posnetek, kjer jo v zvezi s bruseljskimi napadi premaga jok. A zato, ker je v eni minuti odreagirala človeško, jo je treba pribijati na kol in iz tega izpeljevati dokaze, da svojega dela ne opravlja dobro?

Po drugi strani pa oba veva, da če ne bi potočila solz, bi se jo pa (verjetno isti monovec) pribijalo na kol, da je brezdušna in da ženska ne sme biti taka.[/quote]

ne vem če bi jo. Mene solze tolk ne brigajo kt to kar ven lansirajo. Zelo dober primer je Fajonova ki je točila krokodilje solze, istočasno pa na twit bleknila da jih take zadeve ne bodo ustavili pri “širjenju pomoči”. Tak odnos/pogled/mišljenje na eni strani grozna žalost, na drugi pa boli te đoko kot bi reku karlo, nekako ne gresta skup. Špilat loterijo, potapljanje ladjic na plečih civilov, zato da dokažeš svoj (ne)prav se zna slabo konačt.[/quote]

A ti se ob grožnjah umakneš? Ker to da grozilcu samo še nov elan. Poleg tega pa teroristični napadi v Franciji in Bruslju nimajo povezave z begunci. Vsaj ne v smeri, da so nanje vplivali begunci. Povezava je v tem, da begunci nastajajo zaradi (tudi) delovanja Islamske države. Vse to se je že krepko dokazalo, kajne.

A ti se ob grožnjah umakneš? Ker to da grozilcu samo še nov elan.
to drži, ampak ga ne greš še bolj izzivat na način češ še več jih bomo pripeljali in tile so boj kot ne kolateralna škoda.

Poleg tega pa teroristični napadi v Franciji in Bruslju nimajo povezave z begunci. Vsaj ne v smeri, da so nanje vplivali begunci. Povezava je v tem, da begunci nastajajo zaradi (tudi) delovanja Islamske države. Vse to se je že krepko dokazalo, kajne

ja drži kar si napisala. Amapk refugee welcome ne loči begunca, migranta, Imigranta, ter “begunca”. Kako je že bilo z osebnimi dokumenit prstnimi odtisi ? EU ni rešila beguncev, ampak je na ta način, češ vsi so begunci, samo fronto preselila iz vzhoda v EU. Niti beguncev ni na tak način zaščitila, saj so z njimi v paketu prišli tudi tile skrajneži, to pa pomeni tudi nevarnost za nas

tisto kar je WD pa jaz pa še kdo drug pred časom gor pisal se je pokazalo kot resnično. sanirat jajca ki so jih naredili bo pa ….. upajmo da ne bo preveč hudo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Tara-S,tebe plačuje država in zato tako zagovarjaš svoje interese.Daj v življenju začni delati kaj bolj koristnega za družbo kot pa da živiš na davkoplačevalski račun.Pojdi na trg in se bori za delo in plačila,če si sposobna in imaš kakšne ambicije v življenju.Evropa pa naj postavi zakone da se bomo lahko branili z orožjem.Jaz ne rabi nobenega policaja in vojaka,samo z zakoni naj bo omogočijo da se bom branil brez pravnih posledic.Sicer pa kako se bo nek poženščen evropski moški branil naj si bo sebe ali svojo družino,ker so se vsi tako pomehkužili.

Problem je, ker hujskaški del MON-a vse, kar ni strogo proti beguncem, enači z welcome refugees aktivisti. WD-ju sem pojasnila, da ga jaz nimam za hujskaškega tipa (verjetno tudi ti nisi takšen), ampak včasih se je na žalost obnašal točno tako kot pišem v prvem stavku.

Meni je pa seveda v zabavo delati rdeče lise od jeze na obrazih hujskačev. Ker so res trotli. Večina kolikor toliko prisebnih ljudi se trudi reševati begunsko-migrantsko problematiko, oni jo pa še zaostrujejo (tako begunski problem kot razdeljnost ljudi). In to zaradi želje po politični oblasti. Bljak.

Če se ženske zlomijo pri takih problemih, ne bi smele bit na takih položajih. Zaradi materinskega instinkta, ne sme bit ogrožen obstoj naroda. In drugič, tara ti zmeraj piše, mirno kri, da jih ne bomo zdražili, ker bo štala. Če ti jaz pridem težit domov, me boš pustila pri miru, me boš poskušala spravit ven, boš poklicala policijo, da me vrže ven. Lahko se delaš norca iz hujskačev, ampak dejansko zgleda da nimaš tri čiste. Popolnoma enake napake delate, kot jih po navadi ljudje , ki preveč zaupajo svojim izkušnjam. Zgubite se, če pridete v položaj, v katerem nimate izkušenj. Tole kar se dogaja, je popolnoma novo, ampak garantiram ti, da s ponavljanjem starih napak ne bomo rešili ničesar.

Zgleda, da mi pol stavakov fali, če ne razumeš, bom dopisal. Če ima smisel seveda.


Lahko ti povem kako hudo bo. Budale so dobile pravico naredit policijsko državo iz EU. Začelo se je s sovražnim govorom, končalo se bo z taborišči.

S čim nas pa dražijo? Veliko jih je, zato se pa mora Evropa dobro organizirati, da to spelje (seveda se ni organizirala in države so se znašle vsaka po svoje). In to je vse, kar je dražeče: ogromno število. Ampak tako pač je, tukaj so (no, zdaj so v Grčiji). In če nekaj ne moreš spremeniti (v tem primeru ukiniti), pač sprejmeš. In se ob tem zavedaš, da bo vse drugače.

Nasprotno pa pravim, da se terorizmu pa ne sme popuščati. Ker bolj ko se mu popušča, več ga je. Seveda pa ni že kar vsaka stvar, ki nam ni všeč, terorizem.

In seveda strogo ločim begunsko-migrantske tokove od terorizma (relacije sem na kratko pojasnila že zgoraj nekje). Ker če vse zmečemo v isti koš (s čimer nas hujskači na tem portalu, pa še kje, neprestano posiljujejo), naredimo štalo, predvsem pa naredimo problem nerešljiv.

Pa še malo izobraževanja: če človek občasno joka, to ne pomeni, da ni opravilno sposoben. 🙂

Na temo opravilne sposobnosti sem imela še celo predavanje napisano o moških v zanimivih situacijah in njihovih reakcijskih časih ( 🙂 ), ampak sem pobrisala. Je pa vsekakor še veliko argumentov za to, da visoke komisarke Mogherinijeve ne napadate zaradi par solzic (ki so bile ob konkretnem dogodku upravičene).

“Dražeče” je tudi to, da teroristi begunske premike uporabljajo za potovanja z ozemlja ISIS v Evropo.

Ne vem, kako jih tebi osebno uspe strogo ločiti, evropski policiji jih vsekakor ne uspe ločiti niti nestrogo. Dokazano je, da so teroristi iz Pariza in Bruslja uporabljali begunske tokove za svoja potovanja v Evropo. Škoda, da jih s svojo sposobnostjo strogega ločevanja nisi izločila in na njih pravočasno opozorila.

“Dražeče” je tudi to, da teroristi begunske premike uporabljajo za potovanja z ozemlja ISIS v Evropo.

Ne vem, kako jih tebi osebno uspe strogo ločiti, evropski policiji jih vsekakor ne uspe ločiti niti nestrogo. Dokazano je, da so teroristi iz Pariza in Bruslja uporabljali begunske tokove za svoja potovanja v Evropo. Škoda, da jih s svojo sposobnostjo strogega ločevanja nisi izločila in na njih pravočasno opozorila.[/quote]

Glej, da te ne bo kdo strpal v čuzo. Samo zato, ker ne loči barv. (in si ti imel oblečeno zeleno trenirko na sprehodu, lopov, ki je obral sprehajalca na sosednji potki, pa rdečo).

Tole je odlično izhodišče, da priznam, da so nam obveščevalne službe potrebne. In to take, ki bodo znale ločevati krive od nedolžnih. To sem pravkar ugotovila ob poročilih, kaj se sedaj dogaja v Bruslju (informacije, aretacije…). In to ugotovim jaz, ki sploh ne maram vohljačev.Tako da, dragi sodržavljani, še kar bo treba plačevati davke. Tudi za našo sovico.

Davke za Sovo in za Taro-S,ki ne zna služiti svojega denarja.Upam,da si tudi tako lepa kot si gobčna,potem ti je delno oproščeno za tvoje naivno mišljenje.A bi sprejela begunsko družino z majhnim otrokom v svoj dom,če bi te prosili?

Tara samo to mi povej koliko, ne, samo en problem mi povej, ki ga bomo rešili z uvozom migrantov. Razen precej višjih proračunov za varnostne sile in vohljače, ki tako ali tako ne morejo ničesar rešit, lahko samo gasijo požare. Plus tega, da bomo imeli policijsko državo. Mimogrede, če ne veš kako je delat pod kamerami, mi jih imamo na lokaciji par sto. edino na WC jih še ni. Jaz trdim, da ne bomo rešili niti enega, samo en kup jih bomo uvozili.

A si ti kakšna takšna ustrezna služba, ki išče namestitev za begunce? Nisi, kajne. Zato tudi ti drži prstke pri sebi (enemu sem tak odgovor že dala, zato pravim tudi ti; morda si pa celo isti) in mi ne tipkaj.

Ko pri nas ustrezne službe iščejo rešitve za težave, nekateri zminirate vse. Tako je bilo na gimnaziji FP v Kranju, tako je bilo v Šenčurju, v Kidričevem. In potem zraven kričite, kako se problemi ne rešujejo. In takim naj bi jaz odgovarjala na nihova vprašanja? Ja pa ja de.

New Report

Close