Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Martina ali Melanija? ?

Martina ali Melanija? ?

Sem šla malce gledat kaj se dogaja z našo Martino Kajfež. Nič kaj dosti ne piše .
Me je pa osupnilo dejstvo koliko podobnosti je med njo in Donaldovo Melanijo.
Sploh ne vem koliko let ima katera ampak sta pa lepotici 1A.
S tem, da mi Martina deluje še vedno bolj natur, Melanija pa pač bolj po ameriško že.
Kakšni se vam zdita ?

Martina, brez dvoma. Naravno lepa.
Melanija mi pred operacijami sploh ni bila všeč. Zdaj zgleda dobro ( kako ne bi), le oči ima tako čudno zategnjene, ni mi simpatična.
Martina si je ustvarila post modeling kariero in je srečna.
Melanija je ujagala miljarderja, če pa je srečna je pa dobro vprašanje.

Sem šla gledat spot od Plestenjaka, Ker te ljubim. Mater sta bila oba še mlada in lepa.
Bi pa imela prelepe otroke skupaj.
Očitno veza ni bila tisto kar sta iskala.
Melanija pa tudi luštna ženska.

nova
Uredništvo priporoča

Plastenjak pa dekleta…hahaha….

Zakaj ne bi bila srečna?
Aha, ker bogati niso srečni ali kako?

Glej, sigurno nima enakih problemov kot jaz in ti, ki preštevava evrčke vsak mesec in glede na slovenceljsko nacionalno mnenje, je denar velika sreča.
Kako se pa s svojim tipom razume, sta pa onadva oba tudi samo človeka in nista nič drugačna kot jaz ali ti ali take in drugačne Mone.

Jaz ne vidim nobenih podobnosti med njima, je pa Melanija lepša.

Zakaj ne bi bila srečna?
Aha, ker bogati niso srečni ali kako?

Glej, sigurno nima enakih problemov kot jaz in ti, ki preštevava evrčke vsak mesec in glede na slovenceljsko nacionalno mnenje, je denar velika sreča.
Kako se pa s svojim tipom razume, sta pa onadva oba tudi samo človeka in nista nič drugačna kot jaz ali ti ali take in drugačne Mone.[/quote]

Ne vem, jaz zraven takega tipa s tipično mačističnim razmišljanjem ne bi mogla biti srečna. Poleg tega je star in mlahav. Ja vsi bomo stari in mlahavi, toda jaz si zelim starati skupaj z nekom, ki je mojih let.

Pa še to, denar ni pogoj za srečo, škodi pa tudi ne.

Katera je lepša in ne katera je srečnejša pa če je srečnejša.

Katera vam je lepša?

Martina je nedvomno lepša in bolj pristna. Začela kot model in živi od svojega dela.

Za moje pojme Slovenci nismo imeli nikoli lepše ženske od Martine, ob tem pa se zavedam, da je lepota v očeh opazovalcev.
Sem pa ženska, da ne bo pomote.

Zakaj ne bi bila srečna?
Aha, ker bogati niso srečni ali kako?

Glej, sigurno nima enakih problemov kot jaz in ti, ki preštevava evrčke vsak mesec in glede na slovenceljsko nacionalno mnenje, je denar velika sreča.
Kako se pa s svojim tipom razume, sta pa onadva oba tudi samo človeka in nista nič drugačna kot jaz ali ti ali take in drugačne Mone.[/quote]

Ne vem, jaz zraven takega tipa s tipično mačističnim razmišljanjem ne bi mogla biti srečna. Poleg tega je star in mlahav. Ja vsi bomo stari in mlahavi, toda jaz si zelim starati skupaj z nekom, ki je mojih let.

Pa še to, denar ni pogoj za srečo, škodi pa tudi ne.[/quote]

Ok, ti ne bi in tebi ne ustreza.
Da smo si ljudje različni, si že kdaj slišala?

Martina ima grob obraz, kvadratast, Melanija pa tudi nima nek presežek obraza, a šminka in frizura naredita čuda in mislim, da če bi pobrali na cesti 20 žensk in jih upedenali takole kot sta ti dve, bi dobili vsaj dve enaki lepotici in vsaj 5 približkov.

Martina, ne vem pa, kakšne podobnosti naj bi obstajale z Melanijo.

res je Martina,Bernarda Marovt imajo res kvadratasto obliko obraza in zato so prelepe na fotkah.

ima grob in markanten obraz.

Jaz sem pa včeraj brala v novi reviji Suzy (priloga SN) o prvem fantu Melanije. In je rekel, da je zdaj čisto drugačna.
Drugače pa ja, zmaga Martina Kajfež in njena senzualnost.

Definitivno Bernarda Marovt. Neprimerljiva s tema dvema.

zato, ker je “zategnjen” na mačji izgled.

Drugače pa – Martina je lepotica iz preteklih časov, ni obraz, ki bi bil pojem večne lepote. Je bil obraz modne industrije v 90-ih, ker je poseben, nepravilnih oblik -večne lepotica, slovenka: Nina Gazibara, pa tudi Bernarda Marovt ( tipična slovanska lepotica).

Drugče pa – tole so dekleta lepotice:

https://www.google.si/search?q=alessandra+ambrosio&biw=1280&bih=703&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjh57Gp3c_LAhXBdpoKHW2mB7IQ_AUIBigB

https://www.google.si/search?q=adriana+lima&biw=1280&bih=703&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjG9Ne63c_LAhXFYpoKHWSDDqwQ_AUIBigB

https://www.google.si/search?q=adriana+lima&biw=1280&bih=703&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjG9Ne63c_LAhXFYpoKHWSDDqwQ_AUIBigB#tbm=isch&q=charlize+theron

New Report

Close