Forum.Over.Net

Starševski čvek

Angelina jolie obiskala migrante

Default avatar

pšppppp

angelina jolie in George cloney kot največja zagovornika migrantov in odprtih mej imata oba skupaj na računu skoraj pol miljarde dolarjev 8 luksuznih hiš...

How many houses do Angelina Jolie and George and Amal Clooney have between them? EIGHT. And how many refugees do they house? NONE

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... -NONE.html
Default avatar

DA DA

Tipični zvezdniki govorijo kaj morajo drugi sami pa nočejo
Default avatar

kako ne?

Kako ne, Angelina jih ima najmanj 10 iz nekih raznoraznih držav doma?
Default avatar

DA DA

kako ne? je napisal/a:
Kako ne, Angelina jih ima najmanj 10 iz nekih raznoraznih držav doma?
Ja ti so njeni posvojeni naj uzame in poskrbi za te migrante ima hiše ima denar kje je problem?
Default avatar

kako ne?

Ja, kaj posvojeni kao ne štejejo? Potegnila jih je iz revščine..
Default avatar

kako ne?

Koliko otrok iz revnih držav si pa ti posvojil/a, da tule pametuješ Angelini, kaj naj ŠE ZRAVEN nardi?
Default avatar

naj si jih peljeta domov

Naj si jih domov peljeta!
Me zanima, koliko denarja sta darovala Turčiji, Grčiji, Makedoniji, Bolgariji in srbiji, ki za migrante skrbijo in jih financirajo že več kot eno leto?!

Tudi jaz podpiram odprte meje. Pih, kaj pa je to takega? Samo da ni na mojem pragu in v mojem domu...
Default avatar

megaboy

kako ne? je napisal/a:
To, kar ima doma niso ilegalni migranti. Ti so prišli k njej z vsemi papirji, niso metali pasporte proč, noben si mi sam izmilil imena, nihče ni rojen 1.januarja.... in predej je odšel od doma je imel zagarantirano bivanje pri njej.
Default avatar

zeleno drevo

Ma vsi ste pametni. Probajte vi kot Evropejci izobraženi migrirat v ZDA, boste že videl kako so demokracija in svoboda samo na papirju, v reali te pa še za kratek turističen obisk do gat pregledajo. Sanjaj selitev v ZDA in službico tam. Kaj ste eni nasedli zgodbicam kako so evropejci grdi kakani, ker ne vzamejo vseh.
Default avatar

hbrdesdr

Kot je napisano - naj jim dajo eno, samo eno svojo hišo, potem pa naj sadijo rožice o beguncih in migrantih.
Default avatar

Soji sendvič

So ji vsaj kak sendvič dali?
Vsak čas se bo revca prelomila.
Kakor nekdo piše naj lepo onadva vsak po eno hišo odstopi in napolni z Arabci. Potem pa se lahko pogovarjamo.
Default avatar

samo fprašam

a zdaj pa naj Angelina rešuje, kar so politiki zasrali?
Default avatar

Kmetijaa

Angelina jolie je plačana kura, da širi propagando za globaiste za iste globaliste, ki so povzročili uničenje Sirije
Default avatar

Saj če si vztame

megaboy je napisal/a:
kako ne? je napisal/a:
To, kar ima doma niso ilegalni migranti. Ti so prišli k njej z vsemi papirji, niso metali pasporte proč, noben si mi sam izmilil imena, nihče ni rojen 1.januarja.... in predej je odšel od doma je imel zagarantirano bivanje pri njej.
Saj če si vzame ilegalne migrante domov, bodo s tem nehali bit ilegalni. Potem boš pa spet rekel "to niso ilegalni, naj si ilegalne vzame". itd. itd.
Default avatar

kako ne?

Saj če si vztame je napisal/a:
megaboy je napisal/a:
kako ne? je napisal/a:
Saj če si vzame ilegalne migrante domov, bodo s tem nehali bit ilegalni. Potem boš pa spet rekel "to niso ilegalni, naj si ilegalne vzame". itd. itd.
ker jo tako zagovarjaš še ti vzami kakšnega ne samo z temu umazanmu gobcom otresat kot bi šla z kjurcem po koprivah.
Default avatar

Saj če si vztame

Jaz ne bom nič vzela, Angelini pa kapa dol, ker je vzela.
Default avatar

megaboy

Saj če si vztame je napisal/a:
megaboy je napisal/a:
kako ne? je napisal/a:
Kar misli si. Če vzameš ilegalca domov, boš še ti v kazenskem postopku.

pred parimi meseci je en dobil leto zapora, samo ker je prevažal 6 ilegalcev. Pa ni delal drugega kot naša policija, no le da policija ureja prevoze ilegalcev v stotisoče.
Je zakon povsem jasen, tisti ki nima potnega lista in vize, ne sme v državo. Pomoč pri vstopu, prehodu je pa kazniva.
Default avatar

a dej no

Težko je, če si nevoščljiv. Ziher bo še kakšnega zvela k sebi in ga posvojila. In tudi veliko je že darovala. V nasprotju s tabo. Pa ji ni treba.