Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komunistični duševni invalidi (spet) uničujejo kulturne objekte.

Komunistični duševni invalidi (spet) uničujejo kulturne objekte.

Da gre človek pisati kaj takega na ljubljansko stolnico, mora pa biti res duševni invalid. Res!

http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/fotogalerija-novega-izpada-nestrpnosti-do-katolicanov-skrajnezi-napadli-ljubljansko-stolnico/

Pa pravijo, da smo nestrpni mi, ki nam je bližja desna opcija?! Koliko partizanskih spomenikov v Sloveniji je popisanih in polomljenih? Nobeden.

Ste pa res butli.

Si tečen s tem.
Sploh pa ne odpiram reklam. …in če se nanaša na žensko in njene odločitve pustite, da se SAMA odloči in NIHČE drug.

Te je podžgalo, tako kot one pse, ki natepavajo nogo, igrače in vse kar se premika ?

Jaz sem napisal svoje mnenje, če si se v tem prepoznal, je pa to tvoj problem.

Lahko pa berem, da ti osebno podpiraš takšne nočne KLO akcije, ki se jih verjetno tudi sam udeležiš??

nova
Uredništvo priporoča

dones so pa delil kekse v murglah

Kaj pa k so hodli molt pred porodnišnico je blo pa zdravo?????????????? Kaj se ma drugi za vmešavat če bo ženska rodila ali ne ???????? Pa vsak odloča kokr mu paše moooo me to razpeni da ne rečem še kaj hujžga .Pač kaj če ima negdo take življenske pogoje da nemore preživljat oroka pa kaj ste šli v da nereč kaj pa katoličani ste res prfuknjena bitja vsak dan vs bi enih parkrat pretepla!!!!!!!!!!!!!

Hvala za “intelektualno” sporočilo.

Naj ta tvoj slaboumni zapis prebere čimveč Slovencev.

Si ti (ste) slučajno na trdih drogah? Ali si pa le alkoholiziran in misliš, da ti je na internetu dovoljeno prav vse?

še hodijo, še!!!!!!

42. člen
(pravica do zbiranja in združevanja)

Zagotovljena je pravica do mirnega zbiranja in do javnih zborovanj.

Vsakdo ima pravico, da se svobodno združuje z drugimi.

Tebi je dovoljeno preveč.
Ja, sem imela 2 splava v toku svojega rodnega obdobja. Ne bom pozabila, ker takrat je to bila pravilna odločitev ne trpim.
Kdo si ti, da se zgrazas in sodiš. Še vas Jezus naj bi pridigal ne sodi, da ti ne bo sojeno ali kakorkoli že.
Kdo si ti ,smet nepomembna, da odločaš? ???

Ampak vsiljevati svojih pogledov na svet drugim pa le ni prav. Tako da en mali grafitek za kazen ni neka strašna reč.

še hodijo, še!!!!!!

42. člen
(pravica do zbiranja in združevanja)

Zagotovljena je pravica do mirnega zbiranja in do javnih zborovanj.

Vsakdo ima pravico, da se svobodno združuje z drugimi.[/quote]

To uničuje komuniste. Javno povedana beseda. 46 let so morali molčati kot grob, danes pa tovarišu Milanu ne gre v glavo, da ima vsak človek možnost, da pove, kar mu ni všeč.

In vsakemu dekletu, ženski bi in svetujem, da ima možnost izbire in torej naj dobro premisli in pretehta ter se odloči kot je misli, da je bolje in prav za njo.
Ja imam otroke, vnuke.
Pa kaj bi, da rojevamo po 15 otrok

še hodijo, še!!!!!!

42. člen
(pravica do zbiranja in združevanja)

Zagotovljena je pravica do mirnega zbiranja in do javnih zborovanj.

Vsakdo ima pravico, da se svobodno združuje z drugimi.[/quote]

To uničuje komuniste. Javno povedana beseda. 46 let so morali molčati kot grob, danes pa tovarišu Milanu ne gre v glavo, da ima vsak človek možnost, da pove, kar mu ni všeč.[/quote]

A to, da je svoboda omejena s svobodo drugega, je pa pretezko razumeti?

Očitno nerabimo islama tukaj ker ste isti kristjani. Nej pride isis pa na uniči ker za druzga nismo -_-

Si mislil kultni objekt? Ker kulturni objekt je opera, gledališče, Cankarjev dom…
Ne strinjam se s popisano fasado, strinjam pa se z vsebino.

Sami so si katolibani krivi. Če se ne bi vtikovali v tuje zadeve, se to ne bi zgodilo. In ta pralnica denarja in dom prevarantskih maškar v nobenem primeru ne šteje za kulturni objekt.

Pa kaj bi ti, splav uporabljala kot kontracepcijo????? Da ne boš rojevala po 15 otrok, obstaja kontracepcija, ne pa splav!!!!!

To uničuje komuniste. Javno povedana beseda. 46 let so morali molčati kot grob, danes pa tovarišu Milanu ne gre v glavo, da ima vsak človek možnost, da pove, kar mu ni všeč.[/quote]

A to, da je svoboda omejena s svobodo drugega, je pa pretezko razumeti?[/quote]

Svoboda mame je omejena s svobodo njenega otroka. Žal, že od spočetja dalje. Ampak ne, jaz bi sexal kar vsevprek, odogovrnost in stroške naj pa prevzame nekdo drug. Pa še za pravico hočem to imet.


Komentarje pod nalinkano sliko je bilo pa vredno prebrat.

Na žalost celo obstajajo takile zverinski odzivi. Folk je vedno bolj prtegnjen, vedno bolj nečloveški.

A to, da je svoboda omejena s svobodo drugega, je pa pretezko razumeti?[/quote]

Svoboda mame je omejena s svobodo njenega otroka. Žal, že od spočetja dalje. Ampak ne, jaz bi sexal kar vsevprek, odogovrnost in stroške naj pa prevzame nekdo drug. Pa še za pravico hočem to imet.[/quote]

Seveda je pravica do splava pravica. Zakaj pa ne bi bila? A zato, ker tebi to ni všeč?

Svoboda mame je omejena s svobodo njenega otroka. Žal, že od spočetja dalje. Ampak ne, jaz bi sexal kar vsevprek, odogovrnost in stroške naj pa prevzame nekdo drug. Pa še za pravico hočem to imet.[/quote]

Seveda je pravica do splava pravica. Zakaj pa ne bi bila? A zato, ker tebi to ni všeč?[/quote]

Kaj je meni všeč ni pomembno. Vprašal otročka, ki ga razkosajo in potegnejo iz mame, če mu je všeč. Aja, še ne zna govorit…

Zarodek še ni otrok.

Svoboda mame je omejena s svobodo njenega otroka. Žal, že od spočetja dalje. Ampak ne, jaz bi sexal kar vsevprek, odogovrnost in stroške naj pa prevzame nekdo drug. Pa še za pravico hočem to imet.[/quote]

Seveda je pravica do splava pravica. Zakaj pa ne bi bila? A zato, ker tebi to ni všeč?[/quote]

Zato, ker te bo celo življenje preganjal umorjen otrok

A to, da je svoboda omejena s svobodo drugega, je pa pretezko razumeti?[/quote]

Svoboda mame je omejena s svobodo njenega otroka. Žal, že od spočetja dalje. Ampak ne, jaz bi sexal kar vsevprek, odogovrnost in stroške naj pa prevzame nekdo drug. Pa še za pravico hočem to imet.[/quote]

Svoboda zarodka je omejena s svobodo osebe, v kateri se nahaja.

Seveda je pravica do splava pravica. Zakaj pa ne bi bila? A zato, ker tebi to ni všeč?[/quote]

Zato, ker te bo celo življenje preganjal umorjen otrok[/quote]

Ja, to bi radi dosegli protestniki. To smo že ugotovili. S pravicami in svobodo in človekoljubjem tiste molitve pred ginekološkimi klinikami nimajo nič za opraviti. Veliko pa z vsiljevanjem – vsiljevanjem drugim svoje percepcije življenja in krivde.

New Report

Close