Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V katerem slovenskem mestu je najmanj južnjakov?

V katerem slovenskem mestu je najmanj južnjakov?

Za Jesenice in Kranj vem, da sta preplavljena z južnjaki. Kje pa jih je najmanj?

Ptuj, Murska 🙂

Mogoče Postojna, ker skoz piha?

Prekmurje. …
Murska Sobota, Lendava, …

Ribčev laz.

Šenčur. Tam pa je najvec rasistov in fasistov. Ampak to te verjetno ne moti.


V Novi gorici,Velenju,Cerknici,Ljubljani,Semiču,Novem Mestu,Ilirski Bistrici,Celju jih je več,tako,da Krajn in Jesenice res nista pred temi mesti.

Postojna najmanj??????” da ne bi blo res očitno še nisi bila nikoli pr nas lih dva dni nazaj bi me kmalu ena dva povozila z avtom

V Višnji gori.

Ribčev laz bi tudi prišel v poštev, ampak avtorja zanima za mesto.

Mesta odpadejo, gledat moraš vukojebinske vasi.

Slovani so zakon in se asimilirajo in prezračijo slovensko kri. Sranje so Albanci in romi, ki se ne bodo nikoli asimilirali in bodo postali manjšina.

Motiš me ti, ker označuješ sodržavljane z rasisti in fašisti samo zato ker hočejo živet brez pizdarij muslimanov , romov in romunov. Naj tebi serjejo po glavi. Do mene pa se prosim obnašajte kot da me ne vidite in ne slišite.
Samo pizdarije bi počeli, delal pa ne bi nihče. Vedno iščete žrtev, ki bi delala namesto vas. Fuj in fej!!!

Najmanj jih je v Bosni saj nočejo tam živeti in ustvarjati,graditi,napredovati…itd,


V Novi gorici,Velenju,Cerknici,Ljubljani,Semiču,Novem Mestu,Ilirski Bistrici,Celju jih je več,tako,da Krajn in Jesenice res nista pred temi mesti.[/quote]

Od kje pa ti ti podatki?

Motiš me ti, ker označuješ sodržavljane z rasisti in fašisti samo zato ker hočejo živet brez pizdarij muslimanov , romov in romunov. Naj tebi serjejo po glavi. Do mene pa se prosim obnašajte kot da me ne vidite in ne slišite.
Samo pizdarije bi počeli, delal pa ne bi nihče. Vedno iščete žrtev, ki bi delala namesto vas. Fuj in fej!!![/quote]

Sem bolj levo usmerjena, v mladosti sem za tiste case kar veliko potovala, kasneje bolj poslovno po mestih. Prav zato, ker sem lahko videla, v kaksno ciganjarijo se spreminjajo mesta, ki so naklonjena multikulti, se zelo strinjam s tabo.

pa vzemite te ljudi k sebi v lublano.
svoji k svojim!

A Višnja gora je pa s cca 2.500 prebivalci mesto?

Ptuj MB


V Novi gorici,Velenju,Cerknici,Ljubljani,Semiču,Novem Mestu,Ilirski Bistrici,Celju jih je več,tako,da Krajn in Jesenice res nista pred temi mesti.[/quote]

Za vejico pride presledek, Nova Gorica se piše oboje z veliko začetnico, Novo mesto pa “mesto” z malo začetnico, tako kot vsaka vas, trg in selo, “Krajn” pa se pravilno piše Kranj. Kamor koli se obrnem, nepismeni ljudje.


V Novi gorici,Velenju,Cerknici,Ljubljani,Semiču,Novem Mestu,Ilirski Bistrici,Celju jih je več,tako,da Krajn in Jesenice res nista pred temi mesti.[/quote]

Za vejico pride presledek, Nova Gorica se piše oboje z veliko začetnico, Novo mesto pa “mesto” z malo začetnico, tako kot vsaka vas, trg in selo, “Krajn” pa se pravilno piše Kranj. Kamor koli se obrnem, nepismeni ljudje.[/quote]
A ni žalostno, da so nepismeni bolj pametni od pismenih…

Pa še res je.

Pa še res je.[/quote]

V Šenčurju so zavedni Slovenci! Če ne bi bilo takih, bi ve hodile okoli že vse obrezane in zašite, vaši moški pa nabite turbane na glavi

Pa še res je.[/quote]

Podpis tudi od mene.

pa vzemite te ljudi k sebi v lublano.
svoji k svojim![/quote]

Imamo romune in politiko. Dovolj je!

pa vzemite te ljudi k sebi v lublano.
svoji k svojim![/quote]

Imamo romune in politiko. Dovolj je![/quote]

ampak vi ste vedno hoteli nekaj več…

New Report

Close