Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni bi morali biti moški?

Kakšni bi morali biti moški?

Večkrat preberem, kaj vse danes moški so, v glavnem vse najslabše in negativno, očita se jim pa še najbolj, da niso “pravi”. Ampak to je en tak prazen pojem, ki ne pove nič. Kakšni pa bi morali biti moški, da bi bili po ženskem okusu? Kakšne naj bi bile njihove karakteristike? Če ima toliko žensk enotno mnenje, da so moški danes zavoženi, ali obstajajo tudi enotni kriteriji, kakšne pogrešate?

To, da naj bil odkrit, pošten, prijazen, zaupanja vreden… to verjetno želimo vse ženske? Tako, da ne bi razpredala o tem.

Kar se mene tiče pa mi je še pomembno, da je samostojen. Da zna sam zase poskrbeti (torej, da pri 30ih tudi, če živi pri starših, zna sam kaj skuhat, polikat, da plačuje del stroškov in take zadeve). Da slišim, da mu mama gate kupuje – takoj stran od takega. V glavnem, da živi sam in zna zase poskrbeti. Če pa živi s starši pa, da ni v mama hotelu, amapk tudi on dela v gospodinjstvu, plačuje stroške in tako naprej.
Pa, da mu avto ni statusni simbol, ampak prevozno sredstvo.

Pa važno mi je, da skrbi za svoje zdravje, da je fit, v kondiciji.
Meni osebno je pomembno, da rad športa, da imava skupne športne aktivnosti, da rad potuje.
Pa da zna kaj postoriti. Recimo zvrtati v steno, obesiti police pa take stvari.

Takile.[img]http://www.igorpetan.com/portfolio/3d/16_Copati_02.jpg[/img]

Ne gre za okus, gre preprosto za to, da nimajo v sebi več nobene moške energije, nič. Tisti xy kromosom jih dela moške, pa dva testisa in penis, vse ostalo je pa živa poženščena žalost, ne nujno videz, ampak obnašanje, dejanja, ravnanja. Lahko se pikolovimo in naštevamo, vendar je dovolj občutek. Ne znajo živet, nimajo “jajc”, ne znajo zagrabit po moško, pogledat po moško, dotaknit po moško … Pismo no, tudi mladi dečki, se jim še seksat ne ljubi … mrtvo, zdolgočaseno … v kaj meniš bo to dokončno se razvilo?

A tudi tako je, da nimajo več veselja do seksa? Hudo. To pa res mora biti, veselje do seksa :).
Copatarji pa nikakor.
Pa polni energije, radovednosti, polni veselja do učenja, živahnosti – to velja tudi za ženske.
Če mu je pa prosti čas visenje v gostilni ali pa visenje pred tv oz. računalnikom in nič drugega – to je tip brez energije. Kaj boš s takim?

Evo kot moški ti povem, da ne vedo kaj bi rade. Lahko si top moški, samostojen, priden, delaven, pa te bo vedno premagal manipulatorski pezde ki zna lagat. Današnje ženske niso več vajene tistih pravih moških ki jih opevajo. Lahko govorijo kar hočejo ampak to so dejstva, utemeljena na nešteto primerih. Iskren, direkten, možat bo celo življenje samski. Izuči ga da bo znal lagati v obraz, da bo manipuliral, da ne bo nikoli nič kriv. Tak bo imel šanse pri ženskah. Mene na žalost tega niso naučili. Tko da sinu reči naj bo egoistična budala pa bo imel največ žensk na tem svetu. Glede jamranja je pa tako. Ženske same odjebejo tipa ki ga potem pogrešajo. Ko bi ti vedela koliko žensk je prišlo nazaj čez nekaj časa ko so ugotovile da mogoče pa bi.

Nasprotno od tistega kar ti rečejo. Ženske pač niste iskrene in nikoli ne boste.


Moški se razvijajo, ne razvijajo, prilagajajo ženskam. Če ti nekdo nabija, da boš imel probleme če se boš obnašal po svoje tega ne počneš. Prav tako poženščenost, stvar vzgoje, nič drugega. Matere, slovenskih fantov grob. No, okolje nasploh, niso samo matere krive. Se je pa treba vprašat kdo ima največjo korist od te apatičnosti.

[img]http://www.geekosystem.com/wp-content/uploads/2011/10/giantslipper-550×357.jpg[/img]

Glede na spodnjo temo bi morali dobesedno vriskat od veselja, če lahko vzdržujejo žensko in njene otroke od prej.

Veselje do seksa… veselja do življenja ni več. Od malega te trenirajo da boš hlapec. Če boš imel srečo in boš sploh lahko komu služil.

Ni dovolj, če je moški iskren in direkten. Mora imeti še kaj drugega.
Energijo, podobne hobije kot jaz, podobna zanimanja kot jaz, veselje do živeljenja, ne sme biti zagrenjen, ne sme metati vseh žensk v koš, ne sme biti zjamran (in trditi, da je zato samski, ker je pošten).
Lažnivci, manipulatorji – NO GO.

Veselje do seksa… veselja do življenja ni več. Od malega te trenirajo da boš hlapec. Če boš imel srečo in boš sploh lahko komu služil.[/quote]

Ko odrasteš pa uveljaviš svojo voljo, a ne?
Mene so tudi od malega trenirali, da naj bom hlapec oz. dekla. Vedno sem poslušala, da je ženska zato, da kuha, pere, gospodinji, da mora vse to ona postoriti in tako naprej. Pa sem odrasla in nisem postala to, kar sem me trenirali.

Poznam kar nekaj moških z naslednjimi lasnostmi: buljenje v telefon, pijančevanje ali pa samotarjenje v zavetju lastnega doma ali pri mami, neprevzemanje odgovornosti, ni jim do fizičnega dela, ni jim do dela naslploh, vse bi plačali in pritisnili na gumb, hkrati pa skrajno nezadovoljni z življenjem ker se nič ne dogaja. To so glavni problemi dandanes, pa ne samo moških, tudi žensk. Depresija na višku, potem pa ponovno pehanje za materialnimi dobrinami da malo zakrijejo to depresijo.

Na srečo moj ni tak.


Moški se razvijajo, ne razvijajo, prilagajajo ženskam. Če ti nekdo nabija, da boš imel probleme če se boš obnašal po svoje tega ne počneš. Prav tako poženščenost, stvar vzgoje, nič drugega. Matere, slovenskih fantov grob. No, okolje nasploh, niso samo matere krive. Se je pa treba vprašat kdo ima največjo korist od te apatičnosti.[/quote]

Se strinjam. A vprašanje ni bilo o razlogih.


Ni to prazen pojem, ki ne pove nič
Pove, da si te ženske ne znajo najti takšnega s katerim bi bile zadovoljne.

Baba ne bo nikoli zadovoljna. Ko ji popustijo roza očala, se začne teženje na vseh koncih in krajih.


Ni to prazen pojem, ki ne pove nič
Pove, da si te ženske ne znajo najti takšnega s katerim bi bile zadovoljne.[/quote]

Če takih ni, ga je težko najti.
Recimo na raznih izobraževalnih pa športnih tečajih, najdeš samo ženske. Če ženska išče podobnega moškega, bo imela težave, ker jih preprosto skoraj ni.

Veselje do seksa… veselja do življenja ni več. Od malega te trenirajo da boš hlapec. Če boš imel srečo in boš sploh lahko komu služil.[/quote]

Ko odrasteš pa uveljaviš svojo voljo, a ne?
Mene so tudi od malega trenirali, da naj bom hlapec oz. dekla. Vedno sem poslušala, da je ženska zato, da kuha, pere, gospodinji, da mora vse to ona postoriti in tako naprej. Pa sem odrasla in nisem postala to, kar sem me trenirali.[/quote]
Samo en problem je, večino zlomijo. Pri dvajsetih se jih precej že zapije, pa še nekaj opažam, tako zaničevalnega odnosa od punc, kot ga imajo mulci, ga naša generacija ni imela. Sicer so smrklje tudi svojega denarja vredne, pa vseeno.

Ni dovolj, če je moški iskren in direkten. Mora imeti še kaj drugega.
Energijo, podobne hobije kot jaz, podobna zanimanja kot jaz, veselje do živeljenja, ne sme biti zagrenjen, ne sme metati vseh žensk v koš, ne sme biti zjamran (in trditi, da je zato samski, ker je pošten).
Lažnivci, manipulatorji – NO GO.[/quote]

Stavim tisočaka da ko pride mimo moški ki ga opisuješ boš našla nekaj tretjega da ga skenslaš. Jaz vem zakaj sem samski, ne zato ker sem pošten, ker pač se nimam časa igrat z nekimi igricami in sem se sprijaznil da pač tako bo. Ne mislilt da zdaj celemu svetu jamram kako sem bogi ker sem samski. Sploh ne jamram, to je luzerstvo, pač tako je. Grem po svetu, se ne sekiram za okolico okoli mene in to je to. Smo ene trije podobnih karakteristik, ugotavljam da je takih moških ki ne zadovoljujejo ženskih “standardov” čedalje več. PA vas ne obsojam, take pač ste. Bolj sem razočaran nad sabo, ker se ne znajdem v takem svetu.


Moški se razvijajo, ne razvijajo, prilagajajo ženskam. Če ti nekdo nabija, da boš imel probleme če se boš obnašal po svoje tega ne počneš. Prav tako poženščenost, stvar vzgoje, nič drugega. Matere, slovenskih fantov grob. No, okolje nasploh, niso samo matere krive. Se je pa treba vprašat kdo ima največjo korist od te apatičnosti.[/quote]

Se strinjam. A vprašanje ni bilo o razlogih.[/quote]
Takole- ti si ženska, veš kaj hočeš, jaz sem samo moški, poznam samo razloge, zakaj nisem tak.

Predvsem ne tak, kakor jaz mislim da bi moral biti. Sebi enakega ne maram, kajti njegova drugačnost mene dopolnjuje.

in osebnostno izgrajuje.

Ni dovolj, če je moški iskren in direkten. Mora imeti še kaj drugega.
Energijo, podobne hobije kot jaz, podobna zanimanja kot jaz, veselje do živeljenja, ne sme biti zagrenjen, ne sme metati vseh žensk v koš, ne sme biti zjamran (in trditi, da je zato samski, ker je pošten).
Lažnivci, manipulatorji – NO GO.[/quote]

Stavim tisočaka da ko pride mimo moški ki ga opisuješ boš našla nekaj tretjega da ga skenslaš. Jaz vem zakaj sem samski, ne zato ker sem pošten, ker pač se nimam časa igrat z nekimi igricami in sem se sprijaznil da pač tako bo. Ne mislilt da zdaj celemu svetu jamram kako sem bogi ker sem samski. Sploh ne jamram, to je luzerstvo, pač tako je. Grem po svetu, se ne sekiram za okolico okoli mene in to je to. Smo ene trije podobnih karakteristik, ugotavljam da je takih moških ki ne zadovoljujejo ženskih “standardov” čedalje več. PA vas ne obsojam, take pač ste. Bolj sem razočaran nad sabo, ker se ne znajdem v takem svetu.[/quote]
Tako je. Osamljenega tiča tožba, taki smo.

Meni je pa pomembno da je tip. To pomeni da me spoštuje, ima rad in bi zame naredil vse. Obožujem tisti občutek ko te objame in misliš da ti živ bog ne more nič storiti. “po pravici ti povem” kje se skrivate taki? tudi sama velikokrat slišim o takih tipih, sam zakaj nobenega ne spoznam. Baje obstaja forum kjer se zbirate in načrtujete aktivnosti. Izrecno sovražim manipulatorje, to me je pa mami naučila prepoznavat. Ga zavoham kot pes kost.

New Report

Close