Med.Over.Net

Za ženske v stiski

Odgovarjajo: Maja FerbeJana Metelko, univ. dipl. soc. del.

Saj poznate: lepša polovica, vedno močna, vse prenese, vse zmore in vse uredi. Včasih pa se zalomi. Potrebujete strokoven nasvet, drugo mnenje, prijazno besedo ali samo to, da podelite svojo izkušnjo?

Maja Ferbe

Maja Ferbe

Jana Metelko , univ. dipl. soc. del.

MDŠkofljica

Anketa; zloraba v otroštvu in kako je ta povezana z zlorabo v partnerskem odnosu in psihičnim stanjem človeka

Default avatar

golobn.

Pozdravljeni, ob zaključku podiplomskega študija me čaka še zadnje dejanje - dokončanje magistrske naloge. V sklopu le-te moram izvesti raziskavo. Tema, katero sem izbrala, me zanima že dalj časa. Raziskovala bom povezavo med zlorabo v otroštvu (psihična, fizična, spolna) in zlorabo v partnerskem odnosu (psihična, fizična, spolna) ter psihičnim stanjem človeka. Vem, da je bilo na to temo narejeno že kar nekaj raziskav, a bi rada dodala tudi svoj »piskerček« na temo, katera se mi zdi še kako pomembna. Za to raziskavo sem se odločila, ker se mi zdi, da se v Sloveniji še vedno premalo govori o njej, o zlorabi namreč. Želim si, da starši uvidimo, kako zelo so pomembni odnosi v otroštvu s starši/skrbniki za vse nadaljnje odnose v življenju, tu uvrščam tudi odnos do sebe, kateri se mi zdi najbolj pomemben. Zelo vam bom hvaležna, če si boste vzeli 15 minut in izpolnili anketo.

Link do ankete;

http://www.zdš.si/1ka/a/891

Hvala in lep pozdrav, golob n.
Default avatar

golobn.

Opomba; potrebno je skopirati celoten link, da se vam odpre anketa, ker vam zaradi šumnikov ne odpre, če kliknete nanj.

Hvala za razumevanje:)