Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Piranska sol - zlata sol

Default avatar

enamona

Danes sem v trgovini videla 5oo g piranske soli 2 evra. Kaj je v tej soli tako posebnega da ima tako ceno. Kupujem morsko sol po 50 centov.
Default avatar

Brez dlake na jeziku

Ker doplačaš za zgodbo - branding.
Default avatar

dolgonoga

Izkoriščajo človeško neumnost pri trženju :).
..........

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem!
Default avatar

bedanec

Drugače je slana, ima drugačen okus. Vonj in okus po prešvicanih nogah. In to je dodana vrednost, ki se pač plača.
Vse ima pač svojo ceno. Ne moreš to dobiti kar za ušivih 50 centov. Saj to je jasno, mar ne?
Default avatar

AGIP

Kilogram debele nejodirane je v naši trgovini 1€, ti pa še kar kupuj tisto v platneni vrečki.
Sicer pa ima naša naravna so100+ mineralov, zloglasna himalajska pa le 84.
Default avatar

manires

manj kot evro je.
sem jo kupovala.
trenutno sem prešaltala na himalajsko, ki je bila 3 evre, pa mi ni nič žal
Default avatar

chia

Ne vem o kateri trgovini je govora, ker je redna cena za 1kg Piranske soli še v Merkatorju 1,10 eur. Drugače pa se mi ta sol zdi kvalitetna in bolj "okusna" in ne prešaltam nazaj na tisto za 50centov. Pač po želji.
Default avatar

PismoRosno

enamona je napisal/a:
Danes sem v trgovini videla 5oo g piranske soli 2 evra. Kaj je v tej soli tako posebnega da ima tako ceno. Kupujem morsko sol po 50 centov.
Saj vino lahko tudi kupis po evro in pol liter, ali pa po 50 eur za buteljko (ce ostanem pri zmernejsih cenah). Zato pa so na policah razlicne stvari, da vsak kupi, kar mu pase oz do koder seze.
Default avatar

vi kar kupujte.

vi kar kupujte umetno beljeno morsko sol iz tunizije
piranska je bela zaradi tega, ker je pridelana v zmerni geografski legi in zaradi drugih avtohtonih posebnosti, tunizijska pa je bela, ker jo pobelijo
Default avatar

Menka 2

Kaj pa paška sol, je tudi beljena?