Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katero novo jed ste nazadnje preskusili – skuhali?

Katero novo jed ste nazadnje preskusili – skuhali?

Rada kuham, vendar se vrtim v krogu nabora jedi, ki se izmenjujejo pri nas. Pa bi potrebovala kako dobro idejo za novo jed. Tako da prosim za predloge, kaj ste kaj takega preskusili, sami skuhali na novo, dodali na svoj jedilnik?

Na FB sem “frendica” z nekaj kuharskimi stranmi, pa vedno tam kaj najdem.
Če nisi na FB, pa poguglaj malo. Meni sta všeč Gastronomad in Tasty, pa še kaj bi se našlo.

Ne se smejat, ampak res sem prvič naredila rižev narastek. Meni ni dober in zato ga nisem nikoli delala. Zdaj pa je hči rodila in si zaželela rižev narastek. Evo, sem šla na Kulinarično Slovenijo in našla enostaven recept. Meni še vedno ni dober, ostali pa so bili navdušeni.

nova
Uredništvo priporoča

hrenovka, žemlja in zeleni čaj.
za sladico pa ekspres kava s smetano v bližnjem bifeju.

1 skodelica kvinoje oz. cca. 150 g
por ali čebulo
pol rdeče, zelene in rumene paprike
1 manjša bučka
šampinjone
1 svež paradižnik ali pol manjše konzerve pelatov
sol, poper
peteršilj
sem dodala puranje meso

danes na jedilniku prvič
150 g amarantha
sol
350 ml vode
2 skodelici sveže ali zamrznjene poljubne zelenjave
olivno olje
Postopek
Amaranth operemo pod tekočo vodo in ga zamešamo v 350 ml vode z vegeto ali soljo ter kuhamo na zmernem ognju 20 do 25 minut, oziroma dokler se ne napne in popije vode. Zamrznjeno zelenjavo skuhamo v vreli vodi, če imamo svežo, jo narežemo na primerne koščke. Popražimo jo na olivnem olju in ko se zmehča, dodamo amaranth. Postrežemo kot prilogo k zrezkom itd,…za zrezek še ne vem

Meni najbolj všečna “rižota” iz ješprena in šampinjonov.

Zadnja stvar, ki sem jo na novo kuhala je bil piscanec z gobovo smetanovo omako. Je fino ampak nekega stalnega mesta v jedilniku si ni pridobil.

Vsaka jed je dobra in nova, ker ne kuham po receptih!
Recepti so samo za idejo, vse ostalo je poezija!

Pečen piščanec v listnatnem testu s sirom in sezamom. Priporočam, zelo dobro.

Od sladic pa skutinova malininova torta z mandlji, priprava samega testa zelo drugačna od tipične mase, že zato je posebna. Za prste polizati. 🙂

mi rečemo temu ričota z gobami.
ni nujno, da so kukmaki, z jurčki, še zlasti pa s kraljevimi mušnicami je še boljša.

Nazadnje arabsko piščančjo juho z limono..
Dobra je bila.

Sirove štruklje in zraven piščančji file v smetanovi omaki z orehi 🙂

New Report

Close