Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pomoč na domu za starejšo osebo- Obala

pomoč na domu za starejšo osebo- Obala

Potrebujem pomoč na domu za 80-letno mamo, ima težave s hrbtenico. Zadnji mesec ima hude bolečine ob vstajanju, potrebovala bi nego, higiena itd. V vseh domovih je vse zasedeno, pomoč na domu- organizirana- nudijo samo za par ur dnevno, ker je povpraševanja ogromno. Potrebovala bi vsaj 8 ur dnevno, 4 ure dopoldan, 4 popoldan.

Ali ima kdo izkušnje s tem? Koliko je potrebno plačati na mesec. Vem, da imajo tisti z licencami za pomoč urno postavko- ampak kaj, ko niso dostopni za dlje kot za kakšno uro na dan. Ali kdo med vami to plačuje svojim staršem in koliko znese približno mesečno?

Je kdo iz Obale, ki bi to počel? Mama je čisto pri sebi, mentalno je popolnoma v redu.

Ti jih kar pokliči (dom ostarelih) in se zmeni za termine, ki so prosti…Urniki in uporabniki se hitro menjavajo in kaj kmalu boš prišla do želenega.
Pri nas (Dolenjska) je ura 4,5 eur. Takšne izkušnje imam jaz, ne vem kako je drugod po Sloveniji…Srečno!

Pozabila sem , da nekateri domovi po Slo nudijo dnevno varstvo pri njih….mogoče je to mogoče kje v bližini…

nova
Uredništvo priporoča

Registriraj se, da ti lahko pisem na ZS.

To verjetno ne gre 8 ur na dan, ali pač? Ni časovno omejeno, ker gre za subvencionirano ceno?

Enih 10x sem se poskušala registrirati, pa nikakor ne uspe.

Ali nudiš pomoč na domu? Koliko računaš? Če se zmeniva vse ostalo, ti lahko dam svoj e-naslov.

Enih 10x sem se poskušala registrirati, pa nikakor ne uspe.

Ali nudiš pomoč na domu? Koliko računaš? Če se zmeniva vse ostalo, ti lahko dam svoj e-naslov.[/quote]

Pisi mi na mail: [email protected]

Ne, ne gre za 8-urno pomoč. Se pač zmeniš, da pridejo zjutraj eno urco, okoli 12. ure lahko samo na pol urce, popoldan…..Po želji se oglašajo pri njej. Seveda pa je na začetku problem razpoložljivost…sčasoma se uredi.

Moj telefon
040 422655
Dusanka

New Report

Close