Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek levi fašisti

levi fašisti

http://www.siol.net/priloge/kolumne/ziga_turk/2016/02/fasizem_v_srcu.aspx
Ko se borci obračajo v grobu.

Ena je zadnjič rekla pekel je zmrznil, desničarji berejo Žižka in ga narobe razumejo. Pa ni bilo res, levičarka ga berem in ga razumem točno. In opozarja prav na to, da levica sama povzroča vzpon desnice. Ko se kot (nefanatični) levičar moraš strinjati s Turkom, s katerim se sicer nikoli, veš da je ta čas že tu.

za ultra levičarje so navadni levičarji konzervativci ☺

Tudi desničarji ga, nič bat. Prvič v življenju me je bolj strah levih, kot pa desnih.

Enako.

Siru Winstonu pripisujejo tale preroški izrek:
“The Fascists of the future will be the anti-fascists.”

Avtorstvo sicer ni dokazano, ampak kdorkoli že je avtor, strinjati se moramo, da je imel prav.

Ali pa ko prepričani levičarji volijo desnico, ker jim drugega nič ne preostane.

Mimogrede, hude tele slikice na vrhu teme:
http://med.over.net/forum5/read.php?151,10927319,10927984,page=2#msg-10927984
🙂

Kakšne nebuloze stresate … Ojej.
Pa besedne “ne-bistroumne nesmisle”, rojevate.
“Levi” fašisti – lepo vas prosim, saj me bo pobralo od smeha.

Veseli nas, da se zabavaš.

beri, beri, beri:

http://www.newstatesman.com/politics/uk/2016/02/slavoj-zizek-what-our-fear-refugees-says-about-europe

Enako.[/quote]

Enako!

Enako.[/quote]

Enako![/quote]
Enako.

Se vam ne zdi, da bi lahko že nehali s temi levimi in desnimi? Prav potiskamo drug drugega stran od sredine, kar povzroča klasični halo efekt in s tem še večji prepad, ki je popolnoma nepotreben. Levi fašisti – ja okej, pa kaj?


Zmeraj sem se imel za levičarja, ampak da pa takale zaganjajo, je pa mal huda. Do sedaj so me zmeraj desni svarili pred Fojbami, ko pa vidiš, kako opremljeni gredo na demonstracije me pa mine. Da gredo izzivat z upanjem na klanje, ja kam pa to pelje, te prosim.

Tretji dan po protesth. Ali se je kdo od elite distanciral od izzivalcev nasilja? Kučan, Fajonova?


Zmeraj sem se imel za levičarja, ampak da pa takale zaganjajo, je pa mal huda. Do sedaj so me zmeraj desni svarili pred Fojbami, ko pa vidiš, kako opremljeni gredo na demonstracije me pa mine. Da gredo izzivat z upanjem na klanje, ja kam pa to pelje, te prosim.[/quote]
Dovoli, da sem skeptična. Saj ne, da bi kar iz principa branila levico, ker je tole sprejemanje druge kulture z odprtimi rokami po mojem precej naivno. Ampak ob zadnji taki priložnosti, ki se je spomnim, se je kasneje izkazalo, da je pretepače poslala druga stran, da bi vrgli slabo luč na demonstrante. Pomisli, kako so se tile zdaj nastavljali s palicami in v grozečih pozah v prvih vrstah, da so jih ja vsi videli in poslikali – za tem je bil nek namen. Dejstvo, da so skrivali obraze enako kot tisti na protijanševih demonstracijah, govori, da gre za plačance. In komu je v interesu, da se vrže slabo luč na levico? Levici menda ne.


Zmeraj sem se imel za levičarja, ampak da pa takale zaganjajo, je pa mal huda. Do sedaj so me zmeraj desni svarili pred Fojbami, ko pa vidiš, kako opremljeni gredo na demonstracije me pa mine. Da gredo izzivat z upanjem na klanje, ja kam pa to pelje, te prosim.[/quote]
Dovoli, da sem skeptična. Saj ne, da bi kar iz principa branila levico, ker je tole sprejemanje druge kulture z odprtimi rokami po mojem precej naivno. Ampak ob zadnji taki priložnosti, ki se je spomnim, se je kasneje izkazalo, da je pretepače poslala druga stran, da bi vrgli slabo luč na demonstrante. Pomisli, kako so se tile zdaj nastavljali s palicami in v grozečih pozah v prvih vrstah, da so jih ja vsi videli in poslikali – za tem je bil nek namen. Dejstvo, da so skrivali obraze enako kot tisti na protijanševih demonstracijah, govori, da gre za plačance. In komu je v interesu, da se vrže slabo luč na levico? Levici menda ne.[/quote]

Zakaj se torej levica ne distancira od teh zamaskirancev?


Nimam pojma. Mogoče zaradi tega, ker so tako nepovezani, da si vsi mislijo, da je imela mogoče vseeno kakšna druga leva frakcija kaj s tem? 🙂


Nimam pojma. Mogoče zaradi tega, ker so tako nepovezani, da si vsi mislijo, da je imela mogoče vseeno kakšna druga leva frakcija kaj s tem? :)[/quote]

Kar se mene tiče, če se ne distancirajo to pomeni da podpirajo in to VSI. Jaz si bom to zapomnil.

Morali bi premisliti kakšno sporočilo so poslali, a izgleda da jim je vseeno.


Zmeraj sem se imel za levičarja, ampak da pa takale zaganjajo, je pa mal huda. Do sedaj so me zmeraj desni svarili pred Fojbami, ko pa vidiš, kako opremljeni gredo na demonstracije me pa mine. Da gredo izzivat z upanjem na klanje, ja kam pa to pelje, te prosim.[/quote]
Dovoli, da sem skeptična. Saj ne, da bi kar iz principa branila levico, ker je tole sprejemanje druge kulture z odprtimi rokami po mojem precej naivno. Ampak ob zadnji taki priložnosti, ki se je spomnim, se je kasneje izkazalo, da je pretepače poslala druga stran, da bi vrgli slabo luč na demonstrante. Pomisli, kako so se tile zdaj nastavljali s palicami in v grozečih pozah v prvih vrstah, da so jih ja vsi videli in poslikali – za tem je bil nek namen. Dejstvo, da so skrivali obraze enako kot tisti na protijanševih demonstracijah, govori, da gre za plačance. In komu je v interesu, da se vrže slabo luč na levico? Levici menda ne.[/quote]
Te bom razočaral, na parih forumih se javljajo ljudje, ki so jih prepoznali in to poimensko, ter v katero skupino pašejo. Skrajna levica je to. Obe strani imata svoje radikalce. Tile se mi zdijo še bolj nori od desnih, to je vse.

Ampak….kje so ti desni radikalci? Če bi izgledali tako kot tile levi bi jih bile polne naslovnice.

Ampak….kje so ti desni radikalci? Če bi izgledali tako kot tile levi bi jih bile polne naslovnice.[/quote]
K sreči se brzdajo. Kot da jih ni. đeiđei je mogoče nor, ni pa neumen. Dela na imiđu:-) Trenutno gre vse na njegov mlin, dokler bo dal mir. Če bo kakšna norija mora pa izpasti kot žrtev. Razen, če sta z Milanom zmenjena. Kar je tudi mogoče. Ali pa imajo srečo. Boš moral drugje vprašat, jaz samo ugibam:-))))

Ampak….kje so ti desni radikalci? Če bi izgledali tako kot tile levi bi jih bile polne naslovnice.[/quote]

Bokserji pa verige v žepu se ne vidijo, so bili pa pripravljeni, ja. Redne policijske patrulje po centru so pa vsaj tri napade ustavile, samo Nova 24 je to “pozabila” omeniti.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ampak….kje so ti desni radikalci? Če bi izgledali tako kot tile levi bi jih bile polne naslovnice.[/quote]

Bokserji pa verige v žepu se ne vidijo, so bili pa pripravljeni, ja. Redne policijske patrulje po centru so pa vsaj tri napade ustavile, samo Nova 24 je to “pozabila” omeniti.[/quote]

Kako da ni nikjer nič objavljeno?

Pa še vprašanje, a lahko jaz tudi s katano okoli hodim, kot tisti model pred nosom policije?

Ampak….kje so ti desni radikalci? Če bi izgledali tako kot tile levi bi jih bile polne naslovnice.[/quote]

Bokserji pa verige v žepu se ne vidijo, so bili pa pripravljeni, ja. Redne policijske patrulje po centru so pa vsaj tri napade ustavile, samo Nova 24 je to “pozabila” omeniti.[/quote]
Kako pa da levi niso objavili, saj jim je verjetno v interesu. Kako so jih ustavile, so že napadali?

New Report

Close