Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avstrija povedala Angelci kar ji gre

Avstrija povedala Angelci kar ji gre

Vedno bolj preseneča Avstrija s svojo ostro proti migrantsko retoriko. Še sreča, da imamo eno tako državo, ki upa povedati Nemčiji kar ji gre. Končno je nekdo povedal tej moteni osebnosti v Nemčiji naj si gre migrante iskat v Grčijo če jih hoče met.

Na grožnje o zmanjševanju finančnih sredstev državam, ki zavračajo migrante je odgovorila tudi Madžarska. Izsiljevanje in grožnje o odtegnitvi finančnih sredstev so nesprejemljive.

Dan ko bo EU propadla je vedno bližje in to me zelo veseli. Čas je da se balkan, vzhodna evropa in avstrija združijo ter skupaj odločno nemčiji povedo “fu*ck you”. Ta zmešana baba še kar naprej goni to politiko. kdaj bo nemce srečala pamet naj že enkrat umaknejo to žensko s prestola.

Podpis!

Dan ko bo EU propadla je vedno bližje in to me zelo veseli. Čas je da se balkan, vzhodna evropa in avstrija združijo ter skupaj odločno nemčiji povedo “fu*ck you”. Ta zmešana baba še kar naprej goni to politiko. kdaj bo nemce srečala pamet naj že enkrat umaknejo to žensko s prestola.[/quote]

Moj podpis!

nova
Uredništvo priporoča

Jaz ne razumem kako je lahko podgana kot je Merkel sploh še na oblasti ne pa v prisilnem jopiču nekje v nei umobolnici.

Avtorica, vsak normalen se strinja s tem kar si napisala, samo bedaki govorijo drugače in teh je kar veliko tudi v Sloveniji. Po večini so to ljudje, prisesani na državni proračun, ki pojma nimajo kako se denar služi. Znajo ga samo trošit.

meje morajo biti odprte.šele na oni strani tunelov karawanken und loiblpass,pa na avstrijski strani šentilja se lahko zapre,išče preklete rešitve za begunce,poznamo še enega iščočega

Angela veliko govori o tem, da si prizadeva za skupno rešitev glede begunske krize, vendar imam občutek, da je ona tisti glavni kamen spotike, da ji v resnici ni za noben dogovor z nobeno članico, kakršenkoli bi že bil.


Ker je takšnih bolnikov ogromno.

Podpis![/quote]

Avstrija zdruzila z vzhodnoevropskimi drzavami, v kateri znanstveni fantastiki pa ti ziviš? Za njih smo za nianso boljši od beguncev.

presneta baba nemškutarska, naj si jih naloži na avion in pripelje v Nemčijo kar iz Turčije.

Čas bi že bil, da pozabite, da nas bo kdorkoli vesel in nas bo vzel…. Poglejte naokoli, to je to… In ker ne znamo živet brez prepira, bomo kmalu tudi ob to.

New Report

Close