Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek antivirusu se meša ?!

antivirusu se meša ?!

Inštaliran imam ESET antivirus. Danes sem inštalirala na laptop neko digitalno potrdilo, ampak sem zihr da ni nič nevarnega. Kakorkoli sedaj mi antivirus stalno pošilja neka obvestila, zaznana grožnja, napad, trojanski konj in ne vem še kaj… na nekatere spletne strani, ki jih čekiram vsak dan me niti ne spusti! Kao “Ta spletna stran vsebuje morebitno nevarno vsebino. Dostop do nje je blokiran. Vaš računalnik je varen.” Kako naj pridem na tako spetno stran kot običajno? Še celo za straševski čvek mi je napisalo “Najdena je bila grožnja”! Kaj je narobe???

Nima veze potrdilo. ESET danes vse zazna kot grožnjo trojanskega konja.

Nima veze potrdilo. ESET danes vse zazna kot grožnjo trojanskega konja.[/quote]

Kako to misliš ‘danes vse zazna’? Samo danes? Ima še kdo drugi te težave? Ker me je prav znerviralo to, zakaj me ne more spustiti na stran, ki jo dejansko čekiram vsak dan večkrat!

Nima veze potrdilo. ESET danes vse zazna kot grožnjo trojanskega konja.[/quote]

Kako to misliš ‘danes vse zazna’? Samo danes? Ima še kdo drugi te težave? Ker me je prav znerviralo to, zakaj me ne more spustiti na stran, ki jo dejansko čekiram vsak dan večkrat![/quote]

meni tudi
na uradne strani me ne spusti.

Kako to misliš ‘danes vse zazna’? Samo danes? Ima še kdo drugi te težave? Ker me je prav znerviralo to, zakaj me ne more spustiti na stran, ki jo dejansko čekiram vsak dan večkrat![/quote]

meni tudi
na uradne strani me ne spusti.[/quote]

pozna kdo rešitev? ali naj pač čakamo?

Nima veze potrdilo. ESET danes vse zazna kot grožnjo trojanskega konja.[/quote]

Kako to misliš ‘danes vse zazna’? Samo danes? Ima še kdo drugi te težave? Ker me je prav znerviralo to, zakaj me ne more spustiti na stran, ki jo dejansko čekiram vsak dan večkrat![/quote]

Da, dobesedno danes. Ne dandanes. 🙂

Kako to misliš ‘danes vse zazna’? Samo danes? Ima še kdo drugi te težave? Ker me je prav znerviralo to, zakaj me ne more spustiti na stran, ki jo dejansko čekiram vsak dan večkrat![/quote]

Da, dobesedno danes. Ne dandanes. :-)[/quote]

Aha, super! Če pa jutri ne bo kot mora biti, se pa slišiva spet haha 😀

Dol ga daj- izbriši.


Koga, antivirus? Kako bom pa potem kar brez??


Koga, antivirus? Kako bom pa potem kar brez??[/quote]

Ja. Imaš požarni sistem in to zadošča. Pa še pc bo hitreje laufal. Vsake toliko ga skeniraj in očisti, briši zgodovino in to je to. Pa na vsako spletno stran ti tudi ni treba klikat.
Imela boš red in mir.

Za skeniranje in čiščenje si ga pa brezplačno naloziš in potem zopet izbrišeš, le pazi, da zravrn ne brišeš še kaj potrebnega. In varnostne kopije si npravi.

Nima veze potrdilo. ESET danes vse zazna kot grožnjo trojanskega konja.[/quote]

Za starševski čvek ma eset prav. Res je nevarn, če ga resno jemlješ.

ne vem no, jaz antivirusnega vseeno ne bi brisala …
morda eset kaj kmalu pride spet k sebi =)
od brezplačnih antivirusnih pa je avast prav dober.
lp

New Report

Close