Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Švicarji na referendumu odločajo o izgonu tujcev kriminalcev

Švicarji na referendumu odločajo o izgonu tujcev kriminalcev

Tako se to dela v normalni in urejeni EVROPSKI državi.

http://www.reporter.si/svet/{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1vicarji-na-referendumu-odlo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dajo-o-izgonu-tujcev-kriminalcev/59329

Bravo Švica!

Še dobro, da imajo nekaj zdrave pameti.

nova
Uredništvo priporoča

Se pravi, če bo kriminalec Švicar, ni izgnanstva, če bo pa tujec bo izgnan. Načeloma se strinjam, ker če te neka država sprejme, ti nudi delo in socialno varnost, ti lahko tudi postavlja pogoje.

ali v sds_u niti ob nedeljah ne nehate inesnazevat ljudstva in narave?Dajte ze enrat mir hudobni seratorji!!

Amerikanci imajo to že od zdavnaj, pa se v to nihče ne vtika. Pa verjetno še kdo.

dej pejd na zrak, hlapec

Referendum je v ŠVICI, ne pri nas.
SDS z referendumom v ŠVICI nima nič.
Problem obstaja le za opravilno nespobne in funkcionalno nepismene.

Edino pravilno. V mojem domu ali drzavi sem jaz gospodar in jaz postavljam pravila.
Kdor se jim ne zeli prilagajat, zanj ni prostora. Se najmanj, da nekomu ponudim pomoc, on pa mi bo delal zgago in meni v mojem domu ali drzavi postavljal pravila. Sem za pomoc migrantom, a le tistim, ki so se sposobni in pripravljeni prilagodit. Kdor pokaze najmanjso teznjo po ogrozanju domacega prebivalstva, takoj izgon.

to pocne sds

imam žlahtnika, ki živi v švici. in je že prej, ko je bil tu in v avstriji vmes neke prismodarije počel, je bil tudi v zaporu. ko je prišel pa v švico, so ga samo enkrat poklicali in mu rekli, naj se po pamet obnaša ali bo šel pa domov. no, zgleda, da so to zej zaostrili.

Smo videli včeraj na kotnikovi ja. hahahahhha

S sovraštvom je leta 1941 začela KPS. To sovraštvo, vzpodbujano od strank, naslednic KPS in njenih derivatov, se ni poleglo še do danes. Na tisoče mrtvih, ki jih je pobila KPS, je dovolj močan opomnik, zakaj sovraštvo in kaj je KPS hotela storiti s slovenskim narodom.
Po nedolžnem pobiti ne umolknejo nikoli.
Resnica je preveč očitna in boleča, zato hočejo danes nekateri neko sovraštvo naprtiti SDS, kar je le medel poizkus odvračanja resnice.

Nič ne bo od izgonov – tujci so mastno podkupili Švicarje, da so vprašanje trajnega izgona kriminalcev gladko zavrnili. Toliko o njihovem dejanskem napredku 🙂


Ko je enkrat tujcev preveč, je pač tako.

Sej stranka, ki ma bivšega partijca za šefa, je naslednica KPS.

Napredek je že sam referendum! Pri nas se pravice do referenduma ožijo. Živeli Švicarji in potop za take kot je svemirka. Se ti vidi, kako te je zabremzalo in pokvarilo levičarstvo.

In pišeš na pamet, ne da podaš link. Prav vidi se, pri katerih si se učila!!!! Zdajle bom sam poiskal ustrezno novico.
Evo, našel novico o švicarskem referendumu in podajam link. Nepreverjenih pisarij pa se izogibam. Posebno, če je dogodek svež. Obratno kot ti.
http://www.rtvslo.si/svet/svicarji-na-referendumu-zavrnili-izganjanje-obsojenih-tujcev/386923

Najbrž si tudi z usmerjenostjo in kredibilnostjo vira zadovoljna. Nekateri portali namreč “lažejo”, kakor se izražajo nekateri, čeprav napišejo resnico tako, kot MMC.
Desni mediji danes niso tako ažurni. Še nobeden ne poroča o izidu referenduma, drugače bi nalimal link.

Sej stranka, ki ma bivšega partijca za šefa, je naslednica KPS.[/quote]

To je napisano za zajebancijo.
Uradno in dejansko pa pomladne stranke niso naslednice KPS. Zgodovinska naslednica je SD. Tako pravijo sami v SD. LDS je naslednica ZSMS. In vse ostale levičarske, ki ponazarjajo transmisijske organizacije KPS.
Seveda kaj drugaga kot zajebancije nisi zmožen, ne sposoben. Si pač simpatizer tiste stranke ali partije, ki je nad Slovenci zagrešila najhujši zločin v vsej zgodovini Slovencev – genocid.
Moraš biti človek z dobrim želodcem in debelo kožo, da lahko odobravaš zla dela takih, ki so zaradi perfidnega mučenja in zverinskih pobijanj trpeli najhujše človeške muke. In umirali v strašnih krikih groze!

Ti se kar tolaži, da tvoj firer ni bil v partiji. Ampak je bil.

No, seveda janševiški podhujlenci radi pozabljajo povedati, da je bil najprej n nasi deželici teror in sodelovanje nemcev z belimi , in kar je domacih izdajalcev, in da je to logicna posledica, ki ni lastna le kpj ali kps, ampak se po vojni “plačajo” grehi. Raje ne pomislim, kaj bi bilo, da bi zmagali domaci izdajalci, no,kaj bi sele oni poceli z zavednimi slovenci, no , bilo bi jih le za vzorec danes.

Kakšni zavedni Slovenci? Ta dežela bi bila nemška, med 2. SV so Nemci že svoje učitelje pripeljali v šole in vse se je ponemčilo. Saj se uradno sploh ni smelo slovensko govorit več…


Normalna evropska država je referendumsko pobudo zavrnila!
Kaj pa zdaj poreče Puklasti Janez?

Čista laž. Celo režimski zgodovinar dr. Metod Mikuž je kmalu po vojni pisal povsem drugače kot ti. To je dokaz, kako ste z leti dogodke spreminjali v laž. Beri dr. Mikuža.


Normalna evropska država je referendumsko pobudo zavrnila!
Kaj pa zdaj poreče Puklasti Janez?[/quote]

Nič nisem govoril o rezultatih referenduma ali o temi referenduma, ampak o referendumu samem. Pri nas pravice do referenduma ožimo, jih ukinjamo. V Švici pa so danes imeli poleg tega vprašanja, še dve referendumski vprašanji.
Tako, ti kripl, ki bi mi rad nekaj podvalil.

Napredek je že sam referendum! Pri nas se pravice do referenduma ožijo. Živeli Švicarji in potop za take kot je svemirka. Se ti vidi, kako te je zabremzalo in pokvarilo levičarstvo.

In pišeš na pamet, ne da podaš link. Prav vidi se, pri katerih si se učila!!!! Zdajle bom sam poiskal ustrezno novico.
Evo, našel novico o švicarskem referendumu in podajam link. Nepreverjenih pisarij pa se izogibam. Posebno, če je dogodek svež. Obratno kot ti.
http://www.rtvslo.si/svet/svicarji-na-referendumu-zavrnili-izganjanje-obsojenih-tujcev/386923

Najbrž si tudi z usmerjenostjo in kredibilnostjo vira zadovoljna. Nekateri portali namreč “lažejo”, kakor se izražajo nekateri, čeprav napišejo resnico tako, kot MMC.
Desni mediji danes niso tako ažurni. Še nobeden ne poroča o izidu referenduma, drugače bi nalimal link.[/quote]

Kaj je s tabo narobe? Če bi prebral celotno temo, bi više prebral, da sem za izgon in ne proti 😉
Smem vprašati, koliko dni življenja si preživel v Švici in v katerem kantonu? Koliko Švico poznaš izkustveno?
Glede levičarstva ali desničarstva – nisem strankarsko niti politično opredeljena, niti točno ne vem, kdo so levi in desni, torej se mi gladko je.be med katere me kdo porine 🙂 ti se pa kar naprej matraj, če ti paše 🙂

New Report

Close