Forum.Over.Net

Starševski čvek

Švicarji na referendumu odločajo o izgonu tujcev kriminalcev

Default avatar

mkzu7t

Bravo Švica!
Default avatar

Zadetek v polno

Še dobro, da imajo nekaj zdrave pameti.
Default avatar

svemirka

Se pravi, če bo kriminalec Švicar, ni izgnanstva, če bo pa tujec bo izgnan. Načeloma se strinjam, ker če te neka država sprejme, ti nudi delo in socialno varnost, ti lahko tudi postavlja pogoje.
Default avatar

fuck off SDS

ali v sds_u niti ob nedeljah ne nehate inesnazevat ljudstva in narave?Dajte ze enrat mir hudobni seratorji!!
Default avatar

Pabig dil

Amerikanci imajo to že od zdavnaj, pa se v to nihče ne vtika. Pa verjetno še kdo.
Default avatar

modroo

****** off SDS je napisal/a:
dej pejd na zrak, hlapec
Default avatar

težek problem

****** off SDS je napisal/a:
Referendum je v ŠVICI, ne pri nas.
SDS z referendumom v ŠVICI nima nič.
Problem obstaja le za opravilno nespobne in funkcionalno nepismene.
Default avatar

normalno

Edino pravilno. V mojem domu ali drzavi sem jaz gospodar in jaz postavljam pravila.
Kdor se jim ne zeli prilagajat, zanj ni prostora. Se najmanj, da nekomu ponudim pomoc, on pa mi bo delal zgago in meni v mojem domu ali drzavi postavljal pravila. Sem za pomoc migrantom, a le tistim, ki so se sposobni in pripravljeni prilagodit. Kdor pokaze najmanjso teznjo po ogrozanju domacega prebivalstva, takoj izgon.
Default avatar

podpihovanje sovrastva

to pocne sds
Default avatar

sevastopol

imam žlahtnika, ki živi v švici. in je že prej, ko je bil tu in v avstriji vmes neke prismodarije počel, je bil tudi v zaporu. ko je prišel pa v švico, so ga samo enkrat poklicali in mu rekli, naj se po pamet obnaša ali bo šel pa domov. no, zgleda, da so to zej zaostrili.
Default avatar

18 plus 18?

podpihovanje sovrastva je napisal/a:
Smo videli včeraj na kotnikovi ja. hahahahhha
Default avatar

za resnico

podpihovanje sovrastva je napisal/a:
S sovraštvom je leta 1941 začela KPS. To sovraštvo, vzpodbujano od strank, naslednic KPS in njenih derivatov, se ni poleglo še do danes. Na tisoče mrtvih, ki jih je pobila KPS, je dovolj močan opomnik, zakaj sovraštvo in kaj je KPS hotela storiti s slovenskim narodom.
Po nedolžnem pobiti ne umolknejo nikoli.
Resnica je preveč očitna in boleča, zato hočejo danes nekateri neko sovraštvo naprtiti SDS, kar je le medel poizkus odvračanja resnice.
Default avatar

svemirka

Nič ne bo od izgonov - tujci so mastno podkupili Švicarje, da so vprašanje trajnega izgona kriminalcev gladko zavrnili. Toliko o njihovem dejanskem napredku :)
Default avatar

tkpčje

svemirka je napisal/a:
Ko je enkrat tujcev preveč, je pač tako.
Default avatar

sej stranka

Sej stranka, ki ma bivšega partijca za šefa, je naslednica KPS.
Default avatar

mikrovalovna zveza - link

svemirka je napisal/a:
Napredek je že sam referendum! Pri nas se pravice do referenduma ožijo. Živeli Švicarji in potop za take kot je svemirka. Se ti vidi, kako te je zabremzalo in pokvarilo levičarstvo.

In pišeš na pamet, ne da podaš link. Prav vidi se, pri katerih si se učila!!!! Zdajle bom sam poiskal ustrezno novico.
Evo, našel novico o švicarskem referendumu in podajam link. Nepreverjenih pisarij pa se izogibam. Posebno, če je dogodek svež. Obratno kot ti.
http://www.rtvslo.si/svet/svicarji-na-r ... cev/386923

Najbrž si tudi z usmerjenostjo in kredibilnostjo vira zadovoljna. Nekateri portali namreč "lažejo", kakor se izražajo nekateri, čeprav napišejo resnico tako, kot MMC.
Desni mediji danes niso tako ažurni. Še nobeden ne poroča o izidu referenduma, drugače bi nalimal link.
Default avatar

nadaljuj

sej stranka je napisal/a:
To je napisano za zajebancijo.
Uradno in dejansko pa pomladne stranke niso naslednice KPS. Zgodovinska naslednica je SD. Tako pravijo sami v SD. LDS je naslednica ZSMS. In vse ostale levičarske, ki ponazarjajo transmisijske organizacije KPS.
Seveda kaj drugaga kot zajebancije nisi zmožen, ne sposoben. Si pač simpatizer tiste stranke ali partije, ki je nad Slovenci zagrešila najhujši zločin v vsej zgodovini Slovencev - genocid.
Moraš biti človek z dobrim želodcem in debelo kožo, da lahko odobravaš zla dela takih, ki so zaradi perfidnega mučenja in zverinskih pobijanj trpeli najhujše človeške muke. In umirali v strašnih krikih groze!
Default avatar

sej stranka

Ti se kar tolaži, da tvoj firer ni bil v partiji. Ampak je bil.
Default avatar

Nn

No, seveda janševiški podhujlenci radi pozabljajo povedati, da je bil najprej n nasi deželici teror in sodelovanje nemcev z belimi , in kar je domacih izdajalcev, in da je to logicna posledica, ki ni lastna le kpj ali kps, ampak se po vojni "plačajo" grehi. Raje ne pomislim, kaj bi bilo, da bi zmagali domaci izdajalci, no,kaj bi sele oni poceli z zavednimi slovenci, no , bilo bi jih le za vzorec danes.